Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lau, mit művelsz?????     :-\

Állandó látogatója vagyok a naplódnak, volt (van)stílusod, egyre több tudatosságot vittél a fogadásaidba...
De az utóbbi napokat nem értem....
Break vadászat, mini oddsok nagy téttel, szögletek stb,???? Miéééééééért????
Ha már letérsz a megtalált nyerő útról, ne ekkora tétekkel tedd.
Fájó és drága tanulópénz lehet a vége.

Sikeresebb folytatást!  :cya:




Idézetet írta: tomiszi Dátum január 25, 2012, 20:47:16
Lau, mit művelsz?????     :-\

Állandó látogatója vagyok a naplódnak, volt (van)stílusod, egyre több tudatosságot vittél a fogadásaidba...
De az utóbbi napokat nem értem....
Break vadászat, mini oddsok nagy téttel, szögletek stb,???? Miéééééééért????
Ha már letérsz a megtalált nyerő útról, ne ekkora tétekkel tedd.
Fájó és drága tanulópénz lehet a vége.

Sikeresebb folytatást!  :cya:
teljesen igazad van.nem tanulok sosem! pedig ahányszor letérek mindig bukok.a jól bevált dolgokat kell továbbvinni,amivel idáig jutottam! Over ezerrel újra!
Itt egy újabb hülyeség még előtte:
Felett: 6.5   Spanyolország - U17 v Olaszország - U17
(Mérkőzés gólok)   01/25/2012   Egyik sem   2.50   Függőben
Tét:  1 700,00   Nyer.:  2 550,00
kapkodás:73.percben egy 80perces ifi meccsen...azt hittem ugye hogy 90perc...benéztem..

ÉLŐ
Felett: 1.5   Leiknir Reykjavik v IR Reykjavik
(További mérkőzés gólok)   01/25/2012   Egyik sem   1.33   Függőben
Tét:  8 000,00   Nyer.:  2 666,67
61.percben 1-0nál.
ez már tudatosan kiválasztott overes meccs.index 76. Ráadásul az IR nagyon támad,fel vannak pörögve a játékosok,6 sárgát osztott már ki a biró,bármikor jöhet egy piros is.mennek ezerrel.lesz gól!
63.percben ott a gól!  ;)
Tehát itt vonal húzva.Szép bankom van még mindig a komoly bukta ellenére,persze sajnálom hogy az e havi szép nyereségem nagy rész elúszott,de még nincs vége a hónapnak,akár rekorddal is zárhatok(eddig a +50k-s december a rekord,ha visszatornázom magam a maradék egy hét alatt meglehet a rekord!)

ÉLŐ
Felett: 1.5   Nápoly v Inter Milan
(Mérkőzés gólok)   01/25/2012   Egyik sem   2.75   Függőben
Tét:  857,14   Nyer.:  1 499,99 
kis téttel tesztelgetjük a meccs végi overt! 82.percben fogadva 1-0nál,91.percben góóóóól!  :)

ÉLŐ
80:00 - játékidő végéig - Felett 0.5   Egyenlítői-Guinea v Szenegál
(Gól - 10 perces intervallum)   01/25/2012   Egyik sem   2.25   Függőben
Tét:  1 200,00   Nyer.:  1 500,00
Be kell akadni a végigtámadó szenegáltól is egy gólnak!
89.percben góóól!!
Jelentem:Lau visszatért! a kitaposott,sok pénzt hozó overes ösvényre!  ;)

a 66k bukta előtt az underek 26k nyereséget hoztak,tehát -40k csak,de djoko féle -48-al,csoda hogy még mindig +30k a hónapom! ha nem térek el már +100k felett lennék a hónapban!

Igazából én örültem, hogy ekkorát buktál. :ok:

Na jó, ez így elég hülyén hangozhat, de: 1) megvillantottad, hogy miben vagy más, jobb, mint a fogadók nagy többsége: mérhetetlenül türelmes és kitartó vagy, s ha ezért nem leszel a hónap fogadója, akkor biza' alapítok egy alapítványt, aranyplecsnit csináltatok, szponzorokkal karöltve állami ünnepséget rendezek. Amúgy persze ez a két tulajdonság mit sem érne, ha nem találnád meg mindig a magad útját (amiről mindig letérsz! >:(), mert ugye az idézet: "Az okosok tele vannak kételyekkel, a hülyék meg holtbiztosak magukban." Szóval, aki állandó vesztes, az inkább adja fel, másra pocsékolja a türelmét. 2) ez meg igazából az előbbi; mert ami ezután következik, az csak jobb lesz. Mindig jobb, s jobb, mert ugye azért tisztán látszanak a különbségek a fél évvel, évvel ezelőtti állapotokhoz képest: már nem babra megy a játék. Szóval Vamos Ra Laudrup!

Köszi Alma! Ha lesz állami ünnepség akkor olyan Brezsnyev-eset kérek,tankokkal meg fehér huszáros lovakkal oké?  ;D  (meg egy Barca-Milan jótékonysági meccset arra  a napra, ahol én végzem a kezdőrugást).

Komolyra fordulva: egy dolgot kell még leküzdenem hogy tényleg jó fogadó legyek,mégpedig hogy tudomásul vegyem hogy igenis mindig lesznek vesztes fogadásaim! Ez a játék része! Nagyon rossz érzés,pláne ha sokat bukik az ember(de az is hibás stratégia része,erre vannak a limitek!),de túl kell lépni rajta! Nem veszett kamikáze akciókba kezdeni hogy gyorsan visszanyerjem! Lassan jársz tovább érsz! Örök igazság!

ÉLŐ
(Jelenlegi állás 1-1) Felett 2.5   Throttur Reykjavik v Fjolnir
(Alternatív gólok száma (goal line))   01/27/2012   Egyik sem   1.675   Vesztett
Tét:  4 148,14   Nyer.:  2 799,99
kb.75.percben fogadva.hajtos meccsnek tünt,de még statot sem néztem,csak nyomtam mert izlandi(overesek általában),és mert jó volt az odds! Még mindig kicsit (nem is kicsit),bennem van hogy gyorsan vissza kell  nyerni a pénzem!

Maria Sarapova +1.5   Victoria Azarenka v Maria Sarapova
(Hendikep - 2 esélyes - nyert játék)   01/28/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  12 000,00   Nyer.:  9 600,00
Elkanyarodunk egy meccs erejéig az overtől,és a focitól! Mert ez egy nem akármilyen meccsre,egy nem akármilyen fogadás!

A női erőtenisz két képviselője elöszőr Grand Slam döntőben! Azarenka élete 1. GS döntőjében!
Egymás elleni meccsekből Aza tudott 2-0ra nyerni az ucsó 2 évben 2x is,de az nem GS döntő volt!
Az ebben rutinosabb Marija(4x volt GS döntős?) előnyben van,és ez az előny min.1 szettet jelent neki.tippem szerint az elsőt hozza! Ha ez így van akkor le is jött a tipp! Ha nem GS döntő lenne Azarenkára tippelnék,de itt több izgulnivalója neki van,és ez nőknél sokat jelent!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum január 28, 2012, 00:18:02
Maria Sarapova +1.5   Victoria Azarenka v Maria Sarapova
(Hendikep - 2 esélyes - nyert játék)   01/28/2012   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  12 000,00   Nyer.:  9 600,00
Elkanyarodunk egy meccs erejéig az overtől,és a focitól! Mert ez egy nem akármilyen meccsre,egy nem akármilyen fogadás!
A női erőtenisz két képviselője elöszőr Grand Slam döntőben! Azarenka élete 1. GS döntőjében!
Egymás elleni meccsekből Aza tudott 2-0ra nyerni az ucsó 2 évben 2x is,de az nem GS döntő volt!
Az ebben rutinosabb Marija(4x volt GS döntős?) előnyben van,és ez az előny min.1 szettet jelent neki.tippem szerint az elsőt hozza! Ha ez így van akkor le is jött a tipp! Ha nem GS döntő lenne Azarenkára tippelnék,de itt több izgulnivalója neki van,és ez nőknél sokat jelent!  ;)

Ez nem szett, hanem game hendikep, azért ilyen magas az odds.

Idézetet írta: rosco Dátum január 28, 2012, 00:58:55
Ez nem szett, hanem game hendikep, azért ilyen magas az odds.
Francba,meló után fáradtan az ember ne kattingasson.. benéztem rendesen...
Csak a kimerültségre tudom fogni hogy nem vettem észre hogy milyen irreálisan magas az odds..
Kb.1,15-1,20 a reális egy ilyen szoros meccsen a szett hendire..
Nem marad más mint szurkolás a szöszinek!

Egy kis első félidős gólstatisztika,magam gyüjtöttem kb.110 meccs adataiból(overes bajnokságokra szelektálva:angol,skót,holland,német,maláj stb..)
Látszik hogy 20-45.percig minden 2.meccsen van gól,de ha már várunk 10 percet hogy emelkedjen az odds akkor az esélyeink 40%ra csökkenek! Ami viszont a magas oddsok miatt érdekes lehet:a 38.perc után a meccsek 26%-án esik gól! Ez a 2,50-3,00mas oddsok miatt nem rossz.
Persze sokkal kisebb kockázatot,és több nyertes szelvényt eredményez ha az ember a 20.perc körül fogad gólra(feltételezve hogy addig 0-0 a állás),ott kb. 1,40-1,50-ös oddsot adnak a bukik!

ÉLŐ
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5   IA Akranes v Keflavik
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))   01/28/2012   Egyik sem   1.625   Függőben
Tét:  11 000,00   Nyer.:  6 875,00 
Már nem tudtam előre beírni mert 19.percben fogadva,20.percben gól!
Ez jót tett az önérzetemnek a sharapovás hülyeség után!  ;)

Overes válogatás az FA kupából:

13:45   Cup Round 4   Liverpool FC   -   Manchester United index 59  2-1  :ok:
16:00   Cup Round 4   Blackpool FC   -   Sheffield Wed index 50  1-1  :ok:
osztálykülönbség a hazaiak javára.
16:00   Cup Round 4   Derby County   -   Stoke City index 34 0-2  :ok:
az alacsony index ellenére beválogattam,mert a derby a championshipben is gyengén szerepel,11.helyen
negatív gólaránnyal vegetálnak,még emlékszem a costa rica-i Wanchope idejében a premiere ligában
is megálták a helyüket(régi szép idők! Wanchope még harminc sokévesen is mekkora gólt rugott a németországi
vb-n!!)

16:00   Cup Round 4   Hull City   -   Crawley Town index(becsült nincs egymás elleni)32  0-1  :noway:
2 osztálynyi különbség a Hull javára.Emiatt került be,igaz angliában ez nem akkora szám,de 1-2 plusz
gólt azért hozhat! Nekünk ugye az se gond ha a kiscsapat nyer!

16:00   Cup Round 4   Leicester City   -   Swindon Town index 46  2-0  :ok:
itt is a hazai leicester van 2 osztálynyi előnyben.a leicester jó formája is a meccs mellett szól!
16:00   Cup Round 4   Sheffield Utd   -   Birmingham City index 50  0-4  :ok:
itt a vendégek játszanak egy osztállyal szemben.Sőt ugye ők nemrég a premiere ligából csúsztak le.

18:15   Cup Round 4   Brighton   -   Newcastle Utd index 51 1-0  :noway:
osztálykülönbség a 'castle javára,a brighton eggyel lejjebb középcsapatoskodik(10.hely).


Mai overes válogatás 2.rész

angol liga1
16:00   Yeovil Town   -   Preston NE index 64 2-1  :ok:
16:00   Hartlepool Utd   -   Carlisle Utd index 60   4-0  :ok:
16:00   Tranmere Rovers   -   Huddersfield index 48  1-1  :ok:
a vendégek jó formában,ezért került be,a hazaiak 17.helyen állnak,ucsó 5 meccsükön nem tudtak nyerni,otthon
sem túl magabiztosak ucsó 10ből 3 nyert meccs,a huddeersfield elkapja őket pár gólkeringőre sztem!


angol konferencia észak
16:00   Halifax   -   Bishop's Stortford index 72!   elhalasztva!
3. a 16.ellen,hazaiak gólraánya 56:40 30meccsen! vendégeké:43:53! király kis over néz ki!


skót premiere
16:00   Glasgow Rangers   -   Hibernian FC index 53   4-0  :ok:

spanyol primera
20:00   Real Madrid   -   Real Zaragoza index 60  3-1  :ok:
jelenlegi 1. ucsó párharc..sok gól!


22:00   Villarreal CF   -   FC Barcelona index 63  0-0  :crazy:
a 17.helyen álló gödörben szenvedő villarealhoz látogat a 2.helyezett barca gőzhenger.
fordított felállásban 5-0 volt a rubin-kék csíkosoknak.

olasz serie B
15:00   Calcio Padova   -   AS Cittadella index 56  1-0  :noway:


német bundesliga
15:30   Bayern München   -   VfL Wolfsburg index 54  2-0  :ok:
mindenki overesre várja pláne az elöző fordulós 3-1-es bayern vereség miatt.
Én is beválogattam,de azért nem érzem annyira erősnek!
15:30   Werder Bremen   -   Bayer Leverkusen index 54  1-1  :ok:
ezt inkább érzem overnek az egyező index ellenére

német 3.liga
14:00   SV Sandhausen   -   Unterhaching index 57  3-1   :ok:
14:00   Wacker Burghausen   -   Werder Bremen II index 59  3-1  :ok:

holland eredivise
18:45   SC Heerenveen   -   FC Utrecht index 69  2-0  :ok:

19:45   Heracles Almelo   -   SBV Excelsior index 61  3-0  :ok:
a vendégek 12-41-es gólaránnyal hátraléptek hivatalos pofozógéppé.
20:45   Roda Kerkrade   -   AZ Alkmaar index 60  2-0  :ok:

holland jupiler liga
19:30   FC Eindhoven   -   BV Veendam index 60    2-0  :ok:

barátságos
18:30 Videoton FC   -   Guangzhou GAC index 60 2-1  :ok:
egy kínai csapatot hoztak még a végére Vidiék a patinás felhozatal után
(dinamo kijev,basel),valszeg levezetésként egy góldús meccset akarnak,reméljük bejön nekik!