VB 2010 Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


VB Tippjáték - Fontos Információ:

A VB Tippjátékban az események közt az Uruguay – Hollandia mérkőzés kétszer szerepel.

A helyes kiírás az "Uruguay – Hollandia", s csak azon fogadásokat fogadjuk el amelyek erre a kiírásra voltak megtéve.

Aki a "Hollandia – Uruguay"-ra fogadott annak törölve lesz a fogadása.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.

Sziasztok,Milán nem tudom mi az oka annak,hogy a vb-tippjátékban a Hollandia-Uruguay mérkőzést hazaira vettem,de ki lett húzva a szelvényemről,és egyszeres oddsal lett jóváírva,mi volt a probléma?

Idézetet írta: juve 75 Dátum július 07, 2010, 17:13:06
Sziasztok,Milán nem tudom mi az oka annak,hogy a vb-tippjátékban a Hollandia-Uruguay mérkőzést hazaira vettem,de ki lett húzva a szelvényemről,és egyszeres oddsal lett jóváírva,mi volt a probléma?

A "Hollandia - Uruguay" téves volt, s az "Uruguay - Hollandia" volt a helyes.

Az előbbire tett fogadások törölve lettek. Erről értesítettem a játékosokat a tegnap.

Idézetet írta: Milan Dátum július 07, 2010, 17:30:55
A "Hollandia - Uruguay" téves volt, s az "Uruguay - Hollandia" volt a helyes.

Az előbbire tett fogadások törölve lettek. Erről értesítettem a játékosokat a tegnap.
Köszöntem!

Szia Milan!
Volt egy olyan fogadásom, hogy Hollandia -Spanyolország döntő lesz, ez ugye eldőlt. Az érdekelne hogy mikor írjátok jóvá a virtuális összeget. Jó lenne hajrázni egyet a végére... ;)

Sziasztok a tippjáték mikor fog frissülni?Szeretném megrakni a tétjeimet :D

Idézetet írta: juve 75 Dátum július 09, 2010, 17:06:46
Sziasztok a tippjáték mikor fog frissülni?Szeretném megrakni a tétjeimet :D

Pont ebben a pillanatban dolgoztam fel a tippeket.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum július 09, 2010, 17:07:46
Pont ebben a pillanatban dolgoztam fel a tippeket.  ;)
Köszönöm mester:)

Sajnos megint van egy kis hiba, mert duplán jelenik meg az egyik mérkőzés, s van egy helytelen kiírás is.

A helyes párosítás a következő:

Uruguay - Németország

Hollandia - Spanyolország


Az ezekre tett fogadásokat elfogadjuk, a többi viszont sajnos törölve lesz.

Hy Milan!

Itt a Tippjátékban a ranglistát úgy kell nézni, hogy akinek nincs meg a minimum 15 tippje az már kiesett, igaz?!

Idézetet írta: Kranczy Dátum július 12, 2010, 12:48:15
Hy Milan!

Itt a Tippjátékban a ranglistát úgy kell nézni, hogy akinek nincs meg a minimum 15 tippje az már kiesett, igaz?!

Igen, minimum 15 szelvénye kell legyen valakinek, hogy részesüljön a nyereményben.

Feldolgoztam a VB Tippjátékban a tippeket. Íme a végső toplista:

http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/tippjatek-top

Ha bármilyen hiba van, holnap reggelig még lehet jelenteni, utána viszont már nem.

Szia,akkor aki nem töltött ki 15 szelvényt,az akkor nem számít bele a versenybe,ugrottam 3 helyet,ha minden igaz. :great:

7. lettem. Teljesen rendben van!  :ok:

Hali akkor én 8.! :))
Ez a kicsi pénzecske hogyan kerül jóváírásra majd amugy?
Lesz ebből valami? Mert nemnagyon értek ehhez...
Üdv!