OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 16, 2011, 09:43:48
Itt a tegnapi Qatar-Üzbég meccs boxscore-ja Érdemes nézni a Qatar statjait, főleg a PF, azaz a személyi hibák kategóriájában.

http://www.fibaasia.net/UserImages/GPDF01201191544244.PDF

Viszont semmit nem tudok, hogy sztrájkoltak valamiért, tiltakoztak ily módon, vagy ilyen a stílusuk?
Őszintén megmondom, nem nagyon tudok semmit Qatar kosárlabdájáról, Irán azért Hadadival annyira nem rossz.

Viszont ha az irodák a kipontozódásig nézik a hendihatárt, akkor tényleg bajos lehet még a 15.5 is, hisz látjuk mit műveltek Üzbegisztán ellen.
Viszont ahogy elnézem, nem nagyon értékelték ki az irodák ezeket a fogadásokat.
Aztán ha Qatar igy játszik, az under 138.5 is adja magát.

Megmondom őszintén, nem nagyon tudom hová tenni ezt a meccset, mindenképp fura lesz.
Tavaly 88-46-ra nyert Iran Qatar ellen.

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 16, 2011, 09:46:01
Tavaly 88-46-ra nyert Iran Qatar ellen.

Na ezért fura nekem ez a 14.5-ös határ...

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 16, 2011, 09:56:15
Na ezért fura nekem ez a 14.5-ös határ...
Az első meccs miatt van szerintem, elég ijesztő ez a 49 dobott pont Taipei ellen.

Ok, csak mi van, ha megint félbeszakad 5 perc után , és csak 12 van közte  ;D

#1024 szeptember 16, 2011, 10:06:58, Fortuna SC
Ha jól értem és jól láttam a boxscore szerint, akkor Katar összesen hét játékossal állt ki tegnap az üzbégek ellen???  és egy negyed alatt kipontozódtak négyen.  :o

Idézetet írta: Fortuna SC Dátum szeptember 16, 2011, 10:04:54
Ha jól értem és jól láttam a boxscore szerint, akkor Katar összesen hét játékossal állt ki tegnap az üzbégek ellen???  és egy negyed alatt kipontozódtak négyen.  :o

Igen, a rosterben is heten vannak! És akik eljöttek, azok sem nagyon tudták, hogy milyen rendezvényen vannak... Ennyi személyi egy komplett meccsre sok  ;D

Lehet rosszul fordították nekik a szabályokat

Qatar nemzeti válogatottja egy-az egyben (olyan 80-90%-ban) az Al Rayyan Doha csapatára épül. Ez a csapat a hazai bajnokságban 12-2-es W-L aránnyal a második a katari bajnokságban

Viszont a tepnap négyig jutó Matakaleh mindössze két meccsen jutott szóhoz, és fél percet kapott, míg a 10 pontig jutó Saad mindössze 10 perces játékos klubjában, és 3.2-es a pontátlaga.

Mutter borogass  ;D

Akkor két lehetőség van. A FIBA vagy az ázsiai szövetség elintézi vagy szól nekik, hogy ilyen még egyszer ne legyen, mert ez komolytalanná teszi az tornát. Akkor jön a tipp. Vagy másképp hatalmas no bet.


Na mi  lett a kosármeccsel srácok? Ki hol rakta, és kinek hogy értékelték ki?


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 16, 2011, 12:54:09
Na mi  lett a kosármeccsel srácok? Ki hol rakta, és kinek hogy értékelték ki?
Bet365 és tét visszajárt. Remélem kizárják Katart jó pár évre, szórakozzanak otthon...

india-malájzia 67-71 hendi nélkül meg lett volna. kár hogy csesztem megjátszani..

Szeretnék köszönetet mondani neked a katar infoért. A betfairen még akkor is 2-2,3 volt az under 136,5 mikor már fogytak a Katari játékosok. Én 120 eurót (all in volt) raktam fel 1,9-ért kaptam el és délután 4-kor jóváírták.
Azért írták jóvá,mert maga a meccs végeredménnyel zárult 4:40 hiszen a szabályok értelmében ha valamelyik csapatban nincs már megfelelő számú játékos a pályán, akkor a pályán elért eredménnyel írják jóvá a meccset.
Az infót chaten lenyomtam de lehurrogtak,hogy nem fogják jóváírni.
Mégegyszer köszönet neked,mert igy hogy tudtam az infót és láttam a meccset is könnyü volt a helyzet. :great:

Idézetet írta: Tutto69 Dátum szeptember 16, 2011, 20:35:59
Szeretnék köszönetet mondani neked a katar infoért. A betfairen még akkor is 2-2,3 volt az under 136,5 mikor már fogytak a Katari játékosok. Én 120 eurót (all in volt) raktam fel 1,9-ért kaptam el és délután 4-kor jóváírták.
Azért írták jóvá,mert maga a meccs végeredménnyel zárult 4:40 hiszen a szabályok értelmében ha valamelyik csapatban nincs már megfelelő számú játékos a pályán, akkor a pályán elért eredménnyel írják jóvá a meccset.
Az infót chaten lenyomtam de lehurrogtak,hogy nem fogják jóváírni.
Mégegyszer köszönet neked,mert igy hogy tudtam az infót és láttam a meccset is könnyü volt a helyzet. :great:

Örülök, hogy segíthettem, de az érdem a tied  ;)

Na, kezdjük a napot egy kis lövöldözéssel. Ma csupa 'overes' meccset ad a TV, nyissunk egy Vasas-Vidivel. Igazi kőkemény NB1, két piros-kék klub, két-két gól. A Vidi utsó két meccse 1 gólt hozott, annyira csak nem impotensek a fehérváriak, ebben a szép időben kell rúgniuk vagy hármat. A Vasas védelme Ilizivel a kapuban megmarható, remélem jó kis meccset nyomnak a srácok.
Nem egy nagy tipp, jórészt megérzésen alapszik.

Aztán Leverkusen - Köln szintén 2.5 over. A Köln nagyon szar, de annyira, hogy az már fáj. Na ilyenkor jön az, hogy a kis gecik az első tíz percben vezetést szereznek a semmiből. Itt többen fogják majd a fejüket, az overnek viszont nem tesz majd rosszat. Amúgy a játéknap tutija, nincs ember, aki ne egyesbe venné. Kicsit rezelek tőle, De itt is le kell esnie a 3 gólnak.

Aztán bek tu hungári, Kispest-Nagypest, ahogy az öregek mondanák. Fasza kis derbi lesz, Kispesti 3-1-el. Legalábbis szerintem.

Aztán jönnek majd a spanyolok, de az még odébb van.


Minden tiszteletem a tied.Te vagy megvetted a Leverkusen meccset és a te forgatókönyved szerint játszottak a csapatok vagy jövőbe látsz!:) Sajnos bekaptam én is a gyógyszergyári gyógyszert.Sajnos 2 fogadást is sikerült elbuknom,mert a végén még tettem a 4.5underra is.:(