bwin Póker - Adventi naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


bwin Póker - Adventi naptár

December 1-24. között minden nap egy új kihívás vár rátok az bwin pókerrészlegén. Kövesd ezt a témát a legújabb ajánlatért!


Részvételi feltételek

Általános Részvételi Feltételek

1. A promóció promótere a Entain, egy Gibraltáron bejegyzett társaság, melynek regisztrációs száma 112454, regisztrált címe pedig Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.
2. Ez a promóció mindenki számára elérhető, akinek van valódi pénzes számlája a bwinoldalán. Valódi pénzes játékosnak az számít, aki fizetett már be pénzt számlájára.
3. Ez a promóció 2021.12.01 - 2021.12.25 között fut.
4. Az elérhető nyeremények:
Nyeremény/Valószínűség
Poker Advent Tournament jegy - 60%
$0,25 Spins jegy - 10%
$1 Spins jegy - 10%
$3 Spins jegy - 5%
$5 Spins jegy - 5%
$3.30 Millions Online jegy - 9%
$22 Millions Online jegy - 1%
5.A részvételhez a játékosok számláin megadott személyes és kapcsolati adatoknak helyesnek és ellenőrizhetőnek kell lenniük.
6. Korlátozásokat vezethetünk be a számlájára, ideértve a befizetési korlátozásokat is, annak érdekében, hogy megfeleljünk a jogi és szabályozási kötelezettségeinknek. Nem vagyunk azért felelősek, ha ezek a korlátozások befolyásolják az Ön képességét, hogy teljesítse ennek a promóciónak a követelményeit és/vagy bármilyen bónuszt, juttatást vagy nyereményt szabadítson fel.
7. Fenntartjuk a jogot, hogy előzetes bejelentés nélkül bármely promóciót vagy annak bármely részét bármikor módosítsuk, befejezzük vagy megszakítsuk, ok megadása nélkül. Fenntartjuk a jogot, hogy saját megítélésünk szerint kizárjunk bármely Játékost, aki megszegi a szabályokat, a promóció szabályainak szellemével vagy céljaival szembe megy.
8. A promócióban történő részvétellel a játékosok elfogadják jelen Egyedi Promóciós Részvételi Feltételeket, valamint az Általános Részvételi Feltételeket.

Versenyjegyek

1. Minden megnyert jegy 2 napon belül lejár, amennyiben máshogy nincs meghatározva.
2. Ha befizetés szükséges, akkor a résztvevő játékosoknak a résztvevő befizetést a megfelelő kód megadásával kell teljesítenie. A Résztvevő Játékosok bármikor kifizettethetik a befizetett összeget, ám a kifizetést követően a Spint tikett eltávolításra kerül a Játékos számlájáról.

bwin Póker - Adventi naptár (december 3.):

Játssz egy Spins versenyen 1$-os buy-innel és zsebelj be egy véletlenszerű póker díjat!

bwin Póker - Regisztráció

A Bwin a PSportingbullra irányít át , azt ajánlja ,vagyis nem enged az oldalán semmit sem csinálni.

Idézetet írta: chabialonso Dátum december 06, 2021, 14:44:08
A Bwin a PSportingbullra irányít át , azt ajánlja ,vagyis nem enged az oldalán semmit sem csinálni.

Nekem működik az oldal. Ez a sportingbullos téma 3 éve volt aktuális, megint nekikezdtek volna?

Idézetet írta: chabialonso Dátum december 06, 2021, 14:44:08
A Bwin a PSportingbullra irányít át , azt ajánlja ,vagyis nem enged az oldalán semmit sem csinálni.

Nálam is működik gond nélkül, nekem a poker app is le van töltve.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 07, 2021, 11:27:22
Nálam is működik gond nélkül, nekem a poker app is le van töltve.

Most már rájöttem a problémára. A régi fiókomba akartam belépni amiből ők még automatikusan sportingbullt csináltak. Miután újra megjelentek újra kellett regisztrálni.