Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Indította csacsa44, június 20, 2015, 22:35:28

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

TiB

****** Veterán
Szerintem a negyedik kalap erősebb, szóval nem feltétlenül jó ez nekünk. De kit érdekel, kinn vagyuuuuuunk! :redchug:

Jabba

**** Tősgyökeres

Knapp

***** Régi motoros
Idézetet írta: TiB Dátum november 16, 2015, 20:43:28
Már jönnek a vélemények, hogy minek jutottunk ki. A varjak nem kárognak ennyit komolyan, hagyjanak már kis időt az örömnek. :D

Ez volt a kedvencem ma, kisboltban sorban állok, előttem a csávó a pénztárosnak: "Úgyis kiesünk az első meccs után". Nem bírtam ki, mondtam neki, hogy minimum hármat játszunk, és előbb várjuk meg míg lejátsszák. Csóri meglepődött, aztán elfordult egy nekem mindegy mondattal ;D

A 16-ba jutáshoz elég egyetlen jó meccs és egy kis szerencse.
Ilyen szempontból az könnyebb küldetés, mint maga a selejtezősorozat volt.

Jabba

**** Tősgyökeres
Ez a Tőrös Balázs hatalmas figura! Blogjában most a magyar sikerről ír.   :great:
http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/38-ev-a-szoporolleren

ab_aevo

***** Régi motoros
Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2015, 16:40:30
! No longer available

Szetdrogozta az agyat elozo nap vagy miert kell napszemuvegben es sapkaban ulni raadasul ugy mint egy troger?

alexthebest

***** Régi motoros
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2015, 18:27:34
Szetdrogozta az agyat elozo nap vagy miert kell napszemuvegben es sapkaban ulni raadasul ugy mint egy troger?

Öööö... mert egy tróger.

knosy

*** Haladó
Szakértő!Sok okosat nem mondott,sőt!

gerry

***** Régi motoros
Ennyi hülyeséget beszélni,,,nem is néztem végig  ;D

TiB

****** Veterán
Vasárnap óta kb annyit ittam, mint tavasz óta összesen, és azt hiszem alkotói pályám legmagasabb csúcsát ezzel a videóval elértem ;D Kb a teljes gyerekkorom lefedi a Mortal (kocsmában, pécén), szóval ennél már nem lesz jobb soha semmi. :redchug:

Nem egy minőségi cucc, de csatolva látható hogy 37 másodpercért ennyi szarságot kell egymás mellé illeszteni, szóval minden elismerésem George Lucasé.

Admin

***** Veterán senki

Knapp

***** Régi motoros
Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2015, 21:28:57
Vasárnap óta kb annyit ittam, mint tavasz óta összesen, és azt hiszem alkotói pályám legmagasabb csúcsát ezzel a videóval elértem ;D Kb a teljes gyerekkorom lefedi a Mortal (kocsmában, pécén), szóval ennél már nem lesz jobb soha semmi. :redchug:

Eljutottál vele sok korhatáros tartalom közé:

http://player.hu/sport-3/bode-kombat/

:)

TiB

****** Veterán
Bár kiírta a Trollfoci a forrást (írnom kellett érte), de megtehették volna, hogy a mi oldalunkról osztják a videót.

Na de sebaj, kihúzhatom a bakancslistámról az Orgióra kerülést. Már féltem tőle, hogy valami durva bűncselekmény kell, hogy sikerüljön, de megvan anélkül. ;D