SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 26, 2021, 18:15:12
Miért is felesleges? Nem értem a felvetésed vagy hogy hova is szeretnél kilyukadni.

Nyilván ez nem a végleges hónap végi rangsor, és ha hiba van benne (mint itt is volt 3 negativ sorozatod, csak szerencsédre nem egymást követő hónapban) azt javitjuk, tehát semmiképp nem nevezném feleslegesnek.
Szerintem hagyjuk ki azt a "felesleges" szót, mert csak elterel a lényegről. Hiszen, tisztelettel, a következők lennének a kérdések:

Vajon miért lehetséges olyasmi, hogy a 3. helynél az van, hogy ugyan a pontszám is magasabb és a százalékos teljesítmény is nagyobb, mint a két hellyel lentebb levőnél, a jutalék viszont nem, miközben ugyanabban az időben fentebb is és lentebb is minden számítás rendben van?
Vajon programozási hiba van ott az általam jelzett helyen vagy micsoda egyéb másik hiba okozhat olyasmit?

Tisztelettel ismét jelezném, hogy én egyáltalán nem reklamálok, nincsen nekem semmi bajom sem a jelzett hibával, csak mulattat a dolog.
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 26, 2021, 18:15:12
Miért is felesleges? Nem értem a felvetésed vagy hogy hova is szeretnél kilyukadni.

Nyilván ez nem a végleges hónap végi rangsor, és ha hiba van benne (mint itt is volt 3 negativ sorozatod, csak szerencsédre nem egymást követő hónapban) azt javitjuk, tehát semmiképp nem nevezném feleslegesnek.
Látom, hogy időközben tárgytalanná vált a dolog.
Köszönöm szépen a javítást.
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

#392 január 27, 2021, 12:41:10, zsivany20
Én azoktól kérdezném, akik szoktak írni kézire, hogy körülbelül mennyi idővel meccs előtt kerülnek ki a magyar meccsek oddsai Unibetre/Gurura!?

Tegnap óta lesem a szorzókat, este nem volt semmi a mai meccsekre... Most délelőtt felkerült időrendben az első három meccs szorzója. A két 16:00 órás, és a 17:00 órás meccs. Nekem viszont a 18:00 órás meccs kéne, oda van elemzésem... viszont lassan dél, és még semmi... fél óra múlva kifutok az időből...

Szokta valaki ezt figyelni? Létezik, hogy a kezdéshez számított 6 órán belül még nincs odds?

Több oldalon még odds-esés előtt tudtam rá fogadni, azóta van, ahol több tizedet, sőt, van ami egészet is... nekem már a beesett odds is elég, csak férjek bele a határidőbe...  ;D

unibettől jön át az ajánlat, az meg elég mostohán kezeli a magyar női kézi bajnokikat. sokszor előfordul sajnos, hogy nem fér be az ember a hat órás korlát miatt.

(amúgy mi a a tipp már így magunk között  ::) )

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 27, 2021, 12:04:26
unibettől jön át az ajánlat, az meg elég mostohán kezeli a magyar női kézi bajnokikat. sokszor előfordul sajnos, hogy nem fér be az ember a hat órás korlát miatt.

(amúgy mi a a tipp már így magunk között  ::) )

Alba Fehérvár - Békéscsaba

A Békéscsabában eleve sérült már régóta két alapember ők továbbra is maródiak. Illetve a héten kiestek 5-en covid miatt, és a szakmai stábból is vannak pozitívak... A klub facebook oldalán van egy közlemény erről.
Na most az 5 covid-os hiánya nélkül is kaptak otthon 39-et a Váctól... 25-39. Előtte MTK otthonában 35-28-as vereség... Szóval szerintem ma a ráadás 5 hiányzóval megint 30 fölött kapnak. 1.88-ert volt 31.5 over tegnap. Szóval én fehérvári csapatovert vagy hendit játszanék.
De pl 22beten elég széles skálán van csapatover. 27-től 37 gólig. Tegnap a 36.5 over pl 6.90 volt, ez ma 5.15 is volt. Persze ezek csak ilyen extrém tippek, de a 31.5 over az erős tipp szerintem. Aztán meglátjuk, lehet, hogy a Békéscsaba ifi extra jó  ;D

köcsög tippmixpro nem is adja a kínáltaba  ;D

Közben látom, hogy a 22bet is lebutította a kínálatot... már csak csapatonként 3 határ van under/over-re, és pl a szuperhendikep-ek is kikerültek az extrém határok mellett.

Unibeten még mindig semmi...  :(
Na de ide Guruba már úgyis késő lenne. Szóval nem is offolom szét tovább a topikot.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 27, 2021, 12:56:38
Unibeten még mindig semmi...  :(
Na de ide Guruba már úgyis késő lenne. Szóval nem is offolom szét tovább a topikot.

Szerintem ez minden, csak nem OFF! Csomó hasznos info, és kapcsolódik a Guruhoz is!  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 27, 2021, 12:34:56
Alba Fehérvár - Békéscsaba

A Békéscsabában eleve sérült már régóta két alapember ők továbbra is maródiak. Illetve a héten kiestek 5-en covid miatt, és a szakmai stábból is vannak pozitívak... A klub facebook oldalán van egy közlemény erről.
Na most az 5 covid-os hiánya nélkül is kaptak otthon 39-et a Váctól... 25-39. Előtte MTK otthonában 35-28-as vereség... Szóval szerintem ma a ráadás 5 hiányzóval megint 30 fölött kapnak. 1.88-ert volt 31.5 over tegnap. Szóval én fehérvári csapatovert vagy hendit játszanék.
De pl 22beten elég széles skálán van csapatover. 27-től 37 gólig. Tegnap a 36.5 over pl 6.90 volt, ez ma 5.15 is volt. Persze ezek csak ilyen extrém tippek, de a 31.5 over az erős tipp szerintem. Aztán meglátjuk, lehet, hogy a Békéscsaba ifi extra jó  ;D

35-28 lett a vége, de úgy, hogy rengeteg technikai hiba volt... ha kicsit nyugodtabb a Fehérvár, simán 40 fölé mennek...
Nekem 30.5-től 36.5-ig végig volt pakolva az over rájuk. Nyilván csökkenő téttel felfelé haladva. Szóval szép lett a vége eléggé, jöttek a nagytétesek. Illetve amit ide erős tippnek írtam, az könnyedén jött (31.5 over). Kár, hogy nem tudtam a tippjátékokban nyerni ezekkel, de remélem volt, aki hasznot húzott az infóból!  :ok:

#400 január 29, 2021, 10:36:53, zsivany20
Hát mostanra sikerült kb lehiggadnom... láttam, hogy a főoldalra is kikerült a magyar - francia meccsre írt elemzésem (ennek persze örülök), aminek minden szavával most is egyetértek, de ilyen a egyszerűen nincs, hogy az utolsó 3 percben leadjanak 3 gólos előnyt ezek a nagyképű gallok, fú hát rendesen bosszant... szórakoztak sajnos... az utolsó támadásuknál meg a sporik akartak látni egy hosszabbítást, végülis ők meg annyival többet vannak képernyőn (plusz spanyolok, akik nem bánták volna, ha egy komoly vetélytárs esetleg elvérzik a hosszabbításban... ).

Mert olyan a világon nincs, ahol ez nem belülvédekezés és hetes:




Szóval sajnos ilyen extrém módon ment ez el...  :(  Bár aznap valószínűleg ezt meg sem írom, ha bekerül a kínálatba a Fehérvár - Békéscsaba, vagy ha tudok a kiállítás piacra írni a Marokkó - Angola meccsre... De sajnos ez most így alakult, még azért megpróbálom magam plusszba hozni valamivel, de bosszantó az ilyen...

Amúgy ma is írtam volna magyar kézire, de az Unibet megint nem tette be a kínálatba a meccset...  Ismét egy magyar kézilabda bajnoki, első osztály... nem is értem őket, miért nem lehet rá fogadni!? FTC - NEKA meccs kezdődik egy óra múlva, délelőtt 11:00-kor. Itt túl sok extra infó nem is szükséges, a NEKA köztudottan küzdött a vírussal az elmúlt hetekben, több meccs előtt is emlegették, hogy így csak a tisztes helytállás lehet elvárható stb... Azóta lehet, hogy néhányan visszatértek, ha visszatértek...de 100%-osak ők biztos nincsenek még... na meg alapjáraton is egy csikócsapatról van szó nyilván... Múlthéten a Loki 37-et dobott nekik, előtte a Győr 43-at... a Fradival másfél éve találkoztak, akkor a Balaton-parton dobott a Fradi 45-öt... Szerintem most is rohanós meccs lesz, ahol a total over és a Fradi over is játszható... Tegnap, mikor kijöttek az oddsok , akkor a Guru-ba én egy biztos tippet néztem ki, a 34.5 over-t, ami megfelel az odds minimumnak is. Az akkor 1.35 volt. Erre 10 egységet gondolkozás nélkül feltoltam volna. Most ez már csak 1.20-as odds. De Unibetnél konkrétan most sincs fent a meccs, egy órával a kezdés előtt...
Én magamnak fogadtam nagyobb overeket is, egészen 39.5 over-ig, benne van a pakliban, hogy 40-ig jutnak akár, igazából a Fradin múlik... ha nem akarnak valami nagyon lassú figurát gyakorolgatni (amit azért kétlek), akkor itt 60 gól fölött lehet a total, és 40-ig juthat a Fradi...  :)

Egy kérdés a végére: Nincs-e tervben a Guru-s kínálat esetleges bővítése? Esetleg más irodák szorzóinak bevonása!? Mert igazából nagyon sok opció nincs Unibeten, amiről sokunk szerintem elég hasznos dolgokat tudna írni... És ha esetleg az emberek nem is ott fogadják meg a tippet, ahonnan kiajánljuk, a leírt infók hasznosak lehetnek a fogadásaikhoz. Nekem speciel a sok statisztika, illetve kisebb bajnokságok piacai (ezek szerint ma már a magyar is az az Unibetnél) egyáltalán nem elérhetőek, így időnként olyan írásra is ráveszem magam, amiben sokkal kevésbé vagyok biztos, mint amit egy másik piacról írtam volna esetleg. Zavarnak a piros tippek, nem feltétlenül azért, hogy mondjuk 3ezerrel több jutalékot vigyek el, hanem, mert bosszantó, amikor a többieknek adott tippem nem ül...  :) Legalábbis engem zavar, és tudom, hogy vannak olyan piacok, ahonnan sokkal jobb arányban tudnék nyerőket hozni! A naplómban amúgy elkezdtem nemrég vezetgetni ugyanolyan pontozású rendszerben, mint a Guru-ban. Ott ha nem is nagy, de plusszban vagyok az elmúlt időszakban, pedig beleszaladtam pár durva kifordulásba is.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 29, 2021, 10:11:22
Egy kérdés a végére: Nincs-e tervben a Guru-s kínálat esetleges bővítése? Esetleg más irodák szorzóinak bevonása!? Mert igazából nagyon sok opció nincs Unibeten, amiről sokunk szerintem elég hasznos dolgokat tudna írni... És ha esetleg az emberek nem is ott fogadják meg a tippet, ahonnan kiajánljuk, a leírt infók hasznosak lehetnek a fogadásaikhoz. Nekem speciel a sok statisztika, illetve kisebb bajnokságok piacai (ezek szerint ma már a magyar is az az Unibetnél) egyáltalán nem elérhetőek, így időnként olyan írásra is ráveszem magam, amiben sokkal kevésbé vagyok biztos, mint amit egy másik piacról írtam volna esetleg. Zavarnak a piros tippek, nem feltétlenül azért, hogy mondjuk 3ezerrel több jutalékot vigyek el, hanem, mert bosszantó, amikor a többieknek adott tippem nem ül...  :) Legalábbis engem zavar, és tudom, hogy vannak olyan piacok, ahonnan sokkal jobb arányban tudnék nyerőket hozni! A naplómban amúgy elkezdtem nemrég vezetgetni ugyanolyan pontozású rendszerben, mint a Guru-ban. Ott ha nem is nagy, de plusszban vagyok az elmúlt időszakban, pedig beleszaladtam pár durva kifordulásba is.

Nem tervezzük a bővítést, viszont ahogy elkezdted, úgy a folytatásban is szívesen olvassunk ezekről a naplódban, vagy akár a sporttémákban.  :ok:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 29, 2021, 10:11:22

Amúgy ma is írtam volna magyar kézire, de az Unibet megint nem tette be a kínálatba a meccset...  Ismét egy magyar kézilabda bajnoki, első osztály... nem is értem őket, miért nem lehet rá fogadni!? FTC - NEKA meccs kezdődik egy óra múlva, délelőtt 11:00-kor. Itt túl sok extra infó nem is szükséges, a NEKA köztudottan küzdött a vírussal az elmúlt hetekben, több meccs előtt is emlegették, hogy így csak a tisztes helytállás lehet elvárható stb... Azóta lehet, hogy néhányan visszatértek, ha visszatértek...de 100%-osak ők biztos nincsenek még... na meg alapjáraton is egy csikócsapatról van szó nyilván... Múlthéten a Loki 37-et dobott nekik, előtte a Győr 43-at... a Fradival másfél éve találkoztak, akkor a Balaton-parton dobott a Fradi 45-öt... Szerintem most is rohanós meccs lesz, ahol a total over és a Fradi over is játszható... Tegnap, mikor kijöttek az oddsok , akkor a Guru-ba én egy biztos tippet néztem ki, a 34.5 over-t, ami megfelel az odds minimumnak is. Az akkor 1.35 volt. Erre 10 egységet gondolkozás nélkül feltoltam volna. Most ez már csak 1.20-as odds. De Unibetnél konkrétan most sincs fent a meccs, egy órával a kezdés előtt...
Én magamnak fogadtam nagyobb overeket is, egészen 39.5 over-ig, benne van a pakliban, hogy 40-ig jutnak akár, igazából a Fradin múlik... ha nem akarnak valami nagyon lassú figurát gyakorolgatni (amit azért kétlek), akkor itt 60 gól fölött lehet a total, és 40-ig juthat a Fradi...  :)


39-25 a vége.

A total 63 így, sima a 60 fölé... és a 10/10-esnek írt 34.5 over is easy lett volna 1.35-ért.  :beerchug:

zsivány bocs h ezt mondom, tényleg szar így bukni, ahogy a franciák megszopattak, de ez sajna nem hetes

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 29, 2021, 13:12:27
zsivány bocs h ezt mondom, tényleg szar így bukni, ahogy a franciák megszopattak, de ez sajna nem hetes

Miért? Azért tisztában vagyok a szabálykönyvvel is, illetve azzal is, hogy abból mi az amit ténylegesen alkalmaznak is a gyakorlatban... De itt minden megvalósul... Kapura is tört a játékos, a védő pedig belül állt fél méterrel... az már csak a ráadás, hogy elkésve, oldalról faultolja a nem épp észlény Sipos... Ha gondolod keresek 20-25 példát a VB-ről, ahol hasonló, vagy még enyhébb eseteknél is könnyű síppal megfújták erre a hetest.

*Most megnéztem mégegyszer a videót, mert nem figyeltem a lépést, de még csak lépés sem volt a támadónál, mert lepattintotta közben...  Nincs kérdés.  :)