Gori naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#240 március 31, 2018, 09:38:18, Gorriaran
6.szelvény

Muchova - Kalinskaya V (1,48)  Élő

Tét: 80 000


* Itt lehet cash-out kellesz...

Cash out 29 000rel...
Kalinskaya és del Potro :noway:

#241 március 31, 2018, 09:41:30, Gorriaran
Idézetet írta: Gorriaran Dátum március 30, 2018, 17:03:36
Lesz még ma egy Clarke - Sakamoto meccs, később megfrissítem ezt a hsz-t elemzéssel, mert biztosnak tűnik nekem ott Clarke győzelme. A meccs 21:30-kor kezdődik majd San Luisban.

Jay Clarke - Pedro Sakamoto H  (1,79) :noway:

Clarke nevét, a tavalyi indiai challengerekről ismerhettük, hiszen Pune-ban nyolcaddöntős, míg Bangaloreban elődöntős volt a fiatal brit teniszező. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nyáron is voltak már meglepetés-győzelmei, hiszen füvön legyőzte De Minaurt és Marchenkot, míg Wimbledonban is közel volt a főtáblához Arevalo és E.Ymer legyőzése után. Az ITF szintet már kinőtte, csak hónapok, vagy 1-2 év kérdése, hogy TOP-100-as játékos legyen. Ha Murray szintjét nem is, de egy Edmund kalibert elérhet azért a még mindig csak 19 éves Clarke. Kicsit Monfilshoz hasonló a játékstílusa a számomra, nagyon jó a lábmunkája, mintha "pattogna" a pályán. Tenyerese és fonákja is átlagon felüli. A második szerváján van még mit csiszolni, de ha jönnek az elsők, akkor néhány ászt mindig szór a brit. Egy ITF tornagyőzelemmel a háta mögött érkezett Mexikóba, ahol két 3 szettes győzelmen van túl a hazai Hank illetve a  TOP-100 ajtaján kopogtató Hanfmann ellen.
Sakamoto ellen már tegnap is tettem, akkor nem jött össze, hiszen "érdekes" vagy inkább tragikomikus módon Krstin 2-4 0-40 után elbukta a meccset ellene. Azt hiszem mindent elmond a japán származású brazilról, hogy nem volt még a legjobb 400 között sem karrierje során. Nem is tudom igazán jellemezni a játékát, minden szempontból átlagos, ITF szintnek mondható. Néha sikerül egy-két meglepetés okoznia, mint ezen a versenyen Lama vagy Krstin legyőzése de összességében innen sem emelkedik ki.
Mindezek ellenére, elég szép oddsot kapunk Clarke győzelmére. A legtöbb iroda 1.7-1.8 körül lőtte be az oddsot, ami ma még picit emelkedett is. Ez az egyetlen ellenérv a győzelme felé, nem tudom minek tudható be az egyébként is irreális odds emelkedése. Mindent összevetve, ha tiszta és sérüléstől mentes összecsapást láthatunk, akkor mindenképpen Clarke hagyja majd el a pályát győztesen, tovább növelve győzelmi szériáját.

Tipp: Clarke nyer
Odds: 1,79 (1xbet)

Kezdés: 21:30
Helyszín: San Luis Potosi (salak)


Clarke- Sakamoto H 1,79
Arevalo- Choinski H 1,40
Tét: 88 500

Újra all-in. Remélem nem az utolsó szelvény.

11 ezret cashoutoltam, meg Zverevvel sikerült még kicsit tornázni, 18 ezer maradt így. Ezt felrakom ma egy nagy kombira.

#242 április 01, 2018, 17:26:02, Gorriaran
Ezt már csak úgy poénból, múltkor a hetes kötés egy hajszálon múlott, miért ne jöhetne be most ez?  ;D

1.Stephens -Ostapenko H (1,65)  19:00
2.Muchova - Blinkova V (1,43)  15:15
3.Cuevas - Dellien V (1,712)  14:00
4.Chiesa - Ivakhnenko  H (1,82)   14:00
5.Abanda - Di Lorenzo H (1,635)   16:00
6.Melichar - Soler Espinosa V (1,36)  17:30
7.Teichmann - Stollár Stollár +1,5 szett (1,53)  16:00
8.Zopp - Berankis V  (1,48)  16:00

9.Cid - Sakamoto H (1,56)  21:15 

Tét: 18 000
Lehetséges nyeremény: 1 036 855

#243 április 01, 2018, 17:57:01, Gorriaran
Összegezve két dolog miatt alakult így a jó kezdés után a vége:
- bankmenedzsment hiánya
- túl sok tipp

Áprilisban három stratégiát tesztelek majd:

- 1-2 meccsből kialakított szelvény naponta, ezt elnevezem "Válogatott"-nak
- illetve a másik a szett pontos eredményre fogadás (2-1 vagy 1-2), ennek pedig "Pontosan 2-1" lesz a neve  :)
- ha már tesztelünk, akkor legyen 3 strat., ez pedig majd a "Meglepetés" nevet kapja: napi 1db tipp, a legesélyesebbnek vélt underdogra

Csökkentem a tippszámot, az 1. stratégiánál igyekszem a minőséget képviselni, de azért mégsem 1.10-es szorzókkal próbálkozni.
Míg a pontos eredményre fogadásban régóta látok értéket, 25-30%-os találati aránnyal profit termelhető. Naponta kiválasztok 5-10 meccset és egységnyi téttel pakolom a 2-1-es végeredményeket. Ezek oddsa általában 3,5-4 között szokott lenni.

Igyekszem fegyelmezettebb lenni és betartani a kigondolt "szabályokat". Remélem sikeres és átlátható lesz a naplóm ezután.  :)

Fel a fejjel, a meglátásaid jók, csak kicsit fegyelmezettebben kell. (Pont ezt a 2 dolgot tanácsoltam, ha visszalapozod, örülök, hogy te is rájöttél) .

#245 április 02, 2018, 20:05:15, Gorriaran
"Válogatott"

Zverev - Isner H (1,57)  19:00 :noway:
Barty/Vandeweghe - Krejcikova/Siniakova H (1,44)   20:30

Odds: 2,26

-1 egység


"Pontosan 2-1"

Zverev - Isner  2-1  (4,00) :noway:
Dolehide - Doi 1-2  (5,00) :noway:
Lapko - Pegula  2-1 (3,75)
:noway:
Liu - Bara  2-1  (3,50) :great:
Hon - Grammatikopoulou  2-1 (4,00) :noway:
Jaksic - Arconada  1-2  (4,33)
:noway:
Garcia-Perez - Day  2-1  (3,50) :great:
Cid - Arevalo  1-2   (4,33)
:great:

+3,33 egység

"Meglepetés"
Dolehide - Doi V (2,25)   18:20  :noway:
-1 egység

#246 április 03, 2018, 01:04:20, Gorriaran
"Válogatott" (+2,28 e)

Bondarenko - Cornet V (1,53)   :great:
McHale - Diyas H (1,83)
   :great:
Stollár - Di Lorenzo H (1,53)  :great:
Odds: 4,28


+3,28 egység

"Pontosan 2-1" (+3,58 e)

Pera - Cepelova  2-1 (3,75)  :noway:
Siegemund - Vikhlyantseva  2-1 (5,00)  :noway:
Bertens - Cepede  2-1  (3,75)
  :noway:
Lepchenko - Petkovic  1-2  (4,33)
Rodina - Riske  1-2  (3,75) :noway:
Schmiedlova - Tomljanovic  1-2  (3,75) :great:
Vickery - Falconi  2-1   (3,75) :noway:
Hernandez - Gomez  2-1 (4,50)   :great:

+0,25 egység

"Meglepetés" (+0,37 e)
Siegemund - Vikhlyantseva H  (2,37)   :great:

+1,37 egység


Készítek majd SfGurus elemzést is, amit majd ide is bemásolok.
A stratégiák után zárójelben mindig feltüntetem a hozzájuk tartozó aktuális állást--

#247 április 04, 2018, 21:39:18, Gorriaran
SFGuru elemzés

Siegemund - Vikhlyantseva   Siegemund +1,5 szett   (1,54)  :great: 


A charlestoni zöld színű salakon a mai napon elkezdődnek a főtáblás meccsek. A korábbi években a német Siegemund nagyon jól szerepelt itt, 2016-ban negyeddöntős volt, míg tavaly egészen az elődöntőig sikerült eljutnia. Alapesetben ma is ő lenne az esélyesebb a salakon nem igazán meggyőző orosz ellen, viszont Siegemund sérülésből jön vissza és tavaly május óta mindössze 3 meccset játszott. Egy olasz ITF versenyen tért vissza márciusban, ahol Lukas és Gorgodze felett magabiztosan diadalmaskodott, és Honcova ellen is másfél szettig vezetett, de itt kijött, hogy erőnlétileg még van elmaradása.
Vikhlyantseva Miamiban kvaliból jutott főtáblára és nem is szerepelt rosszul. A 2.fordulóban Venus ellen is a kezében volt a meccs, de fejben nem bírta a nyomást és nem tudta befejezni a szetteket. Látszott is a fiatal oroszon, hogy nehezen dolgozta fel a történteket, volt hiszti, ütődobálás. Ez biztos, hogy nyomot hagy majd a mai játékán is.

Összességében egy szoros meccset várok, Siegemund jobb teniszező, és főleg salakon TOP--20-as játékra képes. Úgy gondolom, hogy amíg erővel bírja addig az ő akarata érvényesül majd, így egy szettet mindenképpen várok tőle.

Helyszín: Charleston (salak)
Várható kezdés: 16:00


Eredmény: 2-0

#248 április 04, 2018, 21:39:11, Gorriaran
SFGuru elemzés

McHale - Diyas   McHale nyer  (1,90)  :great:


Érdekes párharc lesz a hazai pályán szereplő, korábban már 24.helyen is jegyzett McHale és a Miamiban jól teljesítő kazah Diyas találkozója. Egyik játékosnak sem a salak a kedvenc borítása, de úgy gondolom, hogy McHale közel kettes oddsa komoly értéket hordoz magában.
A forma tekintetében Diyas áll jobban, a legjobb 16-ig ment múlt héten, viszont sérülés miatt fel kellett adnia Pliskova ellen a meccset. Már Witthoft ellen is panaszkodott sérülésre, tehát lehetséges, hogy ma sem 100%-os állapotban megy majd ki a pályára. Charlestonban egyébként nincs még győztes meccse, rendszerint az 1.forduló a végállomás számára.

Christina Mchale még mindig keresi azt a formát, amivel 2 éve már a TOP-20 ajtaján kopogtatott. Az idei gyenge kezdése után Miamiban azért már mutatott életjeleket Kanepi és Strycova sima legyőzésével. Szerintem az adogatás kulcsfontosságú lesz a mai meccsen, mert McHale nem egy gyenge adogató, míg az alacsony Diyas egyébként sem a szeváiból él, pláne ha sérülés is hátráltatja.
McHalenek sem ment túl jól mostanában Charlestonban: a 2011-es negyeddöntője óta nem tudott meccset nyerni itt. Én egy nagyon motivált McHalet várok, aki a hazai szurkolók támogatása mellett legyőzi a több sebből is vérző Diyast.

Helyszín: Charleston (salak)
Várható kezdés: 16:00


Eredmény: 2-0

#249 április 04, 2018, 09:47:38, Gorriaran
(Keddi tippsor)

"Válogatott"   (+4,34 e)

Vesnina - Brengle H  (1,50)   :great:
Begu - Garcia-Perez  H   (1,50)
   :great:
Bouchard - Errani  V (1,36) :great:
Odds: 3,06

+2,06 egység

"Pontosan 2-1" (+0,58 e)

Sakamoto - Basso   1-2   (4,50) :noway:
Krstin - Clarke   2-1   (5,00) :noway:
Watson - Townsend  2-1  (4,00)  :noway:
Haddad-Maia - Arrubarrena  1-2  (5,00) tét vissza
Liu - Linette   1-2  (4,00)  :noway:
Ahn - Stosur   1-2   (3,75)
  :noway:
Broady - Zhao   2-1  (4,00)  :great:
Sorribes Tormo - Martincova  2-1  (5,00) :noway:

-3 egység

"Meglepetés"   (+1,47 e)

Blinkova - Peterson H (2,10):great:

+1,10 egység



#250 április 04, 2018, 21:39:00, Gorriaran
SFGuru elemzés

Irina Begu - G. Garcia-Perez  H  (1,44)    :great:



A román salakmenő Begu könnyű meccsnek néz elébe az első fordulóban. Ellenfele a spanyol Garcia-Perez a jó forma ellenére sérüléssel küszködik és a selejtezőben is nagyon meg kellett küzdenie ellenfeleivel és önmagával is.

Ellenfele egy magas spanyol lány, aki ha egészséges, akkor szórja az ászokat, de ezzel szinte minden pozitívumot el is mondtam a játékáról. Elég gyenge lábmunkával rendelkezik, a nagy első szerva mellett, csak abban bízhat, hogy tenyeressel gyorsan le tudja zárni a pontokat.
Ezzel szemben Begu salakra született és sokkal komplexebb játékos. Itt a zöld színű salakon is rendszerint jól szerepel, zsinórban 3 negyeddöntőnél jár.

Begu salakon a legnívósabb szintet képviseli, ami bőven elég lesz a sérüléssel is bajlódó, ITF és Challenger szint között billegő Garcia-Perez ellen.

Helyszín: Charleston (salak)
Várható kezdés: 17:30


Eredmény: 2-0

Tegnapi 2-1 eket kiszínezed hogy mi lett, ha ráérsz, mert tetszik az ötlet kíváncsi vagyok mennyire működik? Köszi előre is

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum április 03, 2018, 13:00:48
Tegnapi 2-1 eket kiszínezed hogy mi lett, ha ráérsz, mert tetszik az ötlet kíváncsi vagyok mennyire működik? Köszi előre is

A tegnapiakat már "kiszíneztem", ami a Begu tipp felett van az már a mai adag  ;)

Én is kíváncsi vagyok, igazából még sosem fogadtam pontos eredményekre huzamosabb ideg, csak nagyon ritkán egyet-egyet. Egy hónapig tesztelem, ha lesz benne ráció, akkor belevágok nagyobb téttel pakolgatni őket. Eddig 16-ból 5 nyert, ezt a közel 30%-os találati arányt kellene tartani, vagy picit növelni.
Most szokásommal ellentétben még tegnap este kiírtam a mai tippsort.

Jaa okés, ez zavart meg :D , köszi szépen.

Hát ahogy nézem az átlag odds 4 fölött van, úgyhogy a 30% is aranybánya lenne :D