Stratégia kidolgozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is nagyon megköszönném a könyveket és tippeket:   [email protected]

Idézetet írta: executor Dátum szeptember 23, 2010, 20:28:47
Mondjuk azért nem fejtetted ki valami bőven. Pedig hát a stratégiának vannak lépései. Mit, hogyan, mikor, mi alapján, tőkemenedzselés...stb ;)

Ok. Megpróbálom lépésről-lépésre leírni, hogy én, hogy csinálom.

Kinézek egy olyan meccset, aminek van valami tétje, eddig angol bajnokságon, német bajnokságból szemezgettem. Ott megnézem azt, hogy a statisztikák alapján melyik az a meccs, ahol várható a 2,5 gól feletti eredmény. (Erre a prosoccer oldalát használom, de van kismillió más statisztikai oldal is.) A meccs kezdetekor (Néha pár percel késöbb), lay-elem a döntetlent. Ebben az esetben mindkét csapat győzelmével nyerek, és döntetlen esetén vesztek.  És ilyenkor várok, hogy valamerre elbillenjen a mérkőzés. Innentől van egy ideális eset, és egy kevésbé ideális.

1. Ideális eset.: Az esélyesebb csapat szerzi meg a vezetést. Ilyenkor számunkra kedvezően fog az odds változni, hisz az erősebbnek vélt csapat szerezte meg a vezetést, ebből kifolyólag a gyengébbnek vélt csapatnak kevesebb az esélye a döntettlen visszaállítására. A döntetlenük back esélye elkezd szépen felfeé csúszni, és mi eldönthetjük, hogy mennyi nyereségnél szeretnénk lezárni a fogadást, és biztos nyereségért abbahagyni a játékot.

2.Kevésbé ideális eset.: Amikor a gyengébb csapat szerzi meg a vezetést. Akkor a döntetlen back oddsa nem fog olyan ütemben felfelé ívelni, hisz az erősebbnek vélt csapatnak nagyobb a sansza, hogy visszahozza a meccset. Sőt az is meglehet, hogy mire elérne a döntetlen oddsa arra a szintre, hogy 0-ra zárjuk a játékot, már ki is egyenlítettek, és kezdődik minden előröl. (ennek elkerülésére érdemesebb olyan meccset választani aminek tétje van, tehát hajtanak.)

Ha buktában csapna a dolog, akkor meg lehet a veszteséget önmagunknak megválasztani, és választhatjuk, hogy X veszteséggel zárjuk a fogadást.

Idézetet írta: dagadt Dátum szeptember 24, 2010, 11:57:06
Ha buktában csapna a dolog, akkor meg lehet a veszteséget önmagunknak megválasztani, és választhatjuk, hogy X veszteséggel zárjuk a fogadást.

Ez a nehéz,eltalálni mikor szállj ki,de amúgy én is használom ezt a stratot  :great:

igen, az valóban sajnos elég nehéz. Ha hagyod kifutni és vesztesz, elég nagy érvágás..... Ha nem hagyod, zárod X veszteséggel, és akár az utsó percekben változik a meccs, akkor nagyon keserű szájíz...

Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 23, 2010, 22:47:51
Akit érdekel nyugodtan írjon és szívesen átküldöm. ;)

vagy esetleg bírhatnád ide egy postként és akkor mindenki láthatja ;)

Ha érdekel szívesen átküldöm, de itt nem rakom ki, mert szerzői jogvédelem alatt álló könyvek. Valamint elég lenne itt postonként kirakni + lefordítani.

Ha a kisujjam adom már az egész karom kellene?  :D

Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 24, 2010, 15:02:45
Ha érdekel szívesen átküldöm, de itt nem rakom ki, mert szerzői jogvédelem alatt álló könyvek. Valamint elég lenne itt postonként kirakni + lefordítani.

Ha a kisujjam adom már az egész karom kellene?  :D

Szia.

Küldtem neked PÜ-t az emailcímemmel. Légyszíves nekem is küld el. Köszönöm.

Folyamatban van, csak van még egy pár ember, nem is kevés akit érdekelnek a könyvek! :)


Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 24, 2010, 15:02:45
Ha érdekel szívesen átküldöm, de itt nem rakom ki, mert szerzői jogvédelem alatt álló könyvek. Valamint elég lenne itt postonként kirakni + lefordítani.

Ha a kisujjam adom már az egész karom kellene?  :D

rengeteg betfair-rel kapcsolatos könyvről tudok, néhányat el is olvastam, és elég valószínűnek tartom, hogy már megvan nekem is amit küldeni akarsz.
meg szerintem annyira sok értelme nincs is elolvasni mindegyiket, ha új vagy a témában, akkor igen, hasznos lehet, de semmilyen világmegváltó dolog nincs bennük és még normálisan tradelni se tanulsz meg belőlük, mert az csak gyakorlás útján lehet elsajátítani igazán. vagyis ez az én véleményem

amúgy a témára visszatérve, nem értem miért zavarnak a szerzői jogok, gondolom te is külföldi fórumokról szerezted be őket, a legtöbb helyen külön postban gyűjtik az összeset

Idézetet írta: sirdond Dátum szeptember 24, 2010, 16:10:14
rengeteg betfair-rel kapcsolatos könyvről tudok, néhányat el is olvastam, és elég valószínűnek tartom, hogy már megvan nekem is amit küldeni akarsz.
meg szerintem annyira sok értelme nincs is elolvasni mindegyiket, ha új vagy a témában, akkor igen, hasznos lehet, de semmilyen világmegváltó dolog nincs bennük és még normálisan tradelni se tanulsz meg belőlük, mert az csak gyakorlás útján lehet elsajátítani igazán. vagyis ez az én véleményem

amúgy a témára visszatérve, nem értem miért zavarnak a szerzői jogok, gondolom te is külföldi fórumokról szerezted be őket, a legtöbb helyen külön postban gyűjtik az összeset

Elég fura hangvételű az üzeneted!

Neked nem is küldöm át, mert látom, hogy te nagyon informált vagy és biztos halálra kerested már magad a Betfair tradelésből! Örülök, hogy vannak ilyen művelt emberek közöttünk! ;)

De azért gondolom, hogy nem lepődsz meg azon, hogy vannak kezdők is és azokon szeretnék segíteni!

Már, hogyne lehetne megtanulni belőlük tradelni! Én is számos stratégiát onnan tanultam!

Közkívánatra feltöltöttem ide a könyveket, de az oldalakat nem szeretném itt reklámozni:

http://data.hu/get/3004463/Betfair.rar.html


Szerintem mind a 3 pdf használható jó anyag
köszönöm  :D

Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 24, 2010, 16:43:29
Elég fura hangvételű az üzeneted!

Neked nem is küldöm át, mert látom, hogy te nagyon informált vagy és biztos halálra kerested már magad a Betfair tradelésből! Örülök, hogy vannak ilyen művelt emberek közöttünk! ;)

De azért gondolom, hogy nem lepődsz meg azon, hogy vannak kezdők is és azokon szeretnék segíteni!

Már, hogyne lehetne megtanulni belőlük tradelni! Én is számos stratégiát onnan tanultam!

Közkívánatra feltöltöttem ide a könyveket, de az oldalakat nem szeretném itt reklámozni:

http://data.hu/get/3004463/Betfair.rar.html



bocs,hogy ha számodra kicsit becsmérlő volt a hozzászólásom, eszemben sem volt megbántani téged, pusztán nem értettem miért ez a titkolózás...
a könyveket pedig köszönjük, így legalább a jövőben is elérhető lesz mindenki számára (még akkor is, ha a te emailed megszűnik) ;)

egyébként,ha kicsit figyelmesebben elolvasod nem azt mondtam,hogy nem lehet tanulni belőlük, mert minden könyvből lehet tanulni, de az,hogy valakinek működik egy stratégia, vagy egy módszer, az nem azt jelenti,hogy másnál is fog. ezért kell minél többet gyakorolni és kifejleszteni a saját tradelési módszered, stratégiád
törekedni a szent grál megtalálására  :)

Na akkor félreértettük egymást! :) Nem vagyok haragtartó ember. Ha vannak neked is stratégiáid és honlapok amiről tudsz oszd meg velünk te is. Akár privátban is jöhetnek nekem! :)

1200. :)

Ajánlom mindenkinek a blog.tradesharktennis.com oldalt! A tradesharktennis önmagában fizetős oldal, de a blog része teljesen ingyenes. Itt is olvashattok infókat, tippeket, sőt van fórum része is ahol szintén találtok érdekes dolgokat! ;)