bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Milyen korlátozásra gondolsz?

Maximális nyereményt korlátozák. Minek akarsz 2 számlát?
Attól nem leszel menőbb itt a fórumon.  ;D

Nem akarok két számlát, apám akar regelni és sokszor fogadnánk valószínűleg egy eseményre  ugyan úgy! De mivel az összes iroda egy fos élőzést tekintve ezen kívűl, így ez kellene neki.Meg ugye felvehető most funkció sincs máshol ha jól tudom.

Mindenhol van cash out.
Nálunk volt hogy egy ip es közös lakcím a tesómmal. Ő is megkapta. Én mondtam neki hogy lehet elveszik, nem vették..

ennek ellenére nem javaslom.

Egy újabb kérdés. Ezt írják a részvételi feltételekben!

Kosárlabda

NBA

500.000£ minden NBA nyereményszorzó, hendikep, összesített és NBA bajnokság végső győztes esetén.

50.000£ minden egyéb, fentiekben nem említett NBA piac esetén.

NCAAB

100.000£ minden NCAAB nyereményszorzó, hendikep, összesített és NCAAB bajnokság végső győztes esetén.

25.000£ minden egyéb, fentiekben nem említett NCAAB piac esetén.

EURO LIGA/SPANYOL ACB

100.000£ minden nyereményszorzó, hendikep és összesített esetén.

EGYÉB

25.000£ minden egyéb, fentiekben nem említett kosárlabda piac/bajnokság esetén.

Akkor én egy nóném kosár meccsre miért 250 és 500 ezer Ft között tudok feltenni maximum tétet? Így akkor hogy nyer az ember 25000-et fontban?

Ugy, hogy ha a maximalizaltnal nagyobb tettel akarsz fogadni azt egyenileg biraljak el es manualisan fogjak engedelyezni. Ezt ott irjak is, amikor megnyomod a max. tetet.
De ha elkezdessz no-name kosarligakkal trukkozni akkor az a 500k max limit hamar le fog neked menni 50 ala is.

#4716 május 31, 2015, 17:32:30, Geradossz
Nem akarok trükközni, de tegyük fel 500 ezret szeretnékf eltenni egy olyan dologra amire 220 ezret enged, akkor beírom hogy 500 ezer, mi fog történi leadódik a fogadás és ők azt későb bjóváhagyják vagy nem, vagy mi ennek a menete? Mit értessz trükközés alatt egyébként? Mi alapján bírálják el? Illetve mi értelme akkor a max tétnek, ha engedélyezik az ezen felüli téteket is?

Idézetet írta: Geradossz Dátum május 31, 2015, 17:25:07
Nem akarok trükközni, de tegyük fel 500 ezret szeretnékf eltenni egy olyan dologra amire 220 ezret enged, akkor beírom hogy 500 ezer, mi fog történi leadódik a fogadás és ők azt későb bjóváhagyják vagy nem, vagy mi ennek a menete? Mit értessz trükközés alatt egyébként? Mi alapján bírálják el? Illetve mi értelme akkor a max tétnek, ha engedélyezik az ezen felüli téteket is?

Nem mindig engedélyezik, ennyi a lényeg. Ha nagyon nagy oddsra teszel néha max 20-30ezernél többet nem enged felrakni. De mondjuk egy 2,00ás oddsra 500kt biztos hogy engedélyeznek

Idézetet írta: Geradossz Dátum május 31, 2015, 17:25:07
Mit értessz trükközés alatt egyébként? Mi alapján bírálják el? Illetve mi értelme akkor a max tétnek, ha engedélyezik az ezen felüli téteket is?
Algoritmusokkal szurik azokat, akik nyilvanvalo bundameccseknel elternek a korabbi tetjeik atlagos meretetol. Ezen felul ha nincs olyan bukijuk, aki jo aranyban tudja beloni teszem azt a fulop-szigeteki noi kosarliga harmadosztalyanak eroviszonyait akkor arra a piacra senkinek sem fognak engedni szaz euronal nagyobb teteket peldaul...
Nem engedelyezik a maxnal nagyobb teteket 'allandoan' de ha pl. massziv buko vagy naluk akkor nyilvan tobbszor fognak igen mondani neked, mint nemet.

csak nekem jönnek be ezek az u21es 2.osztályu magyar bajnokságok??  :D miket lehet vele fogni, főleg élőbe :D mlsz adatbankon kicsit utána nézek , azt nyerek mindig...

hogy kerülhetnek egyátalán ezek a kínálatba?

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum június 03, 2015, 18:34:56
csak nekem jönnek be ezek az u21es 2.osztályu magyar bajnokságok??  :D miket lehet vele fogni, főleg élőbe :D mlsz adatbankon kicsit utána nézek , azt nyerek mindig...

hogy kerülhetnek egyátalán ezek a kínálatba?

Addig örülj, amíg ilyenek benne vannak. Ennél cifrább ligákból is kerülnek a kínálatba. Nem a topligákban kell a pénzt "keresni". ;)

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum június 03, 2015, 18:34:56
csak nekem jönnek be ezek az u21es 2.osztályu magyar bajnokságok??  :D miket lehet vele fogni, főleg élőbe :D mlsz adatbankon kicsit utána nézek , azt nyerek mindig...

hogy kerülhetnek egyátalán ezek a kínálatba?

Egyre több magyar ember csinálja meg ezt külsős cégek által irányított mobilos meccsközvetítős tréinget. Így egyre több ember van a piacon így egyre több magyar eseményre küldik ki a magyar embereiket. Ők meg szépen továbbítják az irodáknak.

Idézetet írta: slices Dátum június 03, 2015, 19:28:44
Addig örülj, amíg ilyenek benne vannak. Ennél cifrább ligákból is kerülnek a kínálatba. Nem a topligákban kell a pénzt "keresni". ;)

nem is fogadok soha topligákra  :) mindig is ezeket a kisebb bajnokságokat preferáltam, ahol több a háttérismeretem, meg az infom mint a bukiknak :D

Hello!
Most beten mennyi a banki átutalásos kifizetés díja? Most chaten valami olyasmit magyaráztak ha megforgatom a pénzt akkor ingyenes...

#4724 június 10, 2015, 08:25:44, alexthebest
Annyire köhög már ez az oldal hogy még én is elkaptam. Tiszta vicc hogy most már mindennap kell karbantartás. Olyan az egész mint a BKV útvonala iskolaszünetben  ;D