Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A részvételi feltételekben az is benne van, hogy a fel nem használt bónuszpénzek 30 napon belül törlődnek. Tegyük fel lesz 30 ezer Ft-ja minden nyertesnek, amit meg kell forgatni 3x. Vajon ez azt jelenti, 30 napon belül ki is kell pörgetni a bónuszt, vagy elég egyszer megjátszani a bónuszt 30 nap alatt, a kipörgetésre meg lesz több idő?

Ma csúszik a nap mérkőzése - Starburst pörgetések jóváírása, állítólag 1-2 órán belül elérhetőek lesznek.

Nos, történt egy olyan esetem,most pár perce,hogy tettem egy kézilabda fogadást telefonról,ki is írta,hogy gratulálunk sikeres fogadás megtétel,összeget is levonta... aggódok a mérkőzésért,kidrukkolom,majd lépek be a számlámra és nyoma sincs a fogadásnak,a pénz visszakerült... valakinek volt már ilyen? érdemes reklamálni,sajnos bizonyítani nem tudom,hogy valóban megtettem. ők esetleg láthatják a rendszerükben?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 04, 2016, 18:10:32
Nos, történt egy olyan esetem,most pár perce,hogy tettem egy kézilabda fogadást telefonról,ki is írta,hogy gratulálunk sikeres fogadás megtétel,összeget is levonta... aggódok a mérkőzésért,kidrukkolom,majd lépek be a számlámra és nyoma sincs a fogadásnak,a pénz visszakerült... valakinek volt már ilyen? érdemes reklamálni,sajnos bizonyítani nem tudom,hogy valóban megtettem. ők esetleg láthatják a rendszerükben?

Látják.

06-80-017272
Vezetékes telefonról ingyenesen hívható, mobilról nem tudom.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 04, 2016, 18:10:32
Nos, történt egy olyan esetem,most pár perce,hogy tettem egy kézilabda fogadást telefonról,ki is írta,hogy gratulálunk sikeres fogadás megtétel,összeget is levonta... aggódok a mérkőzésért,kidrukkolom,majd lépek be a számlámra és nyoma sincs a fogadásnak,a pénz visszakerült... valakinek volt már ilyen? érdemes reklamálni,sajnos bizonyítani nem tudom,hogy valóban megtettem. ők esetleg láthatják a rendszerükben?
Nem fogják jóváírni,
Nekem volt olyan, hogy meccs előtt tettem juvét egy százassal, aztán mikor nyert gondoltam ránézek,
törölték a fogadást :noway:
De vannak hasonló sztorik, hogy félidőben tett godás nem élőfogadás  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 04, 2016, 19:22:42
Nem fogják jóváírni,
Nekem volt olyan, hogy meccs előtt tettem juvét egy százassal, aztán mikor nyert gondoltam ránézek,
törölték a fogadást :noway:
De vannak hasonló sztorik, hogy félidőben tett godás nem élőfogadás  :D

igazán kedvesek,akkor ha nyerek bármikor törölhetik a fogadást? kicsit igazságtalanság.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 06, 2016, 10:32:32
igazán kedvesek,akkor ha nyerek bármikor törölhetik a fogadást? kicsit igazságtalanság.

Azért az nem pont így van. Valami okuk kell legyen rá, hogy töröljék.

A másik dolog meg ami felmerülhet, az a rendszerhiba. Ajánlott fogadás megkötése után leellenőrizni a fogadástörténetnél ha valóban ott van-e a szelvény. Tudom, ez egy extra lépés, de legalább így biztosabb lehetsz egy dologban.

Odds ugygondolom rendben volt. Leagalabbis mas irodakhoz viszonyitva. Rendszerhiba pedig hogyan jogetne szoba,ha a fogadast siman elfogadta. Nincs mit szepiteni. Qz iroda szabja meg hogy mi lesz a fogadassal,es nem par ezerrol beszelek,hanem 10ezrekrol...

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 06, 2016, 18:16:30
Odds ugygondolom rendben volt. Leagalabbis mas irodakhoz viszonyitva. Rendszerhiba pedig hogyan jogetne szoba,ha a fogadast siman elfogadta. Nincs mit szepiteni. Qz iroda szabja meg hogy mi lesz a fogadassal,es nem par ezerrol beszelek,hanem 10ezrekrol...

Meg tudod erősíteni, hogy a fogadásod megjelent a fogadástörténetedben?

Mit jelent számodra az, hogy a "fogadást elfogadta"? Kiírta, hogy sikeres?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 07, 2016, 13:05:47
Meg tudod erősíteni, hogy a fogadásod megjelent a fogadástörténetedben?

Mit jelent számodra az, hogy a "fogadást elfogadta"? Kiírta, hogy sikeres?

Ígyvan kiírta,hogy sikeres fogadás és az összeg is levonásra került az egyenlegemből. Most látom,hogy fogadástörténetbe közben már megjelent,hogy "törölve" a fogadás...


Másnak sem jó a chat support?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 07, 2016, 15:24:06
Ígyvan kiírta,hogy sikeres fogadás és az összeg is levonásra került az egyenlegemből. Most látom,hogy fogadástörténetbe közben már megjelent,hogy "törölve" a fogadás...

sikerült velük telefonon beszélnem,azzal indokolták,hogy nem tudták 5percig hogy mi történik a mérkőzésen és ezért lett érvénytelen a fogadás,na de kérem,az oddsok a góloknál változtak,semmi felfüggesztés nem volt,valamint raktam erre a mérkőzésre 10perccel később ami nyilván vesztes lett de ennél a fogadásnál már minden oké volt.

szép volt sportingbet  :ok: ,tudom nem nagy érvágás de egy felhasználó elvesztettetek.  :cya:

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 07, 2016, 15:51:15
sikerült velük telefonon beszélnem,azzal indokolták,hogy nem tudták 5percig hogy mi történik a mérkőzésen és ezért lett érvénytelen a fogadás,na de kérem,az oddsok a góloknál változtak,semmi felfüggesztés nem volt,valamint raktam erre a mérkőzésre 10perccel később ami nyilván vesztes lett de ennél a fogadásnál már minden oké volt.

szép volt sportingbet  :ok: ,tudom nem nagy érvágás de egy felhasználó elvesztettetek.  :cya:

Ugye a vesztes tipped is törölték?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 07, 2016, 15:57:56
Ugye a vesztes tipped is törölték?

szerinted? dehogy törölték,azt 10perccel később raktam(élő mérkőzésről beszélünk) és elmondásuk szerint,akkor már minden oké volt a rendszerrel meg mindennel... ezért hányok az egésztől,hogy akkor töröljék azt is...

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 07, 2016, 16:01:29
szerinted? dehogy törölték,azt 10perccel később raktam(élő mérkőzésről beszélünk) és elmondásuk szerint,akkor már minden oké volt a rendszerrel meg mindennel... ezért hányok az egésztől,hogy akkor töröljék azt is...
Szinte biztos voltam benne ,hogy a vesztes tippet nem törölték,
csak gondoltam rákérdezek.