zsivány20 gondolatai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valamikor réges-régen egy... Szóval anno volt már naplóm az ősidőkben, de a fene sem tudja, hogy hol és milyen néven... Így ez most induljon tiszta lappal. Nem fogok konkrét stratégia alapján írkálni... Nem fogok minden nap írni... Ha úgy érzem, hogy valamit megosztanék, de nem tudom mondjuk a tippjátékokban felhasználni, azt megosztom veletek itt...

Hajrá, hajrá!


Kezdek egy érdekes próbálkozással... Korábban élesben is játszottam ezt, kinéztem egy hétvégére 10-15, akár még több X-szagú meccset (nyilván nem hasraütésszerűen) és szólóban (vagy akár az egyes mellett kettes kötésben kombinálva is) megjátszottam őket. Nyilván nem az itt a cél, hogy telitalálata legyen az embernek... hanem, hogy az egységnyi tétekre kapott nyeremények összege meghaladja a tétek összegét...

Így vasárnap estére kinéztem még párat kezdetnek, de ezek nagyon last minute válogatások, nézzük...

Lugo - Girona --> félidő X --> 1.99
Numancia - Ponferradina --> félidő X --> 1.98
Zaragoza - Oviedo --> félidő X --> 2,12
Parma - Bologna --> X --> 3.49
Udinese - Sampdoria --> X --> 3.02
Fiorentina - Verona --> X --> 3.48
Napoli - Milan --> félidő X --> 2.31
Cagliari - Lecce --> félidő X --> 2.54

Kicsit összvér lett ez a nyolcas, ugyanis van benne félidő X fogadás is... Na most, ahol félidő X-et tettem be, ott olyan meccseket várok, ahol egy gól könnyen eldöntheti a meccset, de a nagy tét miatt óvatos játékot várok... Az olasz meccseknél nagyon nem kell magyarázni az X-eket, igazából mindhárom sima X-es tippnél az a helyzet, hogy egyik csapat sem lenne végtelenül szomorú a pontosztozkodással.


Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 12, 2020, 18:50:00
Kezdek egy érdekes próbálkozással... Korábban élesben is játszottam ezt, kinéztem egy hétvégére 10-15, akár még több X-szagú meccset (nyilván nem hasraütésszerűen) és szólóban (vagy akár az egyes mellett kettes kötésben kombinálva is) megjátszottam őket. Nyilván nem az itt a cél, hogy telitalálata legyen az embernek... hanem, hogy az egységnyi tétekre kapott nyeremények összege meghaladja a tétek összegét...

Így vasárnap estére kinéztem még párat kezdetnek, de ezek nagyon last minute válogatások, nézzük...

Lugo - Girona --> félidő X --> 1.99
Numancia - Ponferradina --> félidő X --> 1.98
Zaragoza - Oviedo --> félidő X --> 2,12
Parma - Bologna --> X --> 3.49
Udinese - Sampdoria --> X --> 3.02
Fiorentina - Verona --> X --> 3.48
Napoli - Milan --> félidő X --> 2.31
Cagliari - Lecce --> félidő X --> 2.54

Kicsit összvér lett ez a nyolcas, ugyanis van benne félidő X fogadás is... Na most, ahol félidő X-et tettem be, ott olyan meccseket várok, ahol egy gól könnyen eldöntheti a meccset, de a nagy tét miatt óvatos játékot várok... Az olasz meccseknél nagyon nem kell magyarázni az X-eket, igazából mindhárom sima X-es tippnél az a helyzet, hogy egyik csapat sem lenne végtelenül szomorú a pontosztozkodással.
román fogadóirodáknál szinte kivétel nélkül van egy olyan lehetőség hogy félidő vagy végeredmény 1x2 (Pauza sau final), az ilyen mérkőzésekre is mind amiket említettél, hogy egy gólos mérkőzés, lehet fogni egész jónak mondható 1,7-1,8 körüli szorzókat ezzel

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 12, 2020, 18:54:52
román fogadóirodáknál szinte kivétel nélkül van egy olyan lehetőség hogy félidő vagy végeredmény 1x2 (Pauza sau final), az ilyen mérkőzésekre is mind amiket említettél, hogy egy gólos mérkőzés, lehet fogni egész jónak mondható 1,7-1,8 körüli szorzókat ezzel

Igen, ilyen opciót én is láttam már néhány helyen, és nem is hülyeség... főleg amikor nem tudja eldönteni az ember, hogy a félidő X, vagy a sima X lenne a jobb választás... Ehhez egy nagyobb mintán kéne tesztelni, hogy melyik fizetődik ki jobban, lehet, hogy valamikor összeírom és összehasonlítom ezeket, ha lesz időm!  :)

Egész jól sikerült ez az első poszt...

Lugo - Girona --> félidő X --> 1.99     (félidő: 1-1)
Numancia - Ponferradina --> félidő X --> 1.98     (félidő: 0-0)
Zaragoza - Oviedo --> félidő X --> 2,12     (félidő: 0-2)
Parma - Bologna --> X --> 3.49     (végeredmény: 2-2)
Udinese - Sampdoria --> X --> 3.02     (végeredmény: 1-3)
Fiorentina - Verona --> X --> 3.48     (végeredmény: 1-1)
Napoli - Milan --> félidő X --> 2.31     (félidő: 1-1)
Cagliari - Lecce --> félidő X --> 2.54     (félidő: 0-0)


A vártnál is jobban sikerült talán ez a vasárnap délután összekapart kis X-es próbálkozás... és lehetett volna jobb is... Az Udinese - Samp meccsen a 88. percben egy véleményes VAR-ítélet vett el 1-2-nél egy Udinese gólt... ha ott 2-2-re alakul az eredmény, valószínűleg nem lett volna alkalma a végén mattolnia a kinyíló udinei védelmet a Sampnak harmadjára is, és maradt volna a 2-2... Na de ne legyünk telhetetlenek... Lássuk a számokat...

Befektetés: 8 egység
Megnyert egységek összesen: 15.79 egység

Profit: +7.79 egység


Gyakorlatilag megdupláztuk a feltett tőkénket... (na de ne örüljünk korán, nem lesz ez így minden X-es hadjárat alkalmával...  :laugh: )

#7 július 24, 2020, 09:29:29, zsivany20
Egy last minute ötlettel érkezem gyors... 10 perc múlva kezd a tét nélkül focizó City az életéért küzdő Bournemouth ellen a Premier League-ben... Rettentő alacsonyan a határ a lapokra, ami igazából nem meglepő Angliában, ám itt azt hiszem átestünk a ló túloldalára.

A mérvadó Pinnacle például 1.50-es szorzót kínál a 2.0 büntetőlap over opcióra, ez szerintem több, mint baráti... Ha a City nem is veszi komolyan, a vendégeknek nem kevés faultot kell majd eszközölniük a szélvészgyors manchesteri támadók ellen... De akár egy jó kakaskodás is segíthet rajtunk, vagy ott a jó öreg időhúzás... Úgy gondolom 2-3 lap simán leeshet itt...

Man City - Bournemouth
Lapok száma 2.0 over --> Odds: 1.50

Tét: 8 egység

Man City - Bournemouth
Lapok száma 2.0 over --> Odds: 1.50
Tét: 8 egység


Ez nem volt egyszerű, alsó hangon kb 3 egyértelmű lap maradt a spori zsebében... de a push-ra még így is jók vagyunk...

Eredmény: 2 lap

Befektetés: 8 egység
Megnyert egységek: 8 egység
Profit: 0 egység (tét visszajár)

#9 július 24, 2020, 12:19:55, zsivany20
AC Milan - Atalanta

Picit belemerültem az egyetlen komolyabb meccsbe, amit ma játszanak... találtam néhány érdekesnek tűnő szorzót az 1Xbet iroda kínálatában... elosztottam néhány egység tétet a szimpatikus tippek között... Megnézzük mi jön ki belőle... a tétek elosztása nem biztos, hogy szerencsés, van egy olyan tervem, ami szerint minden egyes tippet egyenlő téttel fogok majd játszani hosszabb távon... Vagy esetleg eseményenként/meccsenként/naponta egy fő tippet nyomok majd meg max téttel (jelen esetben 10 egység). Ma megnézzük ezt az elosztást...

Használják a VAR-t: Igen.   Odds: 1.90 --- 3 egység
Bedobások száma: 34.5 over.   Odds: 1.48 --- 10 egység
Atalanta labdabirtoklása: 51.5% over.   Odds: 1.85 --- 5 egység
Szabálytalanságok száma: 27.5 over.   Odds: 1.60 --- 5 egység
Kapura tartó lövések száma: 11.0 over.   Odds: 1.60 --- 5 egység
Sárga lapok száma: 4.0 over.   Odds: 1.55 --- 8 egység
Sárga lapok száma: 5.0 over.   Odds: 2.50 --- 2 egység
Ázsiai hendi: Atalanta +0.0.   Odds: 1.76 --- 8 egység


AC Milan - Atalanta 1-1 (1-1)
VAR használatának száma: 2
Bedobások száma: 45
Atalanta labdabirtoklása: 53%
Szablytalanságok száma: 29
Kapura tartó lövések száma: 6
Sárga lapok száma: 2


Használják a VAR-t: Igen.   Odds: 1.90 --- 3 egység --> 5.70 egység
Bedobások száma: 34.5 over.   Odds: 1.48 --- 10 egység --> 14.80 egység 
Atalanta labdabirtoklása: 51.5% over.   Odds: 1.85 --- 5 egység --> 9.25 egység
Szabálytalanságok száma: 27.5 over.   Odds: 1.60 --- 5 egység --> 8.00 egység
Kapura tartó lövések száma: 11.0 over.   Odds: 1.60 --- 5 egység --> -5.00 egység
Sárga lapok száma: 4.0 over.   Odds: 1.55 --- 8 egység --> -8.00 egység
Sárga lapok száma: 5.0 over.   Odds: 2.50 --- 2 egység --> -2.00 egység
Ázsiai hendi: Atalanta +0.0.   Odds: 1.76 --- 8 egység --> 8 egység


Befektetés: 46.00 egység
Összes megnyert egység: 45.75 egység


Totál egálra jöttünk ki gyakorlatilag, a súlyozással lehetett volna máshogy játszani... meg mondjuk ha nem hagyja ki a büntetőt az Atalanta, máris egészen szép plusszba lendültünk volna...

Genoa - Inter

Azon kevés meccsek egyike, ahol még mindkét együttes számára komoly a tét... míg az Inter a dobogóért, addig a Genoa a bennmaradásért kell, hogy minden megszerezhető pontot begyűjtsön.
Ennek megfelelően parázs meccset várok, ahol nem tartom teljesen esélytelennek a hazai csapatot... Az előzőhöz hasonlóan, itt is több ötletet dobok be az 1Xbet kínálatából...

Használják a VAR-t: Igen.   Odds: 1.90 --- 3 egység
Szabálytalanságok száma: 27.5 over.   Odds: 1.55 --- 8 egység
Bedobások száma: 35.5 over.   Odds: 1.74 --- 10 egység
Lapok száma: 5.0 over.   Odds: 1.78 --- 3 egység

Gary Anderson - Michael Smith

Nem leszek nagy darts-os, illetve élős sem... de per pill sima, break nélküli 2-1-es Gary vezetésnél 2.15-ért adja Smith győzelmét a bwin...  Máshol is hasonló szorzók vannak egyébként... szerintem van benne érték... legutóbbi 6 meccsükből 5-öt Smith nyert, aki remek formában dobál...

Tipp: Smith győzelem.    Odds: 2.15   --- 5 egység

Genoa - Inter

Kiértékelés:
Használták a VAR-t?: Igen
Szabálytalanságok száma: 27  ( grrr  :crazy: )
Bedobások száma: 39
Lapok száma: 5

Használják a VAR-t: Igen.   Odds: 1.90 --- 3 egység --> +5.70 egység
Szabálytalanságok száma: 27.5 over.   Odds: 1.55 --- 8 egység --> -8.00 egység
Bedobások száma: 35.5 over.   Odds: 1.74 --- 10 egység --> +17.40 egység
Lapok száma: 5.0 over.   Odds: 1.78 --- 3 egység
--> +3.00 egység

Befektetés: 24 egység
Megnyert egységek összesen: 26.10 egység

Profit: +2.10 egység

Az előzőhöz hasonlóan ez is  majdnem "nullszaldós" Serie A meccs volt, kicsi profittal.. Persze ha az az 1 db fault leesik, máris más a leányzó fekvése... na de ugye nincsen "ha"!


Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 25, 2020, 21:21:46
Gary Anderson - Michael Smith

Nem leszek nagy darts-os, illetve élős sem... de per pill sima, break nélküli 2-1-es Gary vezetésnél 2.15-ért adja Smith győzelmét a bwin...  Máshol is hasonló szorzók vannak egyébként... szerintem van benne érték... legutóbbi 6 meccsükből 5-öt Smith nyert, aki remek formában dobál...

Tipp: Smith győzelem.    Odds: 2.15   --- 5 egység

Smith sajnos totál betli volt... És persze a döntőt nem írtam meg Van den Berg-re, pedig megjátszottam... de hát így szokott ez lenni...

Befektetés: 5.00 egység
Profit: - 5.00 egység