OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 25, 2012, 13:55:56
Sima liba:
http://goo.gl/ZwjFs
A bajorok viszont 1.20-ért felejtősek nálam. A TV is a BVB-t adja, úgyhogy ez játszik estére. Meg a Juve meccsre kéne még egy tuti, úgyhogy ha van oda tipp, azt szívesen veszem.  ;)

Nálam az ma országos döntetlen...

Bayern 2,5+ ben gondolkodom...Oktoberfest 3:2 :beerchug:

Idézetet írta: petikee Dátum szeptember 25, 2012, 14:00:40
Nálam az ma országos döntetlen...
ezért szép a foci, mindenki máshogy látja  ;)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 25, 2012, 14:12:11
Bayern 2,5+ ben gondolkodom...Oktoberfest 3:2 :beerchug:

Lehet nyomok én is egy overt úgy 5.5-ből  :D


#1548 szeptember 26, 2012, 10:41:15, oakland23
Mára egy duplázós a fortunawinen:

Uruguay-Ghána 2 1.40
Új-Zéland-Japán 2 1.10
Augsburg-Leverkusen X2 1.27


10K
1.97

Uruguay 4-0-ra kikapott Kínától az U17-es női VB nyitókörében, Ghána pedig 2-1-re a németektől szenvedett vereséget. Viszont Ghána végig pariban volt a németekkel, mezőnyben simán egál volt ez, a németek mákja, hogy kettőt lőttek, míg Ghána csak egyet...Nálam ez hendivel is jónak tűnik, így azonban a tuti
u.i.: azt el is felejtettem, hogy az uruk kezdő kapusát a nyitómeccsen kiállították, így ő nem védhet. bár ezen a szinten sem ez fog dönteni...

Japán minden korosztályban bikaerős a nőknél, technikailah fényévekkel járnak NZL előtt. Fizikailag talán rendben vannak a új-zélandiak, de ki fognak kapni!

Augsburg-Leverkusen meccsről patyi írt a guruban. Ő sima 2-est tippelt, én lebiztosítom a remivel, és nagy baj nem lehet.

Szóval ha valakinek van pénze, és kétszer annyit szeretne, akkor itt a recept  ;)

Ezeken kívül majd megy az élőzés, de van itt még egy meccs, amiben lehet érték:
Női BL
Apollon-Torres Calcio
1.44 a vendégek oddsa!

Én amikor néztem a párosítást, ilyen 1.10-re gondoltam. A Torres tele olasz válogatott játékossal, és tudjuk, hogy az olaszok kapott gól nélkül nyerték a selejtezőcsoportjukat. Valami 35-37 gólt rúgtak, és egyet sem kaptak.
Az Apollon ciprusi, selejtezőben jók voltak, de albán, meg feröeri ellenfeleket kapott  ;D ezek férfi vonalon sem csapatok, nőknél pedig említésre sem érdemesek. Az Apollonnak van ugyan egy-két légiósa, de egyik sem képvisel minőséget, míg a Torresnél tényleg olasz válogatott játékosok rúgják a bőrt.

Ha egy meccsen dőlne el a továbbjutás, nem hezitálnék, de sajnos benne van, hogy idegenben lecsalják. Komolyan mondom, ha ezek nem suskusolnak, és mindkét csapat a legjobbját adja, akkor ez 0-5, de lehet finom vagyok.

#1549 szeptember 26, 2012, 11:23:37, rosco
Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 26, 2012, 10:29:56
Ezeken kívül majd megy az élőzés, de van itt még egy meccs, amiben lehet érték:
Női BL
Apollon-Torres Calcio
1.44 a vendégek oddsa!

Én amikor néztem a párosítást, ilyen 1.10-re gondoltam. A Torres tele olasz válogatott játékossal, és tudjuk, hogy az olaszok kapott gól nélkül nyerték a selejtezőcsoportjukat. Valami 35-37 gólt rúgtak, és egyet sem kaptak.
Az Apollon ciprusi, selejtezőben jók voltak, de albán, meg feröeri ellenfeleket kapott  ;D ezek férfi vonalon sem csapatok, nőknél pedig említésre sem érdemesek. Az Apollonnak van ugyan egy-két légiósa, de egyik sem képvisel minőséget, míg a Torresnél tényleg olasz válogatott játékosok rúgják a bőrt.

Ha egy meccsen dőlne el a továbbjutás, nem hezitálnék, de sajnos benne van, hogy idegenben lecsalják. Komolyan mondom, ha ezek nem suskusolnak, és mindkét csapat a legjobbját adja, akkor ez 0-5, de lehet finom vagyok.

Bet365-ön 1.85-re ugrott fel a Torres oddsa. Már csak azt lenne jó tudni, hogy vajon miért... :D

Jó hogy szólsz, így messziről elkerülöm. Már az 1.45-öt is magasnak tartottam, ez az 1.85 már mocskosul irreális.
Nem néztem utána, de lehet a Torresnél a jobbak nem is lépnek pályára, vagy el sem utaztak. Nekik még a szűk zakó is beleférne, otthon úgyis gólokkal verik majd őket, ha a legerősebb csapattal lépnek pályára.

Gyanús meccs, aligha lesz tiszta! Mondjuk elég csak anniyt mondani, hogy egy olasz csapat Cipruson lép pályára  ;D

így, hogy az oddsokat felfele viszik, nem tudom elképzelni, hogy ne bundázták volna. Az Apollonnak is jut majd egy kevés biztos, nagyjából 1-2% esélyt adnék nekik a továbbjutásra, így meg a háttérben megegyeztek, és mindenki jól jár

Az MTK a legjobb 32 között as BL-ben!
Beharangozó szigorúan sportfogadói nézőpontból a realitást nem mellőzve:
http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__MTK_-_LdB_Malmo769



Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 27, 2012, 10:15:31
Az MTK a legjobb 32 között as BL-ben!
Beharangozó szigorúan sportfogadói nézőpontból a realitást nem mellőzve:
http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__MTK_-_LdB_Malmo769

Akkor mehet is nyugodtan egy allin a Malmőre? 1.1-el van, ha ilyen sima megér pár százast.

Semmiképp sem éri meg a 1.1. Persze, ez a realitás, de sűrűn előfordul, hogy az erősebb csapatok nem teszik oda magukat az odavágón. Bár elnézve az erőviszonyokat, engem nagyon meglepne, ha nem tudnának nyerni a vendégek. Viszont erre all int tenni hatalmas hülyeség, még akkor is, ha tényleg sima 0-6 lesz. Sokkal, de sokkal biztosabb 1.10-et is lehet találni, ez all int semmiképp sem ér.

Ahogy mondani szoktam, 1.10 és 1.10 között is hatalmas különbségek vannak.

Például tegnap 1.45-ön tettem Ghánát Urufuay ellen, és sima 0-5 lett Ghánának. Na, aban volt érték, nem véletlenül vitték le később 1.15-re Ghána oddsát, vagy ott volt a Leverkusen X2-be 1.25-ért, és hiába volt 1.25, sokkal biztosabbra véltem, mint ezt.

Itt, ha egy meccsen dőlne el a továbbjutás, akkor lenne benne érték, de így 1.10-ért erre all int tenni, azt nem ajánlom. Inkább várd ki a holnapi napot, jönnek az U17-es meccsek, mondok neked nagyobb tutit, és jobb szorzón!

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 27, 2012, 11:56:25
Semmiképp sem éri meg a 1.1. Persze, ez a realitás, de sűrűn előfordul, hogy az erősebb csapatok nem teszik oda magukat az odavágón. Bár elnézve az erőviszonyokat, engem nagyon meglepne, ha nem tudnának nyerni a vendégek. Viszont erre all int tenni hatalmas hülyeség, még akkor is, ha tényleg sima 0-6 lesz. Sokkal, de sokkal biztosabb 1.10-et is lehet találni, ez all int semmiképp sem ér.

Ahogy mondani szoktam, 1.10 és 1.10 között is hatalmas különbségek vannak.

Például tegnap 1.45-ön tettem Ghánát Urufuay ellen, és sima 0-5 lett Ghánának. Na, aban volt érték, nem véletlenül vitték le később 1.15-re Ghána oddsát, vagy ott volt a Leverkusen X2-be 1.25-ért, és hiába volt 1.25, sokkal biztosabbra véltem, mint ezt.

Itt, ha egy meccsen dőlne el a továbbjutás, akkor lenne benne érték, de így 1.10-ért erre all int tenni, azt nem ajánlom. Inkább várd ki a holnapi napot, jönnek az U17-es meccsek, mondok neked nagyobb tutit, és jobb szorzón!

oké így lesz. köszi

Malmö nem tartalékol, 4-5 gólt beszopnak az MTK-s csajok sajnos  :)

Mai duplázós

Győr-Pápa 2.5 over 1.72
Düsseldorf - Schalke 04 x2 1.20

2.08
5K

Győr fasza kezdővel tolja, se EL, se BL, lendület van csak. 3-1 a vége, és mindenki boldog.

Másik meccsről guruban bővebben, akit érdekel.
GLG!

Nincs még késő egy jó TOTÓhoz  ;)
www.fortunaweb.hu/TOTOTIPPELO__2012__39__het_2__fordulo396

mára egy 2/5-ös döntetlenes szelóban gondolkodom. Jövő héten BL, tele rangadóval a nap, lesz itt remi bőven.
Aztán 2/5-nél ha kettőt eltalálok, már pénzemnél vagyok, de ha netán hármat, már mocskosul nagy király vagyok  ;D

Akinek van tippje döntetlenre, vagy nagyobb szorzós meccsre, az írja be bátran! Nekem van vagy 10 a fejembe, azt kéne 5-re szűkíteni  :D



 ;D ;D ;D

Ez hihetetlen! A keleti végeken lakókra úgy látszik egyszerre tört rá a döntetlen láz.
Ma a hétvégi bevásárlás közben az alábbi szelót toltam:

Arsenal - Chelsea
Ajax - Twente
Slavia Praha - Sparta Praha


Természetesen mind döntetlenbe.  ;)