csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum május 05, 2015, 16:20:14
Martina Hingis és Sania Mirza    Hingis/ Mirza v Husarova/ Olaru (Megnyeri a mérkőzést)    05/05/2015    Egyik sem    1.16     :great:
Real Madrid - nem    Juventus v Real Madrid (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)    05/05/2015    Egyik sem    1.36     :great:

Nyereményszorzó 1,59

2-0
9. perc: 1-0

Idézetet írta: csabax Dátum május 05, 2015, 17:59:58
Carla Suarez Navarro    Carla Suarez Navarro v Julia Goerges (Megnyeri a mérkőzést)    05/05/2015    Egyik sem    1.25  :great:
2-0

Idézetet írta: csabax Dátum május 05, 2015, 18:38:05
Juventus - Real Madrid

Tipp: Juventus 1,5 gól felett  :great:
Odds: 2.62
Fogadóiroda: bet365


Mindkét csapatban lesznek jelentősnek nevezhető hiányzók: Pogba, Caceres és Kwadwo Asamoah, illetve Modric és Benzema. A bevált 1-3-5-2 várható a hazaiaknál, ahol Buffon kapus és a Chiellini, Bonucci, Barzagli hátvédtrió előtt várhatóan a Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Vidal és Evra ötösfogat fog tevékenykedni a középpályán, elöl pedig Tevez és Morata zavarhatja a spanyolokat.

A vendégeknél - mivel nincs a horvát "kisherceg" - baj van a középpályán, így valószínűsíthető Sergio Ramos a megszokottnál egy sorral feljebb való szerepeltetése. Ha mégsem így lesz, akkor Ancelotti edző nyilván másra voksol, de azért tippelek én is - mint ahogyan sokan mások is - a spanyol válogatott focista játékára, mert valószínűsíthetően nem a támadófoci erőltetése lesz a Real célja az olaszok otthonában.

Amúgy amondó vagyok, hogy egy gólnál többet fog szerezni a Juventus. Úgy vélem, hogy legalább két szerzett gólra lesz szükség a győzelemhez. Hazai sikert említek, hiszen számomra eléggé nyilvánvaló, hogy Torinóban természetesen nem vereségre, de még csak nem is döntetlenre fog hajtani a Juve.

Kinézek egy gólt ebből a kissé felforgatott spanyol gárdából, s elsősorban C. Ronaldo lehet az elkövető, ezért azzal számolok, hogy nem lesz elegendő egy hazai gól a győzelemhez. Az olasz gólok tekintetében azt remélem, hogy Pirlo teker egy gyönyörűt szabadrúgásból, s lesz még egy másik torinói gól szögletből, ahol Morata vagy a csereként beálló Llorente lesz az elkövető.

Tipp: Juventus 1,5 gól felett.

58. perc: 2-1

Volt egy ilyen is (csak utólag örökítem meg, mert elfelejtkeztem róla):

Juventus és felett 2.5    Juventus v Real Madrid (Eredmény/összesített gólok)    05/05/2015    Egyik sem    4.75  :great:

#8989 május 06, 2015, 18:15:15, csabax
Caroline Wozniacki    Caroline Wozniacki v Agnieszka Radwanska (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.50  :great:

#8990 május 06, 2015, 17:09:22, csabax
ÉLŐ fogadás. Sajnos elnéztem a kezdési időpontot (azt hittem, később kezdődik a meccs), s már van is gól a találkozón, így a tervezettnél alacsonyabb szorzón fogadhattam arra, hogy két gólnál több lesz.

Felett: 2.5    Torino v Empoli (Mérkőzés gólok - további piacok)    06/05/2015    Egyik sem    1.36  :noway:

Ezt rosszul éreztem. Nem jött be.  >:(

#8991 május 06, 2015, 20:29:43, csabax
Mandy Minella    Mandy Minella v Valeria Savinykh (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.44  :great:

#8992 május 06, 2015, 18:40:19, csabax
Ivan Dodig és Marcelo Melo    Murray/ Peers v Dodig/ Melo (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.61  :noway:

#8993 május 08, 2015, 15:23:37, csabax
Ez a fogadásom a brit választásra:

Konzervatív    Legtöbb szavazat (Speciális)    07/05/2015    Egyik sem    1.22  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum május 06, 2015, 15:00:20
Caroline Wozniacki    Caroline Wozniacki v Agnieszka Radwanska (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.50  :great:
2-0

#8995 május 06, 2015, 22:39:59, csabax
Barcelona felett 1.5    Barcelona v Bayern München (Csapat összesített gólok)    06/05/2015    Egyik sem    1.72  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum május 05, 2015, 16:05:20
Roberto Bautista-Agut    Roberto Bautista-Agut v Marius Copil (Megnyeri a mérkőzést)    05/05/2015    Egyik sem    1.083     :great:
Rafael Nadal    Rafael Nadal v Steve Johnson (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.030     :great:
AS Trencin    AS Trencin v MFK Kosice (Játékidő eredménye)    05/05/2015    Egyik sem    1.16     :great:

Nyereményszorzó 1,30
2-0
2-0
1-0

#8997 május 06, 2015, 22:57:34, csabax
Al Ahly Cairo    Al Nasr Cairo v Al Ahly Cairo (Nincs fogadás döntetlenre)    06/05/2015    Egyik sem    1.083     :great:
Perspolis    Perspolis v Bunyodkor Tashkent (Nincs fogadás döntetlenre)    06/05/2015    Egyik sem    1.062     :great:
Szlovákia vagy döntetlen    Szlovákia v Norvégia (Dupla esély)    06/05/2015    Egyik sem    1.21     :great:

Nyereményszorzó 1,40


0-3
2-1
2-3 (kész röhej, 2-0-ról lett 2-3)  :)

#8998 május 06, 2015, 22:39:32, csabax
Barcelona - Bayern München

Tipp: Luis Suarez bármikor gólt szerez  :noway:
Odds: 2.50
Fogadóiroda: bet365


Ugyan sima hazai győzelemre tippelek, ám mégsem erre fogadok, hanem arra, hogy a Barca egyik csatára, nevezetesen Luis Suarez bármikor gólt szerez. Előbb azonban leírom néhány gondolatomat a párharcról.

Adott egy olyan párosítás, amelyben a most otthon játszó együttes nemcsak nagyon jó formában van, de a bajnoki aranyérem megszerzésének reményében hétről hétre eredménykényszer alatt játszik a saját bajnokságában, és azt tapasztalom, hogy a Barca focistái nagyon jól kezelik ezt a dolgot (ami, ugyebár, másoknak olykor elviselhetetlen nyomást jelent). A másik oldalon adott egy olyan csapat, amelyiknél fontos játékosok hiányoznak, mások pedig kisebb sérülésekkel bajlódnak, már megszerezte a bajnoki címet a csapat, s éppen az egyik fontos cél kipipálása utáni - átmeneti - holtponton van. Azért írom, hogy átmeneti, mert nyilván továbbra is pörögni kellene, ám annyira sűrű a program, hogy jóformán a bajnoki cím megünneplésére sem volt idő. Ilyenkor, amikor amúgy is előjön a szezon végi kipukkanás, plusz az egyéb dolgok miatti fáradtság, nehéz úgy magas szinten focizni, hogy még a pillanatnyi lélegzetvételre is alig van idő.

Senki sem hiányzik a katalánoktól, viszont Robben, Alaba és Badstuber sem játszhat a bajoroknál, ráadásul Lewandowski és Ribery sem teljesen egészséges. Ám nem csak a jobb forma és a hiányzók miatt tippelem a hazaiak győzelmét, hiszen a motiváció is a Barca oldalán van.

Ismeretes, hogy két évvel ezelőtt komplett hülyét csináltak a bajorok a katalánokból és oda-vissza bucira verték a Barcelonát. Valószínű, hogy a hazaiak úgy érzik, hogy most elérkezett a visszavágás ideje. Nálam már eleve is ők az esélyesek, ám a motiváltság miatt szinte biztosra veszem, hogy nagyon-nagyon fognak hajtani. Olyan hatalmas blama volt a múltkori bukta, amit még véletlenül sem hagyhat megtorlás nélkül a Barca.

Mindezek mellett még a vendégek edzője, Pep Guardiola személye is arra bíztat, hogy nyugodtan voksoljak a Barcára. Ugyan vannak sikerei a német gárda élén, ám nem hagyhatom figyelmen kívül azt a rombolást, amit a bajoroknál végzett. Gyorsan megjegyzem: én nevezem rombolásnak Guardiola munkásságát a Bayernnél, s ezt főleg amiatt  teszem, mert tudom, hogy mennyire erőteljes és ellentmondást nem tűrő volt Guardiola előtt a bajor focicsapat.

Most arra tippelek, hogy Luis Suarez bármikor gólt szerez. Nemcsak azért teszem ezt, mert kiváló focistának tartom az uruguayi válogatott csatárt, hanem azért is, mert nekem még a többi társánál is jobban motiváltnak tűnik. Suarez már évek óta a nagy sikerre hajt, ezért olykor harapósan küzd és harcol, s most, hogy ott áll a Bajnokok Ligája döntőjének küszöbén, úgy vélem, hogy tevékenyen részt vesz abban, hogy nemsokára a döntőben is szerepelhessen. Ha nem lenne ennyire fontos a mérkőzés, akkor is várható lenne Luis Suarez gólszerzése, ám így, hogy számára nagyon fontos a találkozó, még inkább motivált lehet a gólszerzésben.

Tehát egyrészt a Barca összes játékosa motivált abban, hogy több góllal verje tönkre a Bayernt, másrészt pedig Suarez még ezen felül is motivált, hiszen olyan lehetőség előtt van, amire hosszú évek óta vár. Remélhetőleg több gólt fog szerezni a Barcelona, s ez esetben nagyon valószínű, hogy Luis Suarez lesz az egyik gólszerző.

Tipp: Luis Suarez bármikor gólt szerez.

Idézetet írta: csabax Dátum május 06, 2015, 16:23:45
Mandy Minella    Mandy Minella v Valeria Savinykh (Megnyeri a mérkőzést)    06/05/2015    Egyik sem    1.44  :great:
2-0