OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


fortunawin

NHL - St.Louis-Anaheim
X2    1,6    11.10. 20:05    
EB "21" kvalifikáció 2011 - Svédország-Svájc
Mindkét csapat gólt lő  -igen    1,61    11.10. 20:00
KHL - Sp.Moskva-St.Petěrburg
X2    1,33    11.10. 17:45    

Tét:1200 Ft   Odds: 3,42

*Veszélyes vizekre eveztem, a jéghoki tippeket ne tőlem lopjátok  ;D

#706 október 12, 2010, 22:50:14, oakland23
Fortunawin

Labdarúgás - EB kvalifikáció - San Marino-Moldova
gólok száma 2.5 over
Labdarúgás - EB kvalifikáció - Belgium-Ausztria
gólok száma 2.5 over
Labdarúgás - EB kvalifikáció - Anglia-Montenegró
gólok száma 2.5 over

Tét: 9000 Ft        Odds: 4,53


   

#707 október 12, 2010, 23:18:05, oakland23
Kezdem azt hinni, hogy a fortunawin menedzseli a pénzem automatikusan. Már az sem tetszett, hogy a Krím-re hétvégén nem engedte feltenni a 45 ezret. Ezt még lenyeltem, mert 25 rugóval is szépen hozott.
Most megint egy vesztes kombi után gondoltam játszunk még valamit. Anglia-Montenegróra akartam tenni X-re 3,45 ért félidőben 10000 Ft-ot. Mondom ha bejön király, ha nem, akkor is maradok 100 rugón (kezdő bank plusz a bónusz 50 rugó).
Erre nem fogadja el 10 rugóval a szelót... Nem először.

Én nem tudom, hogy mi ez az óvoda. 10 ezer forint mondjuk nem kis pénz, de egy nyugati országban lófasz. Én nem tudom felfogni, mi a fene ez a korlátozás, pláne úgy, hogy a Krím kivételével nem is igen nyertem itt. (Mondjuk még így is van belőle 10 rugó plussz...)

Az meg most  már kicsit böki is a csőröm, hogy le is jött az X.  >:(

Annyit akarok kihozni belőle, hogy aki azt gondolta, hogy reg. után pár nap alatt nagy tétekkel megpróbálja kiforgatni a bónuszt, az csalódni fog. (mint ahogy én is  :'( )

Márpedig 500 rugót megforgatni még tízezresével sem pár nap...

Most alszok egyet és kiötlök valami frankó stratégiát, mert ez így nem bolt.

Akinek van valami ötlete, írja be nyugodtan ide, hátha többen többre jutunk. Mert ki lehetne forgatni mondjuk 1000 Ft-okkal, de akkor jövő nyáron is itt tartunk...

Szóval ha van stratégia, ötlet, akármi, nagy szeretettel várom. Mert ha nincs, akkor jön az enyém, amiben nem lesz köszönet, viszont rizikó annál inkább  ;)

Szia!

Élőben én is próbáltam még kosár női vb-n over\under pontokat rakni. 10.000ft-tal szerettem volna, de nem engedte.. csak 500\1000\3000 ft-okkal engedi, hogy játsz élőben.. viszont volt 1-2 bug a rendszerben ugyanis volt olyan, hogy bet365-ön néztem 1 meccset és 1-0 volt már vagy 2 perce a hazai csapatnak 0,5+ over meg 1.70 volt és 0-0-t írtak 2x sikerült behúznom 3.000-ért a 3.nál kapcsoltak, de elfogadták 2x és nyertesként bírálták el.. De, ahogy megraktam még nem írta be az élőfogadások közé, csak 1 órával később láttam, hogy 4200-al több az egyenlegem.

Stratégia: szerintem próbálj kiválasztani 1 olyan meccset (focit, vagy ahol van 3 esély), ahol mind a 3 odds magas és a D odds magában meg van a 3.00 vagy a 3 közel azonos odds legyen és 1 kis fika oddsot mellé rakni (valami tutit).
Pl holnapra:
San Antonio-Barcelona 2 1.15
Citadella-Sassulo 2.70 - 2.75 - 2.65

Megjátszod mind a 3 variációt: 3,05 - 3,11 - 3,16. Ha nyer a Barca nyertél és 3x 3,00-as oddson pörgettél akár 3x10.000ft-ot, vagy amennyit érzel.
A tuti kell jól megválasztani és olyan 3 esélyes meccset, ahol faszák az oddsok. Lehet pl olyan, hogy 2 esély 3.00 vagy felette van pl: Lens-Rennes 3,0 - 3,0 - 2,25. Ide meg választasz valami "tutit" 1,34-ért min és itt is az a helyzet, hogy ha jön a "tuti" nyertél vagyis pörgettél a bónuszon. :)

De lehet, hogy ennél vannak jobb és gyorsabb ötletek is

Ahogy számolgatom a fortunawines oddsokat és a hozzá tartozó tétjeidet, ezek alapján úgy fest, hogy egy fogadással nem lehet náluk 25.000 Ft-nál nagyobb összeget nyerni. Az még érdekes lehet, hogy csak annál van-e ez a korlátozás, aki bónuszt forgat, avagy azoknál az ügyfeleknél is, akik nem igénylik a bónuszt.

Egy kézenfekvő megoldás, bár még sohasem próbáltam: Ugyanazt a szelvényt nem engedi többször megjátszani?

Idézetet írta: Micuka Dátum október 13, 2010, 07:23:01
Egy kézenfekvő megoldás, bár még sohasem próbáltam: Ugyanazt a szelvényt nem engedi többször megjátszani?

Ezt próbáltam, de nem engedi!

Idézetet írta: rosco Dátum október 13, 2010, 00:11:16
Ahogy számolgatom a fortunawines oddsokat és a hozzá tartozó tétjeidet, ezek alapján úgy fest, hogy egy fogadással nem lehet náluk 25.000 Ft-nál nagyobb összeget nyerni. Az még érdekes lehet, hogy csak annál van-e ez a korlátozás, aki bónuszt forgat, avagy azoknál az ügyfeleknél is, akik nem igénylik a bónuszt.

Mondol valamit rosco! Lehet, hogy van náluk olyasmi, hogy egy eseményből nem lehet 25 ezernél többet kihozni. (Ezek vannak már beszarva  ;D ) Viszont úgy néz ki, kombiból lehet 25 ezernél többet nyerni, mert a legutolsó kombimat engedték. Bezzeg azt engedték  ;D

Tomihmv

Tetszik az ötlet! Egy kérdés van még itt, méghozzá a következő: Ugye mikor a Krímet tettem hétvégén a vége felé live-on 1000 Ft-ot akartam tenni a döntetlenre. NEM ENGEDTE! Mondjuk akkor jól jártam, mert nem lett X, de akkor is...

Szóval lehet, hogy egy másik fogadóirodát is be kell vonni a projektbe, mert benne van a pakliban, hogy eseményből nem enged két, vagy esetleg három kimenetelt megválasztani. Esetleg kifizetésnél belekötnek... (Ezt megkérdem tőlük ma, eddig mindig válaszoltak viszonylag hamar. Legalább teszteljük őket, hogy befizetés után is annyit ér-e az ügyfél, vagy csak a zsetonra vártak)

*Mivel aludtam rá egyet, kigondoltam a tutit. Rájöttem, hogy pont akkor regisztráltam, amikor nem volt mire fogadni. Ezért olyan szelókat tettem, amiket máskor sosem tettem volna . Például jégkorong...
Ezt a hétvégét még megvárom, és megpróbálok még egyszer nekimenni a forgatásnak. Ha most hétvégén sem tudok magamtól nyerő kombikat kiállítani, akkor muszáj trükköznöm. Megvárom még például a női BL-t, hogy kínálnak-e rá egyáltalán oddsokat... Meg hétvégén már jönnek a bajnokik, ahol Tomihmv ötletét is fogom alkalmazni.
Tutinak például ott van a győri csajok következő hazai BL meccse 1,10-ért...

Köszönöm szépen a hozzászólásokat, és ha valakinek van még valamilyen ötlete, ne tartsa magában!  ;)

#712 október 13, 2010, 11:29:39, jaaas
Szia oak!

Bocs h belepiszkítok a naplódba, de érdekes dolgora lettem figyelmes a fortunawin-nél.
Az angol kezelőfelületen megnéztem a bónusz kondícióit, és érdekes dologra lettem figyelmes, másolom:

7. You will need to rollover your deposit and bonus 5 times in the min. odds 3:1. prior to making a withdrawal.

A 3:1hez fractional viszont nem 3,00ás decimal szorzó, hanem 4,00ás. Érdemes lenne megtudni, h melyik szabályzat az eredeti, és melyik a másolat, mert h az egyik rossz, az biztos. A magyart is megnéztem, ott valóban 3,00ásat írnak.

Érdekes a szabályozás kérdés, nem tudom felfogni, hogy mikor, és milyen elvek szerint szabályoz le. Többször fel tudtam már rakni 100.000 HUF fölötti összeget, van amikor meg ahogy írod, nem megy át az ötvenezer. Az egyik barátomnak viszont 1500 euroert fogadott el a rendszer tegnap fogadást. Szerintem szorzótól függ mit fogadnak el. Élő fogadásban mostanában nem tudtam szelvényt feladni 3000 Ft fölött, erre rá is kérdeztem, állítólag valami időszakos galiba van, amit javítanak.

A múltkor olvastam egy interjút a fortuna fő bukijával, azt mondta, hogy a nagyobb összegeknél egyedi elbírálás van, és ugyanúgy jogukban áll elfogadni a fogadást, ahogy elutasítani. Viszont akkor azt nem értem, hogy ha bemegyek egy irodába Prágában vagy Pozsonyban, akkor simán feladok akár 1-2 millió forintért is. Hogy miért pont az online fogadókat szivatják...

Ami a kifizetéseket illeti, én már nem nagyon tartok attól, hogy nem fizetnének, többször is kértem kifizetést, és megjött. Amúgy nemzetközi fórumokon is keresgéltem, pl. ezek alapján többezres kifizetések (fontban, euroban) is megérkeznek: http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.php?t=2730053&page=2

És az is tuti, hogy a Fortuna csoport tagjai, erről több cikket is olvastam. Állítólag elég nagy prioritást élvez a projekt felfuttatása.



#714 október 13, 2010, 23:04:16, oakland23
Fortunawin

Labdarúgás - Brazília 1.liga - Santos-Internacional
gólok száma 2.5 over    1,78    
Labdarúgás - Brazília 1.liga - Vasco da G.-Corinthians
gólok száma 2.5 over   1,75    

Tét: 10000 Ft

*kulcsszeló! Ha jön, akkor van rá esély, hogy kiforgatom a zsetont trükkök nélkül, ha nem jön, akkor nem értek a brazil focihoz...

Holnap női BL srácok!!! Ma is nyertem vele, nem is keveset, de az utólag másolt szelókkal most nem foglalkozok. Azonban holnap amit játszok valószínűleg:

Linköping-Krka  7,5 gól fölött! Ez durván hangzik, de meglesz. Persze majd nézek kezdőket, de a Linköping otthon gálát fog rendezni!
-De az is lehet, hogy 8,5, esetleg 9,5 overt is átszom, ez majd hangulattól függ.

De 14:00-kor egy Arsenal overrel nyitunk, 4,5-ből csapatra. Erre adniuk kell 2,00-át, bet365-n lesz live fogadás!

Este pedig el kell veretnem az MTK-t, de hogy mennyivel, az majd holnap kiderül.

Ami tuti, hogy 14:00 Arsenal-t overezni 4,5-ből,  és 16:30-kor a nyert pénzt feldobni a Linköping meccsére, 6,5 over az alsó határ, annak lennie kell kettes oddsnak. De hogy ki mennyire tökös, az már ...


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 13, 2010, 22:47:49
Fortunawin

Labdarúgás - Brazília 1.liga - Santos-Internacional
gólok száma 2.5 over    1,78    
Labdarúgás - Brazília 1.liga - Vasco da G.-Corinthians
gólok száma 2.5 over   1,75    

Tét: 10000 Ft

*kulcsszeló! Ha jön, akkor van rá esély, hogy kiforgatom a zsetont trükkök nélkül, ha nem jön, akkor nem értek a brazil focihoz...

Holnap női BL srácok!!! Ma is nyertem vele, nem is keveset, de az utólag másolt szelókkal most nem foglalkozok. Azonban holnap amit játszok valószínűleg:

Linköping-Krka  7,5 gól fölött! Ez durván hangzik, de meglesz. Persze majd nézek kezdőket, de a Linköping otthon gálát fog rendezni!
-De az is lehet, hogy 8,5, esetleg 9,5 overt is átszom, ez majd hangulattól függ.

De 14:00-kor egy Arsenal overrel nyitunk, 4,5-ből csapatra. Erre adniuk kell 2,00-át, bet365-n lesz live fogadás!

Este pedig el kell veretnem az MTK-t, de hogy mennyivel, az majd holnap kiderül.

Ami tuti, hogy 14:00 Arsenal-t overezni 4,5-ből,  és 16:30-kor a nyert pénzt feldobni a Linköping meccsére, 6,5 over az alsó határ, annak lennie kell kettes oddsnak. De hogy ki mennyire tökös, az már ...



azt értem hogy női BL, de miből? ;D
vagy csak nekem ilyen homályos a dolog? :D

Idézetet írta: szomferi Dátum október 13, 2010, 23:36:43
azt értem hogy női BL, de miből? ;D
vagy csak nekem ilyen homályos a dolog? :D
Oakland már alszik (szerintem ). De én válaszolok neked: ezek női foci BL meccsek. 8)

Idézetet írta: rosco Dátum október 14, 2010, 00:22:22
Oakland már alszik (szerintem ). De én válaszolok neked: ezek női foci BL meccsek. 8)


áá értem, köszi a felvilágostást :cya:

#718 október 14, 2010, 21:21:57, oakland23
... tehát női foci, méghozzá BL! Tegnapi szelókkal nem bombázlak titeket, mert az már a régmúlt. Azonban a közelmúlt (ma) tippjeitől nem menekültök.  ;D
Aki néha benéz ide, az tudja, hogy nem idegen tőlem a női foci. Nyugat-Európában, Németországban hatalmas népszerűségnek örvend, itt legtöbben legyintenek rá. Pedig...

Szóval a mai fogadásaim:
1.Rossiyanka - nők v Legend Chernigov - nők
(1. félidő gólok)   Felett 2.5   
Odds: 2,25

Tét: 10000 Ft
Eredmény: Félidőben 3-0 (vége 4-0)

2.Arsenal - nők v ZFK Masinac - nők
(1. félidő gólok)    Felett 3.5    
Odds:1,80

Tét: 1000 Ft
Eredmény: félidő 4-0  (vége 9-0)

3.Sparta Praha - női v St Truidense - nők
(1. félidő gólok)    Felett 1.5    
Odds: 1,57

Tét:10000 Ft
Eredmény: félidő 3-0 (vége 7-0)


4.Sparta Praha - női v St Truidense - nők
(Mérkőzés gólok)    Felett: 5.5    
Odds: 1,83

Tét:2550 Ft
Eredmény :7-0

5.Lyon - nők v AZ Women
(1. félidő gólok)    Felett 1.5    
Odds:2.00

Tét:7000 Ft
Eredmény: félidő 5-0 (vége 8-0)
*Egyik kedvencem Schelin 33 perc alatt mesterhármast rúgott a kedvemért  :-*

6.Everton - nők v MTK Hungaria - nők
(1. félidő gólok)    Felett 2.5  
Odds: 2.00
     
Tét:9390 Ft
Eredmény: Félidőben 4-0 (vége ...) gólok a 9 11 21 45+percben estek. Az itthoni 0-0 után várható volt, hogy otthon robban az Everton

Kár, hogy vége a BL visszavágóknak! Ez a kör a legjobban tippelhető.

Azért a két nap alatt egy gyenge minimálbér összejött a női BL-ből. Még úgy is, hogy a téteknél gyakran töketlen voltam...

Aztán nem lenézni a női focit, hanem tanulgatni, és belemerülni! Itt még nem hemzseg a bunda! Pár év múlva majd persze ezeket a meccseket is csalják, de még nincs benne annyi pénz, úgyhogy hajrá! Jövőre Női VB!  ;)

#719 október 15, 2010, 13:20:26, oakland23
Hali

Csak szólok, hogy holnap lesz egy U17-es női focimeccs. Elvileg a bet365-n kinn lesz live-on. (mondjuk erre ne vegyünk mérget, de a live jel ott van a fogadás mellett)
Szóval a lényeg:
Labdarúgás -  Svájc - női U17 v Észtország - női U17  10:00

Négyes csoportban nyomják a csajok, ahol az észt és a svájci csapat mellett a lengyelek és a lettek vannak ott.
Egy kör már lement a csoportban a következő eredményekkel:
Svájc-Lettország 6-0
Lengyelország-Észtország 9-0

Elviekben Svájc jobb a lenygyeleknél, azaz kinéz egy gólgazdag Svájci győzelem. Ha Svájc és a lengyelek netán egymás ellen nem tudnának dönteni, akkor a gólkülönbség beleszólhat a csoportelsőségbe. Ezért Svájc sem adhatja alább kilencnél!

Egy kis stat. az első körből:
SwitzerlandLatvia
Goals scored   6 -0   
Yellow cards   0-0
Red cards   0 -0   
Attempts on target   12 -0   
Attempts wide   16-0
Corners   15 -0


Nagyjából igen egyoldalú meccs volt, Svájc végig egykapúzott. 12-szer találták el a kaput, abból 'csak' 6 gólt lőttek. Ugyanakkor 16-szor lőttek mellé. Szögletarány 15-0 volt Svájc javára.

Poland-Estonia
Goals scored   9-0    
Yellow cards   0-0    
Red cards   0-0    
Attempts on target   10-2    
Attempts wide   12-1    
Corners   12-0


Itt is egyoldalú volt a meccs, nagyjából a másik tükörképe. Ami szembetűnik, hogy a lengyelek 10-szer lőttek kapura, és abból 9 gól is lett. -Az észt kapus kiscsaj csak azért áll a kapuban, hogy ott is álljon valaki.   

Tehát holnap az a Svájc találkozik a lengyelekkel, akiket én a lengyeleknél jobbnak tartok. Minden adott a kiütéshez. Ez a korosztály még csak 2*40 percet nyomat itt a selejtezőkben (is), de ha a lengyelek odatették a kilencet, akkor Svájcnak is illenék annyit!

Még egy kis adalék:
Észtország eddig 10 alkalommal nyomta ebben a korosztályban (ugyanilyen selejtezőn), mérlegük 0 győzelem 1 döntetlen és 9 vereség.
Svájc 19 meccsének mérlege 11-4-4. Ez a korosztály pedig elég jónak tűnik!

Ami pedig a fogadást illeti, a bet365-n múlik, hány gólhoz társítja a 2.00 körüli szorzót. Elég jó szorzókat lehet találni, de ez majd holnap derül ki. 6,5-re szerintem már dobnak majd 2.00 körüli szorzót. Ha pedig így lesz, akkor jobb ráklikkelni minél előbb, mert itt az első két-három percben jönnie kell az első svájci dugónak!  
   
U.I.: Ma is lesz két selejtező ebben a sorozatban. A dánok 15:30-tól Moldovával játszanak. Ha  a bet365-nek eszébe jut, és valami csoda folytán lesz rá live, akkor egy 6,5 over itt is megállja a helyét. De eddig még fogadásnak nyoma sincs a bet365-n. De csináltak már olyat, hogy live meg van.

Aztán magyar-szlovén 17:00-tól. Nyernünk kell! Mondjuk erre fogadni nem szabad  ;)