Kézilabda, tenisz es kosárlabda (MessiÁs)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 10, 2021, 16:44:01
A 2019-es pre-covid előtti egyik utsó utánpótlás torna volt a női u17-es EB, ahol a holland és spanyol csapat volt a két utolsó, így lecsúsztak ide a kutyaütők közé
https://en.wikipedia.org/wiki/2019_European_Women%27s_U-17_Handball_Championship

Egyébként észnél kell lenni, nézni a meccseket, mert pl. tegnap Románia szarráverte a norvégokat, ami úgy elég furán hangzik, de megtörtént. EHFTV amúgy adja a meccseket, én is bele akarok nézni, de majd csak élőben fogadok, nekem ez a közte 17 soknak tűnik így elsőre. Mondjuk reggel tán 14,5 volt, de azt sem mertem, ezt meg már végképp nem. hétfőn is lesznek csemegék, olasz-bolgár mondjuk igazi csemege  :D


Ezt a meccset tettem hozzá a te két gurus kosár tippedhez.. :DD
Meglátjuk.

#106 július 10, 2021, 18:50:50, oakland23
30-6 a félidő, ami lövés kaput talál a hollandoktól, az gól. Konkréten nem emlékszem koszovói védésre, max egy ha volt... Elképesztő a különbség, koszovó az elején meg a végén lőtt 3-3 gólt, de amúgy semmi. Sportértéke nem sok van, de jó nézni, ahogy mindenféle hendi jó, pedig live már -30,5 -tel is húztam :D sporikat is érdemes figyelni, szívük szerint lefújnák :D
extrém kis meccs, de most jut eszembe, hogy a portugál kettőben volt egy meccs nemrég, aminek a félidejében 30-22 volt az állás  ::) Picit bundagyanús  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 10, 2021, 18:41:58
30-6 a félidő, ami lövés kaput talál a hollandoktól, az gól. Konkréten nem emlékszem koszovói védésre, max egy ha volt... Elképesztő a különbség, koszovó az elején meg a végén lőtt 3-3 gólt, de amúgy semmi. Sportértéke nem sok van, de jó nézni, ahogy mindenféle hendi jó, pedig live már -30,5 -tel is húztam :D sporikat is érdemes figyelni, szívük szerint lefújnák :D


A 23.ban nyomtam be a streamet, mert volt egy pár perces roló a beten, és hát eskü megfordult a fejemben hogy vége a meccsnek ekkora különbségnél.. ;D ;D mercy rule, mint valamelyik ázsiai kézi bajnokságban.. asszem Kínában volt ilyen
Elképesztő a különbség, nehéz elképzelni ezek után hogy ne legyen legalább 55-15 körül a végeredmény.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 10, 2021, 15:43:16
Női U19 kézilabda EB (B tehát másodosztály)



Hollandia   -   Koszovó

tipp: Hollandia -17,5
odds: 1,85


Hollandia u19es csapata valamiért csak a második vonalban játszik az EB-n. Nem kell őket bemutatni, ontják magukból a tehetségeket, kötve hiszem hogy ez a korosztály ilyen gyenge lenne hogy itt lenne a helyük. A 2019es magyar EB-n pl ellenünk játszották a döntőt. Jól lehet ugyan, ez nem az a korosztály, de illene ennyit közé tenni Koszovó ellen.

Nyertes..

30-6 volt már a félidő.. :D

+4,00 egység

Eb döntő


Olaszország   -   Anglia

tipp: over 7,5 szöglet
odds: 1,72
bet365


Baseball  All Star Game


NL   -   AL

tipp: AL nyer
odds: 1,95
bet365


Jobban szimpatizalok az American League-gel, es nekik is fogok drukkolni ejjel. Epp ezert muszaj tenni rajuk egy kis aprót.




Baseball  All Star Game


NL   -   AL

tipp: under 11,5 run
odds: 1,76

Elit dobok vs elit utok. Altalaban ebből a dobok jonnek ki nyertesen. Igaz Coloradoban a palya es a magaslat a sok pont mellett van, de 12pont nagyon sok, a baseball All Star meccsek nem olyan laza bulimeccsek mint az NBAben.. Ha Ohtani es deGrom odateszi magat, plusz a tobbiek itt 10 pont se lesz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 13, 2021, 20:38:44
Baseball  All Star Game


NL   -   AL

tipp: AL nyer
odds: 1,95
bet365


Jobban szimpatizalok az American League-gel, es nekik is fogok drukkolni ejjel. Epp ezert muszaj tenni rajuk egy kis aprót.

Nyertes


+3,95 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 13, 2021, 20:43:11
Baseball  All Star Game


NL   -   AL

tipp: under 11,5 run
odds: 1,76

Elit dobok vs elit utok. Altalaban ebből a dobok jonnek ki nyertesen. Igaz Coloradoban a palya es a magaslat a sok pont mellett van, de 12pont nagyon sok, a baseball All Star meccsek nem olyan laza bulimeccsek mint az NBAben.. Ha Ohtani es deGrom odateszi magat, plusz a tobbiek itt 10 pont se lesz.

Nyertes

+4,71 egység

Ugy, hogy a mlb jelenlegi legjobb doboja nem is jatszott, siman lejott a ket tipp.

Kar hogy a homerun derbire elfelejtettem tenni, mert Alonso jol fizetett volna. Cimet vedett, a nagy eselyes Ohtani mar az elso korben kizugott, oriasi meglepetésre.

Tenisz ÉLŐ  1.set  0-1nél


Jack Sock   -   Kevin Anderson

tipp: Sock over 11,5game
odds:1,72
bet365


Sock nem jatszik rosszul, szerintem egy szettre jo lehet Anderson ellen. Vagy ket tbes szett is jo mar..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 15, 2021, 20:32:23
Tenisz ÉLŐ  1.set  0-1nél


Jack Sock   -   Kevin Anderson

tipp: Sock over 11,5game
odds:1,72
bet365


Sock nem jatszik rosszul, szerintem egy szettre jo lehet Anderson ellen. Vagy ket tbes szett is jo mar..

Nyertes

+5,43 egység

Baseball   MLB  01:10


NY Yankees   -   BOS Red Sox

tipp: NY Yankees nyer
odds: 1,90


Jon a masodik fele a szezonnak. A Yankeesnek minden gyozelemre szuksege van. E Rodriguez, a zoknisok kezdoje, kozepes dobo, a jenkiknek szet kell utnie.



Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 15, 2021, 22:48:54
Baseball   MLB  01:10


NY Yankees   -   BOS Red Sox

tipp: NY Yankees nyer
odds: 1,90




Jon a masodik fele a szezonnak. A Yankeesnek minden gyozelemre szuksege van. E Rodriguez, a zoknisok kezdoje, kozepes dobo, a jenkiknek szet kell utnie.

Elmaradt.