Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kiváncsiságból teszteljünk egy döntetlenes martingale-t,kiválasztás az aznapi meccsekből,olyan csapatokkal akik régen betliztek.
betli 1.fogadás:
szerb szuper liga:
17:00 Sevojno - Inđija  X 3,05 1-0  :noway:
tét 100ft
várható nyeremény: 305ft
a hazaiak 10 meccse betliztek utoljára,a vendégek 6 meccs óta nem osztozkodtak pontokon.Az alap oddsok is elég kiegyenlítettek,nagyon benne van az x.

Tudom, magán kezdőmbe kéne irkálnom, nem akarom kihagyni a mait:
Rubin Kazan - Tom Tomszk csakis hazai az 1.4ért.
C. Wozniacki - D. Hantuchova 1.12ért is hazait.
1.568x200=313.6 bízom!

Idézetet írta: nandor Dátum május 26, 2011, 08:03:53
Tudom, magán kezdőmbe kéne irkálnom, nem akarom kihagyni a mait:
Rubin Kazan - Tom Tomszk csakis hazai az 1.4ért.
C. Wozniacki - D. Hantuchova 1.12ért is hazait.
1.568x200=313.6 bízom!
Nem szoktam harapni ha valaki beleír a naplómba,bár nem sok értelmét látom hogy a saját tippjeid más naplójában vezesd..
az hogy véleményezed az enyém,ok.
Egyébként a tippekről:a rubin kazan nincs vmi nagy formában(ucsó 6 meccsből 1 győzelem!),
a tom tomszk pedig emlékezetem szerint a gyengélkedő Zenitet is legyőzte legutóbb,vagyis nem éppen tuti.
Woznyakút meg 1.12-ért játsza a halál..

Egy negatív martingale-en gondolkozom:
ha nyerek emelem a tétet,ha bukok csökkentem.Miért is? Mert megfigyeltem hogy csoportosan jönnek a jó és a rossz tippek is.Váltakozva csak ritkán.2-3 jó tipp után 2-3 rossz a valószínübb.
Ha nyerek van miből emelni,ha bukok akkor pedig logikusabb a csökkentés,pláne ha az elöző körökben már fedeztem ezt a kiesést.Vélemények?

Más: Rájöttem hogy a sok tripla kombi ette meg a bankom,ugyanis 70%-al jönnek a tippjeim,ami matekozva azt jelenti hogy kb.minden 3. elmegy,ha triplákat játszom akkor az bizony azt jelenti hogy szinte minden szelvényre esik egy rossz tipp...
Ha szolókat vagy duplákat játszottam volna akkor az eredményesség osztályokkal jobb lett volna!

2.fogadás (egyenleg +101)
Wawrinka, S - Tsonga, J-W   2 (1,82)  :noway:
Wawa ugyan salakon homorít a legjobban,de a jelenlegi formát tekintve Tsonga nálam az esélyes.Az odds pedig igen jó akár egy szolóra is!
Tét:   200,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,82
Lehetséges kifizetés:   364,00

Juzsnyij és Julia Georges győzelmen is gondolkoztam egy duplában,de végül a fentit választottam holnapra!

szombatra megint tenisz szoló:
3.fogadás(egyenleg: -99)
Petkovic, A - Gajdosova, J Összes nyert szett   Gajdosova, J 1.5 (1,72)
Gajdosova meggyözően játszott,benne van a meglepi(ami nem is lenne nagy),szett hendivel simának tűnik!
Tét:   550,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,72
Lehetséges kifizetés:   946,00
Gajdosova hozta 6-4re a 2.szettet!!

4.fogadás
Nem szoktam párhuzamosan 2 szelvényt,de miért is ne ha találtam még jó meccseket!

King, Vania - Kvitova, Petra   2 (1,04) 2-6,4-6  :ok:
reméljük nem ezen megy el.Kvitova salakon igen jól nyomja,King pályafutása során jó ha 20 meccset nyert salakon!
Na Li - Cirstea, S Összes nyert szett   Cirstea, S 1.5 (2,15) 6-2,6-2  :noway:
megérzés,cirstea jól nyomta idáig.
Tét:   80,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,24
Lehetséges kifizetés:   178,88

4 kör után az egyenleg +217ft
(gajdosova hozott 1 szettet így  a fő szeló jött).

Megvan az 500 hozzászólásom! Ezzel a naplóm mehet a profi fogadók közé!!  :beerchug:

5.fogadás egyenleg +217ft
Mára egy sima tenisz tipp:
:topbet_125:
11:05 Fognini, F - Montanes, A 2 1,52  :noway:  :bash:  >:(  >:(  >:(
Fognini nem egy top játékos,2 könnyebb ellenfélen keresztül jutott idáig(Denis Istomin és Stephane Robert)
Montanes kedvenc borítása a salak(és a legeredményesebb is persze),gond nélkül győzte le Juzsnyijt (2 6-1-es szettben!!)
7 breaklabda Juzsnij ellen meggyöző! Szervái nem világklasszisok,de a tenyerese és a fonákja is mutatós.
Szerintem simán nyer!
tét 1000ft (ha nem virtuális fogadás lenne többszörös téttel is fogadnám!)
statisztika: férfi tenisz tippjeim 69%-ban jönnek.

Komolyan mondom(ezt úgy vegyétek hogy kiabálva mondom!!),hogy lehet egy Montanes szintű teniszező ilyen impotens!!!!
Fognini a döntő szett végén szinte fél lábon állva nyerte meg,úgy hogy Montanes-nek 5 mérközéslabdája is volt.......
Gasquet vagy djoko lesz az ellenfele,az biztos hogy nullára fogom veretni a hullafáradt sánta olaszt!!
Vagy a másik ami amúgy is nagyon érik már bennem: abbahagyom a francba a sportfogadást!
Hiába 70%-osan jönnek még a nagy oddsú tippjeim is,valahogy nem sikerül egy olyan bankmenedzsmentet összehoznom hogy pár ilyen bebukott top bet ne vágjon haza nullára!
Pedig próbálgattam most is hogy tipperőségtől is függővé tettem a tétet hogy ne legyen az hogy 1%-os téttel játszam meg azt is ami sokkal erősebb tipp mint a többi.
Ez erős tipp volt,egy jó fogadónak az ilyenen tovább kell tudni lépni,de én már kicsit kezdek belefáradni,ez így nem kikapcsolódás!! Ez így egy idegbaj!!

6.fogadás egyenleg -783Ft
két lépésben hozzuk vissza a buktát. 1.lépés:

Franciaország - Olaszország   2 (1,50) 0-3  :ok:
röpi világ liga.az olaszok az esélyesek,reméljük hozzák is.(2 napja sima 3-0ra nyerték az elöző találkozást a taljánok)
Aalesund - Viking   1X (1,33) 2-0  :ok:
A hazaiak egy nagyon jól szervezett,motivált csapat,4-ből 3 otthoni meccsüket hozták.A viking idegenben igen gyengén védekezik.Az aalesundban van elég hogy megszerezze,és meg is tartsa a vezetést! X-re azért levédve!
Tét:   550,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,00
Lehetséges kifizetés:   1097,25

Statisztika: röplabdára eddig 9x fogadtam,ebből 8 nyert,ez 88%
norvég focira 40 tippből 24 jött,ez csupán 60%

Idézetet írta: laudrup Dátum május 29, 2011, 15:40:12
Komolyan mondom(ezt úgy vegyétek hogy kiabálva mondom!!),hogy lehet egy Montanes szintű teniszező ilyen impotens!!!!
Fognini a döntő szett végén szinte fél lábon állva nyerte meg,úgy hogy Montanes-nek 5 mérközéslabdája is volt.......
Gasquet vagy djoko lesz az ellenfele,az biztos hogy nullára fogom veretni a hullafáradt sánta olaszt!!
Vagy a másik ami amúgy is nagyon érik már bennem: abbahagyom a francba a sportfogadást!
Hiába 70%-osan jönnek még a nagy oddsú tippjeim is,valahogy nem sikerül egy olyan bankmenedzsmentet összehoznom hogy pár ilyen bebukott top bet ne vágjon haza nullára!
Pedig próbálgattam most is hogy tipperőségtől is függővé tettem a tétet hogy ne legyen az hogy 1%-os téttel játszam meg azt is ami sokkal erősebb tipp mint a többi.
Ez erős tipp volt,egy jó fogadónak az ilyenen tovább kell tudni lépni,de én már kicsit kezdek belefáradni,ez így nem kikapcsolódás!! Ez így egy idegbaj!!

Fel a fejjel laudrup!
Jó fogadó vagy te, ahogy láttam a tippjeid, csak most rossz szériába vagy! Rulett stratégiáknál azt szokták mondani, hogy az ilyen rossz szériákat jól fel kell tudni ismerni, és ilyenkor óvatosabban játszani!
Lehet ki kéne próbálnod a nagyobb szorzókat is! Ha megnézed a statisztikákat, akkor láthatod, hogy minden nap rengeteg meglepi születik, sokszor akár 6-7-8 x-os oddsokon is simán nyernek a csapatok. Én is voltam már így mint te, és már rendesen rettegtem az ilyen 1,1-1,2-1,3 körüli szorzóktól, mert tudtam, hogy 3-4-ből egy "tuti" úgyis el fog menni. Aztán egyszer gondoltam egyet, és azt mondtam elég volt! A sport legtöbbször csupán véletlenek sorozata, ha két csapat ki áll egymás ellen, akkor 33 % az esélye annak hogy az egyik, 33 annak hogy a másik győz, és 33 annak hogy döntetlen lesz. Tehát teljesen mindegy, hogy 1,4-et játszol meg, vagy 4,4-et ugyanannyi az esélye a 4,4 oddsnak is. Persze azért nem mindig jön össze a meglepi, de jóval könnyebb a nagyobb szorzókkal 0 körül maradni és profitot csinálni.

Köszi a biztatást! Én már azt hittem átmentem a rossz szérián(úgy látszik benéztem).most lehetek az átmeneti szakaszban(nem jönnek zsinórban a rossz tippek,hanem felváltva jó és rossz),az a gáz hogy pont akkor emeltem tétet amikor buktam, ennek is megvan az üzenete: a szisztémától eltérni egyenlő a bukással.
Nagyobb oddsokon,meglepik fogadásán gondolkoztam, lehet egy teszt szálat inditok is!

Meglepi teszt 1.meccs:

17:00 CSKA Moscow - Kuban Krasnodar 2x  2,50  tét 100  1-1   :ok:
A kuban játékában mindig benne van a meglepi.Nem véletlenül állnak az 5.helyen(úgy hogy 1 meccsel kevesebbet játszottak,feljöhetnek akár  a 3.helyre is),újonccsapatként nem rossz teljesítmény.Nem szoktak sok gólt kapni(1-2 max),a cszka szitén,ezért underra is javaslom.Én mégis 2esélyben a vendéggyőzelmet játszom!

Idézetet írta: syl5 Dátum május 29, 2011, 16:15:34
Én is voltam már így mint te, és már rendesen rettegtem az ilyen 1,1-1,2-1,3 körüli szorzóktól, mert tudtam, hogy 3-4-ből egy "tuti" úgyis el fog menni.

Most hétvégén volt négy meccs, mindegyiket 1X-re tettem, simán jönniük kellett volna, aztán csak egy jött.  ???