Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: kennychita Dátum április 19, 2012, 17:16:22
Nos...Ez mindenkinél változó. Régebben 1,5 köri oddsokra fogadtam, de ma már sokkal nagyobb (80-90%) pontossággal találom el a 2,5-3,2 közti oddsokat. rtelemszerűen itt már a tőke is lehet kisebb, de ez csak rutinosabb fogadóknak ajánlom.

;D ;D ;D ;D Ha ez így van, akkor vagy hamarosan téged is bilincsben visznek be az NNI épületébe, vagy valami ultra tisztánlátó médium vagy, vagy túlteng benned a Tihanyi által küldött energia (utóbbit pótolhatja akárki a videó segítségével kezeket a monitorra).

Újabb Energializálódás


Idézetet írta: hege1010 Dátum április 20, 2012, 09:56:53
;D ;D ;D ;D Ha ez így van, akkor vagy hamarosan téged is bilincsben visznek be az NNI épületébe, vagy valami ultra tisztánlátó médium vagy, vagy túlteng benned a Tihanyi által küldött energia (utóbbit pótolhatja akárki a videó segítségével kezeket a monitorra).

Semmi ilyenről nincsen szó :) Félig a stratégiának, félig pedig annak van szerepe benne, észrevételeim szerint a 2,5 körüli oddsok sokkal simábban jönnek, mint a kicsik. Pl: Atletico Madrid - Rayo Vallecano, valamikor az év elején volt, asszem még megvan vhol a szelvény, vendégre tettem a 3as odds ellenére, pusztán 2 honlapon beszerzett információk alapján. 5-3-as vendég győzelem született. Amikor kicsi szorzóra tettem, még a 94. percben is imádkoztam a gólért, nehogy x-eljenek.
Valakinek van valami hasonló észrevétele?

Én 100%-os pontossággal találom el a 13-as oddsokat...  ;D

Eddig egyszer tettem, de azt eltaláltam.  :D
Vagy 5-6 éve volt BL elődöntő Pool - Chelsea, megtettem Chelsea félidő-Pool vége, simán jött is...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 21, 2012, 10:19:54
Én 100%-os pontossággal találom el a 13-as oddsokat...  ;D

Eddig egyszer tettem, de azt eltaláltam.  :D
Vagy 5-6 éve volt BL elődöntő Pool - Chelsea, megtettem Chelsea félidő-Pool vége, simán jött is...
:beerchug: :ok: :great:

Idézetet írta: kennychita Dátum április 21, 2012, 04:46:57
Semmi ilyenről nincsen szó :) Félig a stratégiának, félig pedig annak van szerepe benne, észrevételeim szerint a 2,5 körüli oddsok sokkal simábban jönnek, mint a kicsik.

Kennychita!
Írnál egy pár szót erről a stratégiáról? Bizonyára sokunkat érdekelne...

Idézetet írta: parczo Dátum április 21, 2012, 14:28:13
Kennychita!
Írnál egy pár szót erről a stratégiáról? Bizonyára sokunkat érdekelne...

Megérzéses stratégia  :D 1.0-ás verzió   ;D

Üdv.

jelenleg azt a stratégiát játszom,amit kennychita irt ill. spitfire is játszott korábban.

Észrevételem annyi a dologhoz,hogy papiron azért könnyebb vezetni mint való pénzel játszani,mert papiron előbb megjátszok olyat amit pénzel mondjuk nem.
ma tettem meg a tizedik mecssemet. pluszba vagyok de csak kicsivel. 20 ezer a kezdő tőkém.
kilenc meccsből eddig 4 nem nyert többi nyert.
általában napi egy meccset játszok tippmixen.

Szép Estét!  :)

Segítséget kérnék, ha van egyáltalán.  :'(

Kezdtem a fogadást 5000 HUF-al. Csak kosárlabda (negyedenként összpontok kétesélyben, első 15, 20 pont, szigorúan az első negyedben semmi tipp.), és tenisz a játszott szettben a game-ek száma alatt felett (kétesélyben ez is). Semmi más.
Focira rá sem nézek. 5e-ről 2 nap alatt 14e-re mentem fel. Majd folyamatosan bukta. Néha jön 1-1 tipp.
Fogadásonként 500, használva az adott táblát nyeremény 80%-a visszaforgatva 20% megy (menne :(). 2 nap és van kb 2,5e...
Mit kéne csinálni? Pihentetni 1-2 napot? Ha nincs olyan ami kéne nekem nem fogadok csak azért, hogy fogadjak.

Vagy csak egyszerűen át kell vészelni ezt a periódust.... :)

Előre is köszönöm a választ. Most pedig :redchug:

Üdv.

Üdv
Elég új vagyok itt, úgyhogy nem tudom jó topicba írok e.
Nagyon érdekelne a ZCODe SYSTEM.
Van aki használja, mert lenne néhány kérdésem...

Idézetet írta: tgergely1979 Dátum június 30, 2012, 12:13:41
Üdv
Elég új vagyok itt, úgyhogy nem tudom jó topicba írok e.
Nagyon érdekelne a ZCODe SYSTEM.
Van aki használja, mert lenne néhány kérdésem...

Ez a ZCODe SYSTEM még elég új dolog de tedd fel a kérdéseidet és majd meglátjuk h tud-e valaki rá válaszolni.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum június 30, 2012, 22:10:44
Ez a ZCODe SYSTEM még elég új dolog de tedd fel a kérdéseidet és majd meglátjuk h tud-e valaki rá válaszolni.

Volt már ingyen hétvége, de kicsit hogyan adja a tippeket?
Van hogy naponta több mint 10-t,hogy lehet szelektálni vagy előfizetéses rendszernél ez másképpen működik?
Elég drága magyar pénztárnak, ezért érdekelne, hogy mekkora bankrollal érdemes elkezdeni játszani?

Utánanéztem ennek a Zcode system-nek a neten, amiket találtam az elég meglepő, szinte csak jókat olvastam róla. Használta már valaki?

Idézetet írta: liticarb Dátum július 02, 2012, 22:25:34
Utánanéztem ennek a Zcode system-nek a neten, amiket találtam az elég meglepő, szinte csak jókat olvastam róla. Használta már valaki?

Úgy látom senki.

Hogyan működik?
Betfair-en lehet használni? Beírom az ottani nevem, jelszavam úgy mint más fogadórobotnál és már mehet is?
Hol lehet meg venni, mennyibe kerül? stb... stb...

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 04, 2012, 15:50:23
Úgy látom senki.

Hogyan működik?
Betfair-en lehet használni? Beírom az ottani nevem, jelszavam úgy mint más fogadórobotnál és már mehet is?
Hol lehet meg venni, mennyibe kerül? stb... stb...

Drága 198 dollár plusz tax havonta, úgy 65ropi forintban