Női Kézilabda VB 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum december 15, 2023, 08:55:01A svéd vagy a francia válogatott lesz ott a vasárnapi nagy fináléban? Ti kit vártok a döntőbe?

Ha tippelni kéne, akkor Norvégia és Franciaország játszik a döntőben. Egyébként a top4 jutott a top4-be, ez a négy ország jelenleg a legjobb. Talán egy holland-svéd csere, de a svédek megérdemelték.

De azt is megmondom, akár a norvég, akár a francia csapat veresége is benne van, rossz meccse minden csapatnak lehet, rossz 10-12 perce szintén. A norvégok erénye mondjuk, hogy nincs az a szar 10-12 perc, ami után nem tudnak visszajönni. Svéd-francia szerintem egy kevés gólos, szoros meccs lesz, ahol 1-2 gólt dönthet. A gallok mellett szól, hogy több játékosuk képes nagyot alkotni, a svédeknél azért ha a Blohm-Hagman-Roberts triót kikapcsolják, vagy akár csak Roberts-et, akkor vége. Márpedig Roberts ma ki lesz kapcsolva, az fix. Akár egy Nze Minko szorossal. Blohm a maga 2-3 gólját, egy-két kiharcolt hetesét hozza, Hagman szintén hozza szélről, de Robertset kell nekik kivenni, és ki is fogják.

ahogy én látom:
Dán védelem 0, norgék szét fogják szívatni őket, 7-el is fognak vezetni majd végigmenedzselik és nyernek simán
A Franciák nálam kutyaütők voltak mindig is, 0 ész támadásban de a védelmük a legjobb, teltházas meccs lesz megint az tuti, remélem hazaipályát megkapják a svédek akkor nyerhetnek talán 1 góllal, vagy döntetlen és hosszabításban behúzzák... remélem  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2023, 09:30:00Ha tippelni kéne, akkor Norvégia és Franciaország játszik a döntőben. Egyébként a top4 jutott a top4-be, ez a négy ország jelenleg a legjobb. Talán egy holland-svéd csere, de a svédek megérdemelték.

 
De azt is megmondom, akár a norvég, akár a francia csapat veresége is benne van, rossz meccse minden csapatnak lehet, rossz 10-12 perce szintén. A norvégok erénye mondjuk, hogy nincs az a szar 10-12 perc, ami után nem tudnak visszajönni. Svéd-francia szerintem egy kevés gólos, szoros meccs lesz, ahol 1-2 gólt dönthet. A gallok mellett szól, hogy több játékosuk képes nagyot alkotni, a svédeknél azért ha a Blohm-Hagman-Roberts triót kikapcsolják, vagy akár csak Roberts-et, akkor vége. Márpedig Roberts ma ki lesz kapcsolva, az fix. Akár egy Nze Minko szorossal. Blohm a maga 2-3 gólját, egy-két kiharcolt hetesét hozza, Hagman szintén hozza szélről, de Robertset kell nekik kivenni, és ki is fogják.


A lenyeg hogy Roberts ne brillirozzon. Vagy ha igen akkor Hagman is. A tobbi nem szamit.. ;D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 15, 2023, 10:17:35ahogy én látom:
Dán védelem 0, norgék szét fogják szívatni őket, 7-el is fognak vezetni majd végigmenedzselik és nyernek simán
A Franciák nálam kutyaütők voltak mindig is, 0 ész támadásban de a védelmük a legjobb, teltházas meccs lesz megint az tuti, remélem hazaipályát megkapják a svédek akkor nyerhetnek talán 1 góllal, vagy döntetlen és hosszabításban behúzzák... remélem  :ok:


Hazaipályát?

azt nem néztem hogy a döntőt és a bronz meccset csak Herning-ben játszák  :D
akkor legyen félhazai  :police:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 15, 2023, 11:15:36azt nem néztem hogy a döntőt és a bronz meccset csak Herning-ben játszák  :D
akkor legyen félhazai  :police:

 ;)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 15, 2023, 11:15:36azt nem néztem hogy a döntőt és a bronz meccset csak Herning-ben játszák  :D
akkor legyen félhazai  :police:

De ez még csak elődöntő.

Emlékszem amikor a junior vébén még vertük a Reistad vezette norvégokat. Kérdem én: miért nem tud valaki az akkori fiatalok közül csak fele ilyen szintre fejlődni?? Hol van a hiba?

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 15, 2023, 19:34:58Emlékszem amikor a junior vébén még vertük a Reistad vezette norvégokat. Kérdem én: miért nem tud valaki az akkori fiatalok közül csak fele ilyen szintre fejlődni?? Hol van a hiba?

Ez mentális dolog.

Mentális dolog egyrészt, meg ugye a pénz. Nálunk valaki dob két egyeneset fiatal korában, aztán abból egész komoly szinten megél évekig az NBI-ben. Addig van motiváció, míg a szerződést alá nem írja. Keresel kézivel 2-3 milliót havonta, nem nagyon vagy motivált, mert többet meg csak az igazi sztárok kapnak. Szóval nincs miért fejlődni. Nincs ok, hogy figyelj a táplálkozásra, végezz különmunkát. stb., amitől jobb, vagy még jobb lehetnél. Legalábbis szerintem, aztán simán lehet, hogy nincs igazam.

Én pl. nagyon szurkolok Farkas Johannának, hogy sikerüljön neki egy komolyabb szintre jutni, ő is kegyetlen jól indult, aztán most eléggé megrekedt. Mekkora szüksége lenne a magyar kézinek egy olyan csajra, aki agilis, bátor, jól játszik, jól irányít, gólokat is dob, és még szép is. Benne ez mind megvan, szóval hajrá!!! Bíztam benne, hogy a DKKA után a Fradi lesz a következő lépcső, de végül MTK lett...




Holnapi napra van egy elméletem. Azt lehet durvára benézem. A montik ki fognak kapni, hisz az ottani nyertes kerülne nehezebb olimpiai selejtezős csoportba: Argentína, Spanyolország és a német-holland nyertese.
Vannak olyan mentalitásúak, hogy lelazázzák és nyomják inkább a szlovénokkal, Paragauay-jal és a német-holland vesztesével.

Ha a wikipediáról mellékelt táblázat igaz, és jól értelmezem, akkor a cseh-montenegró meccs vesztese (vb 8.) fog a spanyol-argentin páros mellé kerülni, nem a nyertes.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 16, 2023, 21:01:29Ha a wikipediáról mellékelt táblázat igaz, és jól értelmezem, akkor a cseh-montenegró meccs vesztese (vb 8.) fog a spanyol-argentin páros mellé kerülni, nem a nyertes.

Igazad van. Mindegy, én már megraktam.

Női kézilabda-vb döntő: Franciaország - Norvégia élő közvetítés és tipp

Következik a mindent eldöntő finálé. Franciaország harmadszor vagy Norvégia ötödször?

Ti mire tippeltek?  :topbet_125:

Én nem hiszem, hogy Krumbholz elkövetné azt a hibát, mint Jesper Jensen. Hogy mire gondolok? Arra, hogy Jensennek már 5 Reistad gól után át kellett volna állnia az 5-1-es védekezésre emberfogással. A norvég szélsők nullák voltak az elődöntőben, még Oftedal volt aki jót játszott. Ma Nze Minko leszedi Reistadot. Legalább is remélem.