Angol Foci Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a Premier League-t?

Manchester City
13 (92.9%)
Manchester United
1 (7.1%)

Összes szavazó: 13

Szavazás lezárva: május 13, 2012, 09:41:09

Idézetet írta: jaaas Dátum május 14, 2012, 18:52:07
Bogdán a szezon legjobb Bolton játékosa! Remélem, ez elég lesz ahhoz, hogy a PL-ben maradjon, mint kezdőkapus. A hírek szerint a QPR úgyis megválik Kenny-től, oda beférhetne, ráadásul a ManCity-től érkező erősítések miatt, idén nem is lesznek kiesési gondjaink. Bár Wenger is elgondolkodhatna azon, hogy ezt a lengyel kontingenst lecserélje végre.

http://www.hatharom.hu/article/9c523f-a-bolton-szurkoloi-bogdant-valasztottak-a-szezon-legjobbjanak

Hú, azért ez jól jellemzi, hogy eléggé gyengusz ez a Bolton. A számos bravúr mellett azért sok volt a potyaízű gól; lásd Howard :D

Idézetet írta: Latzka Dátum május 14, 2012, 19:12:05
Hú, azért ez jól jellemzi, hogy eléggé gyengusz ez a Bolton. A számos bravúr mellett azért sok volt a potyaízű gól; lásd Howard :D

Milyen Howard?
Rutintalan még Ádám, de szép jövő előtt állhat. Valószínűleg a drukkerek is emiatt szavazták meg a legjobbnak, az önbizalom soha nem árt egy kapusnak (bár kinek árt?).

#227 május 15, 2012, 08:04:42, benson
A 2008-as Forma-1 világbajnokság utolsó, interlagosi futamához tudnám leginkább hasonlítani az utolsó forduló történéseit:

Lewis Hamilton: Manchester City
Felipe Massa: Manchester United
Timo Glock: Queens Park Rangers

Aki látta, tudja miről beszélek (egy életre nem felejti el), aki nem, nézze meg!

Brazil 2008 - Lucky guy

Grat City!  :beerchug:
Jövőre visszavágunk!

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 14, 2012, 05:23:10
Átfested égszínkékre és mehet az ünneplés!  ;)


ez övön aluli volt Tőled... ???

Idézetet írta: Stevan87 Dátum május 15, 2012, 08:29:19

ez övön aluli volt Tőled... ???
Mondjuk inkább poénnak szántam, de mindegy, ezen nem veszünk össze.  :)
De az igazat megvallva, én már régen szóltam volna a helyedben egy moderátornak, hogy törölje azt az április 08-i bejegyzésem. Még a nem City drukkerek is elkezdtek a hatására a City-nek szurkolni. Ennyi.





Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 15, 2012, 19:26:52
És még ezzel a sokkal sem sikerült kinyírni Fergusont... ;D :(

Amibe nem halsz bele, attól csak erősebb leszel. Nem tudom ki mondta, de jól mondta.  ;)