Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vicc ez a terem. rakni akartam hogy babos nyer 1 szettet min 1,85 ér
erre 4 órától nem megy az oldal. karbantartás miatt.
erről nem is szóltak előre.....
arról nem is beszélve hogy befizetésnél levonnak 4,9 % (skrill) ot nevetséges, te fizes hogy itt játsz?
és ha egy héten belül2x veszel fel pénzt 500 usd alatt akkor megint lehúznak kifizetés díjjal.
arról ne is beszéljünk hogy felvehető most funkciónál: 6 ból 4 meccs jó, ha összeszorzod a tétet 100 $ ér a szelvény, úgy jön ki  a maradék 2 esemény oddsa, ( ezek még elsem kezdődtek)
tehát 100 $ al kellene rakni maradék 2 eseményt hogy annyit nyerj amennyit nyerhetsz, ehez képest 40 $ kínál.
itt is lehuzos nagyon.

de pl: raksz 5 usd ér  5 meccset 3 bejön maradék 2 nem kezdődőtt el és kínál 1 usd meg ilyenek.

nekem nagy csalódás ez az oldal, szerintem nem korrektek és lehúzosak kicsit.


Idézetet írta: betg Dátum október 06, 2016, 11:21:06
Nekem nem jó már ez sem,  nem értem...
Pedig nálam például működik.

És amikor beléptem akkor izentek hogy használhatom a következő linket is:hu.sportingbet835.com


Valaki szerint megéri csinálni a mostani 30.000.000 Ft-os küldetést?Most van minimum odds(1,2) is,ráadásul 3 hónapig tart.A múltkor én végigtoltam,akkor nekem megérte,maradtak 1700-an kb és volt a végén 17.000 ft-os részesedés.Így hogy 90 napon át tenni kell,az azt jelenteni,hogy összesen 270.000 Ft tétet kell tenni és mivel az iroda kifizetési rátája 93% körül mozog így kábé 0-ra lehet kihozni.Múltkor jobb volt,mert nem volt minimum odds és kaszinó is számított.Persze lehetne minden nap surebetelni,de nem tudom,hogy most megérné-e a befektetett munka.Vki ötlet?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum október 06, 2016, 15:34:04
Valaki szerint megéri csinálni a mostani 30.000.000 Ft-os küldetést?Most van minimum odds(1,2) is,ráadásul 3 hónapig tart.A múltkor én végigtoltam,akkor nekem megérte,maradtak 1700-an kb és volt a végén 17.000 ft-os részesedés.Így hogy 90 napon át tenni kell,az azt jelenteni,hogy összesen 270.000 Ft tétet kell tenni és mivel az iroda kifizetési rátája 93% körül mozog így kábé 0-ra lehet kihozni.Múltkor jobb volt,mert nem volt minimum odds és kaszinó is számított.Persze lehetne minden nap surebetelni,de nem tudom,hogy most megérné-e a befektetett munka.Vki ötlet?

Van, aki szerint megéri.

Nézd meg például az Arsenal következő hazai meccsének szorzóját, jobb, mint a Pinnásoké.
Védheted is minimális veszteséggel, sőt tolhatod napokon át ugyanezt.


Idézetet írta: Maestro90 Dátum október 06, 2016, 15:34:04
Valaki szerint megéri csinálni a mostani 30.000.000 Ft-os küldetést?Most van minimum odds(1,2) is,ráadásul 3 hónapig tart.A múltkor én végigtoltam,akkor nekem megérte,maradtak 1700-an kb és volt a végén 17.000 ft-os részesedés.Így hogy 90 napon át tenni kell,az azt jelenteni,hogy összesen 270.000 Ft tétet kell tenni és mivel az iroda kifizetési rátája 93% körül mozog így kábé 0-ra lehet kihozni.Múltkor jobb volt,mert nem volt minimum odds és kaszinó is számított.Persze lehetne minden nap surebetelni,de nem tudom,hogy most megérné-e a befektetett munka.Vki ötlet?

Akkor éri meg, ha kis kockázattal és relatíve kevés plusz munkával végig tudod csinálni, bármi is a stratégiád...

Valószínűleg jóval kevesebben teljesítik majd, mint a múltkori promót, reménykedem benne, hogy 1000 fő alatt maradunk a végére. (optimistán 5-600 survivort is el tudok képzelni)
Október végére már kb. látszani fog, hányan gondolják komolyan, de ugye most még automatikusan nő a létszám és még egyáltalán nincsenek kiesők.
Ehhez képest nincs is olyan túl sok résztvevő.

Ha minden nap rászánsz 10 percet, azaz összesen 15 órát a 90 nap alatt, akkor 15,000 ft-os részesedésnél 1000-, 30,000 ft-os részesedésnél 2000 ft-os órabéred lesz.
Persze ez csak a díjazás, a fogadások eredménye ezen jelentősen ronthat vagy javíthat, de én alapból ehhez viszonyítok.


Tisztelt fórumtársak!

Imént találtam rá a fórumra, azonnal körbe is puhatolózok az információkért a napokban, ahogy az időm engedi.

Viszont egyenesen szeretnék érdeklődni tőletek a sportingbet tét limitjeiről. Két hete vagyok tagja az irodának, eleinte 10-30.000 forint körüli értékekben fogadtam, majd hamar lekorlátoztak fociban, kosárban és kézilabdában is és még ki tudja mikben, úgy 300-400 max tétekre. Ezzel így a bónuszon való részvétel is igen nehézkes, mert tenisz mérkőzésekkel tudok jelenleg csak aktív maradni a bónuszban.  Egyaránt vesztettem és nyertem a meccseken, épp hogy profitálok a befizetés óta. Normális az, ahogyan korlátoz a sporingbet? Bet365-ön és Unibeten több alkalommal raktam sokkal magasabb összegeket, azonban soha nem kaptam max limitet (állandót).  :-\


Mit gondoltok?

Üdv
Toxix

Nehéz okosat mondani, de a tétkorlátozás létező probléma. Új számláknál talán még a tűréshatár is kisebb, mondjuk a napokban én is akartam fogadni nagyobb téttel u17-es női meccsekre, dobta is vissza a tétet azonnal. (De bwinnél sem fogadta be, bet365-nél nincs is u17-es korosztály, unibetet meg sem próbáltam, mert ott 1-200 Ft-ot fogadott volna be...)
Az mondjuk fura, hogy így is alig vagy pluszba, máris korlátoznak...
Egyébként nagyobb bajnokságokra sem tudsz fogadni nagyobb téttel, gondolok itt a spanyol vagy az angol bajnokikra???
Én pl. az unibeten vagyok úgy, hogy ilyen kis kevésbé preferált meccsekre, női u17-es, cseh utánpótlás, stb alig tudok már 2-300 Ft-os tétet tenni, de spanyol bajnokira, angolra, bundesre, válogatott meccsekre, BL-re azért még befogad több 10ezres tétet is...
Sportingbet egyébként lehúzós iroda, kevésbé vagy nekik fontos. Pl. sosem felejtem el, náluk ha félidőben fogadsz egy meccsre, az nem számít élő fogadásnak... Ha mondjuk olyan bónusz van, amikor élőben kell fogadni, akkor pl. ilyen ok miatt én már szívtam meg.

Kérdésedre én azt mondanám, hogy normális. Sajnos joguk van hozzá, és pattoghatunk mi reggeltől estig, jobb úgysem lesz. Okosabbat sajnos nem tudok mondani

Nálatok mi a helyzet? Engem bárhogyan is akarok belépni, mindig átdob a román oldalra, onnan meg nem enged belépni, nem fogadja el a nevem és a jelszavam.

Mobillal tudok csak belépni a magyar felületre.


ok, köszi, az első linkre be is jött rendesen

A Nap mérkőzésére tett fogadás után tegnap és ma sem kaptam meg a 7 starburst pörgetést, viszont mobilon látszik. (azaz végül is megkaptam, csak a PC-n valamiért nem jelenik meg...)

Más is járt így?

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2016, 13:20:37
A Nap mérkőzésére tett fogadás után tegnap és ma sem kaptam meg a 7 starburst pörgetést, viszont mobilon látszik. (azaz végül is megkaptam, csak a PC-n valamiért nem jelenik meg...)

Más is járt így?

Lehet, csak én nem néztem meg mobilon.