Corner@Corner

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 25, 2021, 18:55:49, zbking
Üdv!

Azt gondoltam korábban, hogy nem fogok naplót nyitni, mert szinte csak Live-ban játszom,és így nem igazán tudok hasznos tippet beírni+ nem is igazán van időm/kedvem akkor ezzel @@arakodni.

De közben rájöttem, hogy egy csomó hasznosat mégis be tudok írni talán, olyankor, amikor nincs pörgés.

A konkrét játékról ritkán fogok tudni (lásd lejjebb), de az elmúlt egy hétben volt félidőkben olyan királynak mutatkozó Race (ki éri el a 3,5,7,vagy 9 szögletet először), ami simán beért 10 fölötti oddson, ez talán hasznos lehet.
Meg az is, ha játszik egy olyan csapat, amelyik hihetetlen sok szögletet rúg. Ez olyan info, amelyet nem nagy fáradtság beírni (hiszen úgyis látom a statból felkészüléskor), de hasznos lehet.

A konkrét játékról a stratégiák topikban már írtam egyszer, de majd ide is bemásolom hosszabban. A lényeg, hogy a félidők 39-41.percében és a meccs végén a 87-89.percben szoktam  X+0,5  és X+1,5 szögletet játszani  1,90-es és 5,00-ös átlag oddson. (Statisztikához egy havi 10 euróba kerülő adatbázist használok, amely a bet365 gördülő sávjáról leszívja az összes adatot, így minden meccsről van statisztika, azokról is, amelyeken nem is volt szöglet fogadás. (nem írom ki az oldal nevét, privátban megírom, ha kéri valaki)

Na szóval, hajrá mindenkinek.


Megy mostegy Madureira RJ U20 vs Flamengo U20 meccs.

18-án ugyanilyen felállásban 

HT szöglet 2-5
FT szöglet 3-12
gól 0-0 volt

A vendégek nagyom szögisek, és ráadásul most hátrányban vannak.

Ezen a 18-ai meccsen 4 szöglet volt a 37.perc után, és 2 a 80.perc után, ha valaki a meccs félidő végi játékot szereti.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 25, 2021, 15:13:45
Megy mostegy Madureira RJ U20 vs Flamengo U20 meccs.

18-án ugyanilyen felállásban 

HT szöglet 2-5
FT szöglet 3-12
gól 0-0 volt

A vendégek nagyom szögisek, és ráadásul most hátrányban vannak.

Ezen a 18-ai meccsen 4 szöglet volt a 37.perc után, és 2 a 80.perc után, ha valaki a meccs félidő végi játékot szereti.
Nagyon szép lett a félidő vége, terv szerint jött az 5,00-os odds, 3 szöglet is lett a 40.perc után.

Egy kis gyorstalpaló:

1. A bet365 szoftvere 10 percenként számol egy szögletet. (néha picit eltérnek mindkét irányban, ha szögisebb vagy gagyibb csapatok vannak, de csak picivel)
2. Az első pont alapján ha a 15.percben nincs szöglet, akkor a félidei ázsiai szöglet határ 3,0. Ez egy elég jó indulópont egyébként, régebben sokat játszottam ezt is.
3. A 2. pont mintájára a 25.perc táján ha X db szöglet van, akkor X+2,0 a határ,  a 33. perc táján X+1,0 a határ. Ezeken a határon nyilván a végén lehet push is a fogadás (1,00-es odds).

4. Az ázsiai szögletkínálat kétkimeneteles, pl: a ,39-40.percben ha 2 db szöglet van, akkor Over 2,5 oddsa 1,90-2,00 környéke, és ugye van még ilyenkor az under 2,5.

A háromkimeneteles szögletkínálat a nevéből adódóan három kimenetel, a 39-40.percben ha 2 db szöglet van, akkor lehet fogadni
Over 3
Exactly 3
Under 3

Az Over 3 ilyenkor nyilván Over 3,5 jelent, tehát itt 2 db szöglet kell a nyeréshez.

Itt szoktam ázsiai Over 2,5-et és Háromkimeneteles Over 3-at (Over3,5-et játszani,  1,90 és nagyjából 5,00-ös átlagoddson)

Lehetne variálni a tétekkel, de nincs idő, én ugyanannyival rakom mindkettőt

Ha nem lesz szögi, akkor 2 egység mínusz
ha 1 szöglet lesz, akkor pénz az ablakban, hiszen az over 2,5 nyer, az over 3,5 veszít.
Ha 2 szöglet lesz, akkor 5 egység plusz. Nyer minden.

Az ázsiai kínálat kb. 41 percig van bent, 2,35-ös oddsig megy általában, ott kiveszik.

A háromkimenteles odds az 42:40-ig van bent kb, úgy könnyebb látni, hogy az overját felengedi 13,00-19,00-es odds környékére.

Egyébként ennél könnyebben nem lehet 10 fölötti oddsot csípni, ha véletlenül a 42.percben keveredek egy meccsbe, és ráindulok, ahogy szoktam, és mondjuk  behúznakl egy 3 perces hosszabbítást, simán beeshet 2 szöglet 13-as oddson. Pláne, hogy szögletből lesz a legkönnyebben szöglet, kifejelik újra, kiüti a kapus, stb.

!!! Trükk 01!!! Ha 42,perc végén ér valaki oda egy meccsre, és már nincs ázsiai szöglet piac, akkor simán rá lehet verni a háromkimeneteles Overre és Exactly-ra. Az Exactly ilyenkor 3,20-3,50 közötti oddson fut.  Érdekesség, hogy ha beesik egy szöglet, az Exactly-t elég jó százalékon felkínálja cashoutra, én sokszor kiveszem, ami kis bukás , ha nem lesz több, de ha beesik még egy, akkor az over is nyer és az Exactly-ból is kihoztam a nyerőt.

#4 augusztus 25, 2021, 19:42:03, zbking
Lesz egy meccs 20:00-tól.

Ferroviaria  U20  vs Inter Limeira U20

Mind a ketten nagyon szögisek. Utolsó két meccsén a hazai csapat 9 és 7 szögit rúgott, a vendég 7-et és 11-et. A hazai a favorit.

Ritkán játszom kezdés előtt tippet, most megnéztem, 9,5-es overre adnak 1,72-t.

Lesz Live-ban is, ha nem lesz az első pár percben szöglet, az Over 9,0-re egészen biztosan ráverek egy izmosabbat.
Egyébként az első félidő Over 4,0(ha nincs 5 percig szögi)  majd rátöltéssel az Over 3,0 (ha nincs 15 percig szögi) is nagyon erős.

Támpontnak idénről ugyanaz az ellenfél:

2021-08-19   Velo Clube U20 vs Ferroviaria SP U20  HT/FT: 1-7/4-9  a gól 0-3

2021-08-12   Inter Limeira U20 vs Velo Clube U20  7-1/11-7 a gól: 1-2


Tipp: Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria  U20  vs Inter Limeira U20
Over 9,5 szöglet 1,72

20:00, Bet365

A HT over 4,5-en kezd, az 5.percben nagyon jó tipp lesz az Over 4,0 félidei ázsiai szöglet, 4-nél pénz vissza.

Megjegyzés: Csak szólok előre, hogy nem érdekel az aktivitás pont, stb., nem azért írok. (Van még ilyen?).
Adminoknak: ha van még, és járna majd valami nekem, automatán felajánlom a karácsonyi szokásos akcióra. Köszönöm.

#6 augusztus 25, 2021, 20:56:29, zbking
Félidőben:

Malacateco vs Coban Imperial  a gól 1-0, a szöglet 1-2.

Sajnos későn vettem észre a meccset, az igazi nagyon erős tipp a 30.perc táján lett volna, 1-0 szögletnél a vendég Race 3 és Race5, kellemes 4,00 és 8,00 körül lehetett kb.

Most egy tipp játszható, nem is igazán rossz: a Race5 vendég 2,10-ért. Elmehet Race7-ig is akár 6,00-ért, de ez már nem olyan erős, a fenti félidei indulás erősebb volt .(Nyilván nem azért írom, mert beesett 2.

Egyébként a vendégek utolsó meccsen 5-öt, előtte 14-et lőttek.

Bátrabbaknak mehet a race7 is, de lesz ennél erősebb.

Tipp: Coban Imperial Race 5  2,10 (Guatemala)
Félidőben, 1-2 szögletnél, 1-0 a gól.


EDIT: Ez nem ért haza, 2-4 lett.

#7 augusztus 25, 2021, 20:24:12, zbking
A Fortuna Köln 1-0 szöginél már 37:25-nél 5,00-ös oddsot adott az Over 2,5 szögire. Indultam is. Ez az alapjáték. Nem nagyon van értelme beírni, esetleg ilyenkor, mert még 2 percig lehet rakni max. (na, most látom, be is esett egy szerencsére, így aztán tényleg csak felesleges gépelés...)

EDIT: Az az egy jött, így ez pénz vissza.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 25, 2021, 19:32:03
Lesz egy meccs 20:00-tól.

Ferroviaria  U20  vs Inter Limeira U20

Mind a ketten nagyon szögisek. Utolsó két meccsén a hazai csapat 9 és 7 szögit rúgott, a vendég 7-et és 11-et. A hazai a favorit.

Ritkán játszom kezdés előtt tippet, most megnéztem, 9,5-es overre adnak 1,72-t.

Lesz Live-ban is, ha nem lesz az első pár percben szöglet, az Over 9,0-re egészen biztosan ráverek egy izmosabbat.
Egyébként az első félidő Over 4,0(ha nincs 5 percig szögi)  majd rátöltéssel az Over 3,0 (ha nincs 15 percig szögi) is nagyon erős.

Támpontnak idénről ugyanaz az ellenfél:

2021-08-19   Velo Clube U20 vs Ferroviaria SP U20  HT/FT: 1-7/4-9  a gól 0-3

2021-08-12   Inter Limeira U20 vs Velo Clube U20  7-1/11-7 a gól: 1-2


Tipp: Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria  U20  vs Inter Limeira U20
Over 9,5 szöglet 1,72

20:00, Bet365

A HT over 4,5-en kezd, az 5.percben nagyon jó tipp lesz az Over 4,0 félidei ázsiai szöglet, 4-nél pénz vissza.
Ügyesen leért 4,0-re fasza oddson, a 22.percben 5-0 a szöglet. A félidei sima, a kezdés előtti 9,5-re most 65% a cashout, de nem kell kivenni, beér simán.

Kicsit nagyobb aktivitást terveztem, de egyelőre nem sikerült.
Próbálom majd, de egyszerűen nem érek ide.

Az elmúlt napokban nagyot adta a gép, olyan számok jönnek már zsinórban negyedszer, hogy csak nézek.

Hátulról visszafelé a 4 nap

7-7-5
7-5-6
9-12-10
8-10-5

Első szám, amikor 2+ szöglet jött a félidő végén vagy meccs végén. Ez ugye ilyenkor egy 5,00-ös vagy annál nagyobb odds, és egy 2,00-es odds nyerő.

Második szám, amikor pontosan 1 db szöglet jön, ez ilyenkor +-0 egység, gyakorlatilag pénz az ablakban, hoz egy egységet a 2,00-es odds, de bukik a nagy oddsú over 1,5 szöglet.

Harmadik szám, amikor 0 szöglet lesz, ez 2 egység mínusz.

Ez 4 nap alatt 31 db 5-ösnél nagyobb nyerő odds volt, a legnagyobb 15,00 volt, de azért persze többnyire 4,50-5,50 környékén már ráverek.

Persze ilyen számoknál a sima konzervatív sima Over 0,5-es játék is kellemes nyerő lett volna, hiszen

14-5
12-6
21-10
18-5 

lett volna az arány 1,90-2,10 közötti oddsokon (ilyenkor csak arra kell játszani, hogy a 40.perc vagy a 88.perc után lesz-e még 1 db szöglet.

Egyébként hosszútávon a VAR nagyon jó hatással van a profitra, az átlagosan hozzádott 1-2 perc jelentős segítség, különösen a félidő végén, de a meccs végén is.
A bet365 szoftvere nem igazán követte le, gondolom azt gondolják, hogy nem jelent sokat, pedig nagyon is.


Hétvégén nem tudok majd írni (kétnapos ultibajnokság az egyetemi haverokkal ;D), de jövő héttől kicsit aktívabb leszek.

Egyébként ha valaki kedvet kapott ehhez a stratégiához, és próbálja élesben vagy csak teszteli, beírhatja nyugodtan ide, hogy hány ráindulásból mennyiszer jött 2,1 vagy 0 szöglet.

Beszélgettünk haverokkal, hogy milyen a jó stratégia.

Egyik fő szempont az volt, hogy az már biztos nem rossz, amire lehetne szoftvert írni, és automatán tudna indulni.

Remélem valamelyik fiam fog majd tudni annyira programozni, hogy megírja nekem, mert én erre abszolút tudnék olyan bemenő paramétereket adni, ami jó kiinduló pont lehetne.

Ezért is venném örömmel, ha jönne néhány tesztelt eloszlás rutin és statisztika nélkül (bár statisztika azért nagyon fontos, főként a fostos, noname bajnokságokhoz, ezeken nem is lehetne indulni szinte enélkül)

13:00
Bangladesh vs India

A Maldiv szigeteken van vmi torna, tehát semleges pálya.

2021.06.07-én VB-selejtezőn 0-4/2-9 volt a szögi, a gól 0-0/0-2

Két éve tétmeccsen India vs Bangladesh 7-3/13-6 volt a szögi, 0-1/1-1 a gól.

Tétmeccsen sima lenne az India race5,7 tájéka, most nem tudom mennyire komoly ez a torna.

Nagyon alacsony a fő határ (8,5), ha jól alakul a meccs, esetleg lehet a meccsben fantázia szögletügyben.

Ilyen verziókra gondolok:

Első egy-két szöglet Bangladesh, fasza oddsú race5,7 India

Esetleg Bangladesh gólnál szintén.

Simán lehet egy happeninges 18 szögletes meccs is, az alternativ over 14,5 azt hiszem 15,00-ös odds.

Ha komoly tétmeccs lenne, könnyebb lenne, így figyelni kell.

Meccs végén szinte minden meccsükön van 2-3 szöglet, ez is jó opció.

Kényelmes lehet, ha az első negyedórában nem lesz szöglet, indulni egy laza over 7,0-en, ezt underszögis meccsen is lehet menedzselni, ha baj lenne.

1-1/2-5 lett a szögi.

Kicsit izmosabbat vártam, lett egy over 7,0 push,
egy over6,0 nyerő, és 4,00-es oddson egy race5 vendég.

A végén egy szöglet lett, az ablak.

13:00
Police Tero vs Chonburi

Alacsonyról indítják (8,5)
Most így azt mondanám, hogy 10+ szöglet lesz, a vendégek meccsein stabilan megvolt az utolsó 4 meccsen (14,10,12,11)
A hazaiak meccsein is bátran be lehet vállalni a 8-at.

Szerintem itt a szóba jöhető játékok:.

Ha az első 10 percben nem lesz szögi, simán lehet indulni egy kényelmes 7,5-en de over 7,0-en meg pláne a 13-15.perc környékén. Mondjuk szokott lenni korai szöglet a meccseiken, de meg lehet várni, az nem kerül pénzbe.

Jó játéknak a tűnik a félidő végi 1-2 szögi, szinte biztosan indulok majd a szokásos játékommal.

Ha viszonylag szoros lesz a meccs, akkor a meccs végére is igaz ez.

15:00
Al Tora vs Moghayer
Mindketten szögisek. 9,5-ről indul, ha bármikor lesz 8,0 a határ, az teljesen jó, vállalható, erős tipp.

A race-kat is figyelni kell, hátrányban mindketten tudnak tolni.

A félidő végi játék nem erős, de a meccs végén mindenképpen indulós a pushos 1,0 és a szokott játékom is, nagyon erős a statjuk.