NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha még szükség van emberre, akkor tudunk küldeni értesítést.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 08, 2020, 18:21:25
Ha még szükség van emberre, akkor tudunk küldeni értesítést.

Megköszönjük, aztán meglátjuk!:)
Pár ember mindig jól jön.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 07, 2020, 22:22:05
Nem blokkoltalak, most az a gyari beallitas, h nem tud irni senki; de a lenyeg, h mar tag vagyok.  :ok: szerdai draft nekem oke.
@RedMunchen
Biztos h. beregisztraltal a linken amit kitettem a forumra? Nem latom a csapatod a listaban. Melyik a te felhasznaloneved?


Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 08, 2020, 22:13:09
Igen, Mazli.
Koszi.
Akkor LuckyBeny hianyzik.
@LuckyBeny
Beregeltel a linken amit kitettem?

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 08, 2020, 22:21:15
Koszi.
Akkor LuckyBeny hianyzik.
@LuckyBeny
Beregeltel a linken amit kitettem?

Szia!
Bocs, de még nem. Most várok, hogy akkor melyik alternatíva lesz, a te általad ajánlott vagy az NFL honlapján játszható.
Remélem holnapra eldől. Mindenképpen szeretnék valahova csatlakozni, nem hagynám ki.

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum szeptember 08, 2020, 22:49:45
Szia!
Bocs, de még nem. Most várok, hogy akkor melyik alternatíva lesz, a te általad ajánlott vagy az NFL honlapján játszható.
Remélem holnapra eldől. Mindenképpen szeretnék valahova csatlakozni, nem hagynám ki.
Holnap este 9-kor draftolnank. Este 6-7 kozott lezarom a regisztraciot. Addig regelj be kerlek. Ha a tobbsegnek nem tetszik a platform visszamehetunk a masikra meg csutortokon de mar vagy 10-en benn vagyunk es eddig nem sokan panaszkodtak hogy ez esetleg rosszabb mint az elozo.
Mas, de semmikep sem rosszabb.

Oké regisztrálok, hamarosan gép előtt leszek. Igyekszek légyszíves várjatok meg. Köszi!

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum szeptember 09, 2020, 17:01:04
Oké regisztrálok, hamarosan gép előtt leszek. Igyekszek légyszíves várjatok meg. Köszi!
Semmi gond, meg van harom nyitott hely.
@Ghastly gyere te is.

A tobbiek se felejtsek el, hogy ma este 21:00-kor draftolunk!
:cya: :D :laugh:

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 09, 2020, 17:29:16
Semmi gond, meg van harom nyitott hely.
@Ghastly gyere te is.

A tobbiek se felejtsek el, hogy ma este 21:00-kor draftolunk!
:cya: :D :laugh:

Oké rendben, megvagyok regisztráció sikeres.
Köszönöm a türelmet.

Én is beregisztráltam, én adok egy esélyt az új sitenak.
Elsőre szokatlan, de az újdonság néha jó. Draftoljunk le este, aztán ha valakinek kérdése van vagy valami, tegye fel nyugodtan, akár ott a chaten is, biztos hogy válaszolunk rá!

Mar tenyleg csak egy ember kell hogy 12-en legyunk, aki ugy gondolja h. kiprobalna a fantasy football-t iden az regeljen be a linken keresztul.

https://sleeper.app/i/jRwKnw2WEP4o

Draftnal elso ket kort en valasztottam, de a harmadiknal Kittle lett volna a valasztasom, de ez automata kor lehetett, mert rogton tovabb ugrott. Elallithattam valamit?

#73 szeptember 10, 2020, 00:02:05, junglefever
Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 09, 2020, 21:12:14
Draftnal elso ket kort en valasztottam, de a harmadiknal Kittle lett volna a valasztasom, de ez automata kor lehetett, mert rogton tovabb ugrott. Elallithattam valamit?
Elvileg ha lejart a 60 masodperc valasztasi ido a pickre akkor az automata atvette az iranyitast - illetve ha betettel valakit a queue-be (kilistaztad elore kit akartal valasztani) es bejelolted az autopicket akkor aszerint ment a gep.
Evvel a draft vegen is voltak problemak, eleg nagy volt a LAG es lehet a szerverek nem birtak a szezon elotti terhelest.
Ne haragudj, be kellett volna irnod a draftszobaban a chatbe h. gond van. Megallitottuk volna a dolgot es visszamentunk volna h. kivalaszthasd Kittle-t.

Lattuk h. volt valami LAG a Chris Carson picknel is ami eloszor Travis Kelce-nek irt ki a gep. Nem tudom mi lehetett a problema igazabol. Eddig ilyesmivel nem tallkoztam a ket ev alatt amiota hasznalom az oldalt.

"Sokan nem tudnak erről az alternatíváról, úgyhogy megosztom posztban is, hátha segítek valakinek. Aki szeretné magyarul nézni az NFL meccseket (vagy bármelyik másik Arena4-en közvetített sportot), annak lehetősége van rá, akkor is, ha a szolgáltatójához még nem került be a csatorna.

Az Itt Ott TV egy online platform, amit okos tv-n, tableten/laptopon és telefonon is lehet használni. Van egy 30 csatornás alapcsomag, amihez ki lehet választani kiegészítőként az Arena4-et. 30 napra ez a teljes szolgáltatás 1740 forintba kerül.

Tudom, hogy senki nem szeret extrát költekezni (hiszen már fizet a szolgáltatójáért), de ez egy működő vészmegoldás (jelenleg én is ezt használom) addig, amíg a csatorna nem lesz ott minden szolgáltatónál. Egy hónapra kevesebbe kerül, mint egy mozijegy ára, és akár útközben is lehet használni egy sima app-pal.

Nem, ez nem egy szponzorált poszt, én semmit nem kapok ezért/senki nem kért meg rá, de tudom, hogy sokan vagytok frusztráltak, amiért a tárgyalások húzódnak, és ott próbálok segíteni, ahol tudok. Remélhetőleg hamarosan megtörténik a megegyezés minden nagyobb szolgáltatóval, mert nekünk is extra lökés, ha mindenki velünk együtt éli át a találkozókat. Megköszönöm, ha az illegális kalóz streameket, meg a Game Passt nem reklámozzátok kommentben - ez a poszt azoknak szólt, akik magyarul szeretnék nézni a meccseket.✌🏻🐵

https://ittott.tv"

Kun Zsolt - Maka