Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok Tomka ,nagyon jó lett a naplód!!  :great: :ok:

#46 február 15, 2015, 13:55:38, Tomka
Live:

Spanyol I.:
-  (0-0) Felett 1.0 Valencia v Getafe (1.500) (Ezt nem írom bele a statisztikába, hiszen nem nyert és nem is vesztett.)
Valenciának jó helyzetei voltak még a 1.5 over is vállalható, de inkább legyen egy biztos tipp.

Büntetőből meg is van az a gól. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én bevezetném a kötelező büntetőket a félidők közepénél. Sokkal pörgősebbé és élvezetesebbé válnak a meccsek utána. :)


Idézetet írta: Tomka Dátum február 15, 2015, 12:56:09
Live:

Spanyol I.:
-  (0-0) Felett 1.0 Valencia v Getafe (1.500)
Valenciának jó helyzetei voltak még a 1.5 over is vállalható, de inkább legyen egy biztos tipp.

#48 február 16, 2015, 19:48:10, Tomka
Gólvadászatra érdemes mérkőzések (v2.0): (1.5 felett)

Belgium Pro:
- Anderlecht - KV Mechelen (14:30)
- Club Brugge - KSC Lokeren (18:00)

Holland II.:
- Sparta Rotterdam - Jong PSV (14:30)

Olasz A.:
- Cagliari Calcio - Torino FC (15:00)

Osztrák Bundesliga:
- Wolfsberger AC - Austria Wien (15:30)

#49 február 15, 2015, 16:49:44, Tomka
Live:

Horvát 1.:
Felett: 1.5   Istra 1961 - HNK Rijeka (1.50)

#50 február 15, 2015, 17:28:12, Tomka
Live:

Angol FA kupa:
- Felett 0.5    Arsenal v Middlesbrough (1. félidő gólok) (1.53)
Az utolsó 6 mérkőzésen volt az első félidőben gól. Reméljük most is lesz.

Kicsit rosszul eset az előbb, hogy az Istra még egy árva gólt sem rúgott, pedig nézzétek meg a horvát bajnokságot, 3 felett van a meccsenkénti átlag.
Arsenal legalább egy szép odds-ért rúgott nekem egy gólt. :)


Idézetet írta: Tomka Dátum február 15, 2015, 17:17:30
Live:

Angol FA kupa:
- Felett 0.5    Arsenal v Middlesbrough (1. félidő gólok) (1.53)
Az utolsó 6 mérkőzésen volt az első félidőben gól. Reméljük most is lesz.

#52 február 16, 2015, 19:39:52, Tomka
Live:

Lengyel:
Felett: 1.5   Gornik Zabrze v Korona Kielce (1.66)
Hétfő van, így csak egy-két jó mérkőzést találtam, nézegettem a fórumot és Lau is gondolt a 18:00-kor kezdődött Lengyel meccsre. Egyenlőre az iram jónak tűnik, volt már kapura rúgás, szöglet is. Hideg van a Lengyeleknél, de remélem ez nem veti majd vissza a támadásokat.

Egy kicsit megijedtem, amikor a Korona kapott egy piros lapot. De szerencsére nem védekeztek a legjobban. A gól előtt is már az egyik csatárt magára hagyták, aki rárúgta, de nem ment be. Most sem a rúgón múlott, hanem a társán, aki jó helyen állt a kapu előtt.
Nem vagyok babonás a hétfőre, egyszerűen csak meg kell próbálni jól választani. Sikerült. :-))



Idézetet írta: Tomka Dátum február 16, 2015, 18:27:27
Live:

Lengyel:
Felett: 1.5   Gornik Zabrze v Korona Kielce (1.66)
Hétfő van, így csak egy-két jó mérkőzést találtam, nézegettem a fórumot és Lau is gondolt a 18:00-kor kezdődött Lengyel meccsre. Egyenlőre az iram jónak tűnik, volt már kapura rúgás, szöglet is. Hideg van a Lengyeleknél, de remélem ez nem veti majd vissza a támadásokat.

#54 február 18, 2015, 18:12:08, Tomka
Jó reggelt!

Úgy érzem tegnap nem maradtam le semmiről. Sőt, inkább veszítettem volna. Mivel tegnap ilyen rosszul sikerültek a BL mérkőzések, akkor ma gól gazdag meccsek lesznek.

Nincs túl sok mérkőzés, de ezen a Német Ifi-n szerintem lesznek gólok.
TSV 1860 U19 - Hoffenheim U19 (11:00)

Ha este nem leszek nagyon rosszul a megfázás miatt, akkor remélhetőleg ma jövök Live tippekkel is. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 18, 2015, 08:32:24
Jó reggelt!

Úgy érzem tegnap nem maradtam le semmiről. Sőt, inkább veszítettem volna. Mivel tegnap ilyen rosszul sikerültek a BL mérkőzések, akkor ma gól gazdag meccsek lesznek.

Nincs túl sok mérkőzés, de ezen a Német Ifi-n szerintem lesznek gólok.
TSV 1860 U19 - Hoffenheim U19 (11:00)

Ha este nem leszek nagyon rosszul a megfázás miatt, akkor remélhetőleg ma jövök Live tippekkel is. :)
Jobbulást. Hagyma,citrom,pálinka.   :ok:

Köszi. Nyomatom magamba pedig télen is a zöldségeket és gyümölcsöket. Mégis sikerült valamit összeszednem, de szerencsére már jövök ki belőle.

Egyenlőre túl sok jó mérkőzést nem találtam, de hátha este az angol illetve a BL meccsekre tudunk fogadni. :)

Idézetet írta: Bradley Tamás Dátum február 18, 2015, 15:47:47
Jobbulást. Hagyma,citrom,pálinka.   :ok:

#57 február 18, 2015, 22:41:07, Tomka
Live:

(1-0) Felett 2.0   Basel v FC Porto (1.525)
Porto nagyon gól akart rúgni, szerintem fognak is. Ha szerencsénk van több is lesz, mint egy.

(Csak lett egy gól a büntetőből. Nem haragudnék meg, ha még gyorsan bevágnának egyet, mivel a büntető után pörögni szokott egy meccs. Az is fura, hogy mindkét Bl meccsen a 79. percben lett meg a második gól.)

Sajnálom, hogy ma csak egy tippem volt. Igazából azzal sem nyertünk, de legalább nem is veszítettünk.
Két meccset követtem este. A Real két perccel hamarabb lőtt, minthogy az odds elérte volna a bűvös 1.5-s határt, míg az észak angol ligában pedig nem voltam olyan biztos, de ott meglett a 1.5 gól. Továbbá kora este is volt pár mérkőzés, de ott is idő előtt gól született.
Valamivel több gólt vártam azért mára a BL meccseken, mivel tegnap is elég gól szegények voltak, de hát ez van. Portonak viszont illet volna kettőt rúgni, ahogy támadtak, főleg.

Idézetet írta: Tomka Dátum február 18, 2015, 22:40:41
Sajnálom, hogy ma csak egy tippem volt. Igazából azzal sem nyertünk, de legalább nem is veszítettünk.
Két meccset követtem este. A Real két perccel hamarabb lőtt, minthogy az odds elérte volna a bűvös 1.5-s határt, míg az észak angol ligában pedig nem voltam olyan biztos, de ott meglett a 1.5 gól. Továbbá kora este is volt pár mérkőzés, de ott is idő előtt gól született.
Valamivel több gólt vártam azért mára a BL meccseken, mivel tegnap is elég gól szegények voltak, de hát ez van. Portonak viszont illet volna kettőt rúgni, ahogy támadtak, főleg.
Néztem a BL meccseket, de igazából nem tudtam dönteni hogy mire is tegyek tétet.Lassan itt a hétvége, majd akkor dőzsölünk.  :)