Gori naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#225 március 29, 2018, 22:36:54, Gorriaran
1.tipp

Egy újabb Challenger kettes kötés:

Sakamoto - Krstin V (1,645) :noway:
Lajovic - King 22 játék felett (1,905) :noway:

Odds: 3,13
Kezdés: 20:00

Sakamoto egy hajtós kis játékos ITF és Challenger szint között. Krstin ettől azért többre hívatott játékos és főleg salakon komolyabb játékosokat is legyőzött már. Kicsit rosszul lőtték be az oddsokat szerintem, Krstin 2-0-ás győzelem valószínű. Darian King a tie-break mester. Figyelem egy ideje, és szinte minden meccsen van legalább egy tb. Lajo jobb játékos, viszont nem stabil. 3 szettet várok, ezért a 22 játék felett jó lehet, legfeljebb push lesz a tipp. 7-6 6-4 is már nyerő lenne.

Tét: 75 000

Az over rossz tipp volt, de Krstin az megint egy vicc meccs volt. Elég látványosan csinálta a szerb...

#226 március 30, 2018, 11:01:59, Gorriaran
2.tipp

Gonzalez - Escobar H (1,70)
Ostapenko - Collins H (1,71)

Odds: 2,91
Tét: 60 000

Gonzalez pár éve még TOP100as játékos volt, ma azonban a 320. hely körül jegyzik csak. Inkább a fejével, mint a tudással van baj a kolumbiainál. 28 évesen talán ez az utolsó szezon a visszakapaszkodasra.Az első körben King ellen jó játékkal nyert, ez ma is elég lehet. Escobar ugyanis világéletében ITF szintű játékos volt. Nekem eléggé szürke játékosnak tűnik, aki komolyabb ellenfelek ellen rendszerint elvérzik, míg az ITF tornákon nyereget.
Ostapenko oddsát 1,4 körül vártam, ennek ellenére még mindig lebecsülik pedig ez már az a forma amivel RG-t nyert tavaly. Collins számára véget ér a mese, nem gondolom, hogy ő valaha is stabil TOP50-es játékos lesz, egyszerűen csak minden összejött eddig neki. Szerintem ma Osta kiosztja a megérdemelt zakóját.

#227 március 30, 2018, 11:06:56, Gorriaran
3.tipp

Zverev - Coric H (1,695)

Előlegfogadás: 18 000 (érvénytelen lett, mert Gonzalez kikapott, helyette 5 ezer forintért ment Zverev)

#228 március 30, 2018, 12:09:28, Gorriaran
8700 forintra apadt a bank, szerencsére a nagy tétek miatt az 1xbeten összegyűlt jókora promo pontom, amit beváltva 13 400 forintért fogadhatok 1,8 feletti oddsra. Ajánlom másoknak is ezt akik, 1xbeten vannak, az 1xbonus menüpont után az 1xpromo-nál lehet lekérni a promo pontokat. Megforgatni nem kell, egyedül ez a kötelezettség, hogy 1,8 felett legyen a tipp oddsa. A freebetnél meg hasznosabb, mert nem csak a tiszta-nyeremény lehet a miénk, hanem az egész.
Innen kicsit nehéz lesz elérni a a fél milliós célt, de küzdeni mindig, feladni soha 8)

4.tipp

Forti - Safiullin V (2,66)   Élő *1-0( 2-3, A-40)  :noway:
ITF-Egypt F11
Tét: 13 400


Abszolút value. Safiullin tehetséges orosz, szerintem TOP-100-as lesz rövid időn belül. Az első szettet bukta, de fordítást várok.

#229 március 30, 2018, 16:51:36, Gorriaran
Ez a nap sem indul jól, de most jön az a tipp, amelyet biztonság/érték arányban a legerősebbnek gondolok az itteni regisztrációm óta. Bátran merem ajánlani mindenkinek nagyobb téttel is a következő tippet. A hónapban sportfogadásra szánt pénzemet még feltöltöttem ezért a meccsért. Hogy hiba volt-e majd kiderül.  :)

Deborah Chiesa - F. Di Sarra H (2,105)  :great: 2-1 (2-6 ; 6-1; 7-6)

Alapgondolatkent kissé esélyesebb lenne Chiesa. Fiatalabb, erősebb és tehetségesebb játékos. ITF szinten kiemelkedő adogatással rendelkezik, elsősorban fedettpalyan kiváló, de salakon is nagyon erős. Idén legyőzte már Flipkenset és Jana Fettet is, míg februárban bekerült az olasz Fed Kupa csapatba amit egy hatalmas csatában kiharcolt győzelemmel hálált meg Arruabarrena ellen. Tegnap is nagyot küzdött Hobgarski ellen, mentálisan is nagyon erős.
Di Sarra 28 éves, de a 300.helynél nem volt még előrébb karrierje során. Az odds jelenlegi formájában köszönhető. Vasárnap döntős volt itt Santa Margeritában, karrierje talán legjobb formájában van. Akkor mégis miért fogadjunk ellene? Mert azon kívül, hogy Chiesa motiváltabb és tehetségesebb, sokkal fittebben várhatja a meccset. Di Sarra március 13. óta 19!! meccset játszott, a mai lesz a 20. meccse. Ez nagyon megterhelő és tegnap Buyukakcay ellen volt szerencsém a 2.szettet megnézni. Di Sarra nagyot küzdött, de teljesen el volt készülve az erejével, ápolást kért, a végén már görcsöt is kapott, de behúzta a meccset.
Nem szabad megijjedni a nagy oddstól és meg kell pakolni rendesen Chiesat. Ajánlom olyan fogadoirodanal, amely sérülés/feladás esetén is kiértekeli a tippet. Jó kis pénzt lehet kivenni belőle húsvétra.

Tipp: Chiesa nyer  :great:
Odds: 2,10 (1xbet)
Tét: 120 000

Kezdés: 14:10
Helyszín: Santa Margherita di Pula (salak)

#230 március 30, 2018, 16:48:10, Gorriaran
Két szelvény ment tehát, egy single (a fent elemzett főtipp magában) és egy hármas kötés az olasz ITF meccsekből. Ha egyik sem jön akkor a hullámvölgyek és hegyek után lenullázom magam. Ha jönnek, akkor talán végre rászánom magam a bankmendezsment visszaállítására.

Single

Chiesa  - Di Sarra H  (2,105)  14:10  :great:
Tét: 120 000


Kombi

Chiesa - Di Sarra H (2,105) 14:10  :great:
Ivakhnenko - Kovinic V (1,395) 14:10  :noway:
Giustino - Apostol H (1,27) 15:30
Odds: 3,73
Tét: 25 000

A másik két meccsről még pár szó. Kovinic TOP-50-es játékos volt, egy hullámvölgy után próbál most újra visszakapaszkodni az elitbe. Giustino is hasonló hullámvasúton "ült", igaz ő csak a 150. hely körül járt. Ellenfele ITF szinten sem mondható komoly tényezőnek, 2-0 lenne a papírforma.

Meleg a pite döntő szett 5-5 . Ekkora hullámvasutat mint ezen a meccsen van még életemben nem láttam :D , drukkolok .

#232 március 30, 2018, 17:10:17, Gorriaran
Idézetet írta: Gorriaran Dátum március 30, 2018, 12:31:19
Ez a nap sem indul jól, de most jön az a tipp, amelyet biztonság/érték arányban a legerősebbnek gondolok az itteni regisztrációm óta. Bátran merem ajánlani mindenkinek nagyobb téttel is a következő tippet. A hónapban sportfogadásra szánt pénzemet még feltöltöttem ezért a meccsért. Hogy hiba volt-e majd kiderül.  :)

Deborah Chiesa - F. Di Sarra H (2,105)  :great: 2-1 (2-6; 6-1; 7-6)

Alapgondolatkent kissé esélyesebb lenne Chiesa. Fiatalabb, erősebb és tehetségesebb játékos. ITF szinten kiemelkedő adogatással rendelkezik, elsősorban fedettpalyan kiváló, de salakon is nagyon erős. Idén legyőzte már Flipkenset és Jana Fettet is, míg februárban bekerült az olasz Fed Kupa csapatba amit egy hatalmas csatában kiharcolt győzelemmel hálált meg Arruabarrena ellen. Tegnap is nagyot küzdött Hobgarski ellen, mentálisan is nagyon erős.
Di Sarra 28 éves, de a 300.helynél nem volt még előrébb karrierje során. Az odds jelenlegi formájában köszönhető. Vasárnap döntős volt itt Santa Margeritában, karrierje talán legjobb formájában van. Akkor mégis miért fogadjunk ellene? Mert azon kívül, hogy Chiesa motiváltabb és tehetségesebb, sokkal fittebben várhatja a meccset. Di Sarra március 13. óta 19!! meccset játszott, a mai lesz a 20. meccse. Ez nagyon megterhelő és tegnap Buyukakcay ellen volt szerencsém a 2.szettet megnézni. Di Sarra nagyot küzdött, de teljesen el volt készülve az erejével, ápolást kért, a végén már görcsöt is kapott, de behúzta a meccset.
Nem szabad megijjedni a nagy oddstól és meg kell pakolni rendesen Chiesat. Ajánlom olyan fogadoirodanal, amely sérülés/feladás esetén is kiértekeli a tippet. Jó kis pénzt lehet kivenni belőle húsvétra.

Tipp: Chiesa nyer  :great:
Odds: 2,10 (1xbet)
Tét: 120 000

Kezdés: 14:10
Helyszín: Santa Margherita di Pula (salak)


Amit mostanában elvett a sorst, meg a balszerencse most Fortuna visszaadta. Egy horror volt ez a meccs, de végre sikerült behúzni egy ilyen meccset is. :) Egy kicsit olyan volt ez a meccs, mint a az egész hetem összegezve.
A kombit Kovinic vitte, így az -25K, de összességében eddig +107 600 a mai nap. Innen megyek tovább.

#233 március 30, 2018, 19:34:46, Gorriaran
Következő szelvény:

Travaglia - Klizan V (1,51) Élő   2-2 (*30-30)  :noway:
Giustino - Apostol H (1,19) Élő   2-1 (30-40*)

Odds: 1,80
Tét: 65 000

#234 március 30, 2018, 17:42:42, Gorriaran
Lesz még ma egy Clarke - Sakamoto meccs, később megfrissítem ezt a hsz-t elemzéssel, mert biztosnak tűnik nekem ott Clarke győzelme. A meccs 21:30-kor kezdődik majd San Luisban.

Jay Clarke - Pedro Sakamoto H  (1,79)

Clarke nevét, a tavalyi indiai challengerekről ismerhettük, hiszen Pune-ban nyolcaddöntős, míg Bangaloreban elődöntős volt a fiatal brit teniszező. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nyáron is voltak már meglepetés-győzelmei, hiszen füvön legyőzte De Minaurt és Marchenkot, míg Wimbledonban is közel volt a főtáblához Arevalo és E.Ymer legyőzése után. Az ITF szintet már kinőtte, csak hónapok, vagy 1-2 év kérdése, hogy TOP-100-as játékos legyen. Ha Murray szintjét nem is, de egy Edmund kalibert elérhet azért a még mindig csak 19 éves Clarke. Kicsit Monfilshoz hasonló a játékstílusa a számomra, nagyon jó a lábmunkája, mintha "pattogna" a pályán. Tenyerese és fonákja is átlagon felüli. A második szerváján van még mit csiszolni, de ha jönnek az elsők, akkor néhány ászt mindig szór a brit. Egy ITF tornagyőzelemmel a háta mögött érkezett Mexikóba, ahol két 3 szettes győzelmen van túl a hazai Hank illetve a  TOP-100 ajtaján kopogtató Hanfmann ellen.
Sakamoto ellen már tegnap is tettem, akkor nem jött össze, hiszen "érdekes" vagy inkább tragikomikus módon Krstin 2-4 0-40 után elbukta a meccset ellene. Azt hiszem mindent elmond a japán származású brazilról, hogy nem volt még a legjobb 400 között sem karrierje során. Nem is tudom igazán jellemezni a játékát, minden szempontból átlagos, ITF szintnek mondható. Néha sikerül egy-két meglepetés okoznia, mint ezen a versenyen Lama vagy Krstin legyőzése de összességében innen sem emelkedik ki.
Mindezek ellenére, elég szép oddsot kapunk Clarke győzelmére. A legtöbb iroda 1.7-1.8 körül lőtte be az oddsot, ami ma még picit emelkedett is. Ez az egyetlen ellenérv a győzelme felé, nem tudom minek tudható be az egyébként is irreális odds emelkedése. Mindent összevetve, ha tiszta és sérüléstől mentes összecsapást láthatunk, akkor mindenképpen Clarke hagyja majd el a pályát győztesen, tovább növelve győzelmi szériáját.

Tipp: Clarke nyer
Odds: 1,79 (1xbet)

Kezdés: 21:30
Helyszín: San Luis Potosi (salak)

#235 március 30, 2018, 20:36:01, Gorriaran
3.szelvény

Del Potro - Isner H (1,56) :noway:
Clarke - Sakamoto H (1,79)

Odds: 2,79
Tét: 100 000

Clarke győzelmére való tippet feljebb már részleteztem. Del Potro újra a régi formájában csillog, sokáig nem mertem rá fogadni, féltem a fáradtság és a sérülés miatt. De egyik sem látszik az argentinon, és úton újabb tornagyőzelme felé. Isner a nagy szerváján kívül nem rendelkezik semmilyen fegyverrel. Del Potro okos játékkal két szettben döntőbe juthat!

#236 március 30, 2018, 19:05:32, Gorriaran
4.szelvény

Frech - Blinkova V  (1,39) Élő  :great:

Tét: 50 000

#237 március 30, 2018, 19:33:38, Gorriaran
5.szelvény

Giustino - Apostol H (1,65) Élő    1-1 (5-5, *0-0) :great:

Tét: 70 000

Nem hiszem el Del Potrot...

Idézetet írta: Sarabia Dátum március 30, 2018, 19:38:11
Nem hiszem el Del Potrot...

Focis nyelven szólva még csak szünetben vagyunk. De tényleg nem néz ki jól. A 2.szett lesz a döntő, 0-2 vagy 2-1 lesz, reméljük utóbbi.