Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem szoktam nagy oddsokra fogadni, de ezt nem tudtam kihagyni. Úgy ítéltem meg, hogy 50-50% az esély mindkét játékosra, ehhez képest Gojowczykra 3,75-öt adtak döntő szett 5-4-es vezetésnél. Rögtön a következő gémben volt két meccslabdája, de még nem tudta őket kihasználni. Aztán már alig bírt járni, de mégis behúzta valahogy. Szép volt! Biztosan hallunk még róla, a legjobbak között van a helye.

Totál esélytelen volt a paci az oddsok alapján, de volt benne value bőven. Sokat gondolkodtam, hogy csak győztesre tegyem-e vagy EW-re, de úgy voltam vele, hogy vagy tökutolsó lesz, vagy nyer, tehát nem EW-t tettem. Nyert!  :beerchug:


Idézetet írta: misk@ Dátum április 06, 2014, 18:42:26
Totál esélytelen volt a paci az oddsok alapján, de volt benne value bőven. Sokat gondolkodtam, hogy csak győztesre tegyem-e vagy EW-re, de úgy voltam vele, hogy vagy tökutolsó lesz, vagy nyer, tehát nem EW-t tettem. Nyert!  :beerchug:

Az igen, gratulálok! :beerchug:


Csak vicc szelvénynek indult. ;D

#530 április 24, 2014, 19:34:31, ZTE88
A BRK nál az első tippem volt, lélektanilag volt fontos, az Illisiakos győzelmét raktam 2.86@ os oddson, a félidőben 47-34 re vezettek a Paok ellen. Sajnos utána átfordult a meccs, de a végén csoda történt és otthon tartotta a bentmaradáshoz fontos győzelmet a hazai csapat, úgy, hogy 75-77 nél a hazaiak amerikai légiósára Courtney Pigramra foultoltak 3 pontos kísérletnél és MIND a 3 at bedobta, így 78-77 lett. Isten áldja!


Grat mindenkinek a szép szelvényekhez.

Nem egy nagytétes (sajnos), de nagyon jól esett :)

Szombat és vasárnap. Rég volt ilyen jó hétvége.




Aki követte ezeket a mérkőzéseket az tudja, hogy mennyire idegölő volt mindkettő :redchug:

gratulálok Latzka,  :ok:
Ínyemre való !

GRATULA, SZÉP SZELVÉNY! :) :ok:

#537 május 04, 2014, 01:17:35, Knapp
Mehetne a Gumiszobába is, de nem dühöngtem, mert "szabadnapos" voltam, nem is követtem a meccseket, ráadásul kerestem is rajta bőven, de azért egy családi ház ára is benne volt a kombinációimban:

7 db kézi döntetlent kevertem le 2-es, 3-as, 4-es és 6-os kötésekben, 50 ft-os tétekkel, összesen 4900 ft-ért.

3 jött be, a másik 4 meccsen egy-egy gól döntött.

Vardar - Buducnost  16:16
Onnereds - Lund  27:26
Kolding - Holstebro 24:23
Hannover - Wetzlar  25:24
Göppingen - Balingen  25:25
Porto - Sporting 28:28
Granollers - Huesca 26:25


(persze tökéletesen elégedett leszek, ha ezentúl mindig csak ennyire lesz "balszerencsém".  :P  )






"Sajnos" nem az én szelvényem, de tiszta szívből gratulálok a boldog nyertesnek!  ;D ;D ;D


Idézetet írta: Várda64 Dátum május 08, 2014, 19:47:48
"Sajnos" nem az én szelvényem, de tiszta szívből gratulálok a boldog nyertesnek!  ;D ;D ;D


A vadnyugaton ilyenekkel játszanak?  :D Amúgy 1,02vel lehetne all-int tolni orrvérzésig. 200Ftra online irodánál 4, tippmixen a kerekítés miatt 5 Ft a nyereség  :D