Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 27, 2018, 13:06:04
Sziasztok.
Mit tudok csinálni ha nem fizetnek ki?
"Send the photo of the bank card of both sides, number of the bank card can be closed leaving first 6 and last 4 numbers and from the back the CVC code can be closed."

Ezt írják mindig, takarjam le az első 6 és utolsó 4 számot illetve a CVC kódot. Elküldtem nekik többször is de ugyanazt írják.
A chaten meg hogy kövessem az utasítást.
Mit tudok tenni?

Az első 6, illetve az utolsó 4 számjegy legyen látható.

Akkor az első 6 és utolsó négy számjegyet hadjam látszani?

Már elküldtem nekik az egész kártyát úgyse jó nekik

Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 27, 2018, 15:41:57
Akkor az első 6 és utolsó négy számjegyet hadjam látszani?

Így van.

Na elfogadták a bankkártyát most bankszámlakivonatot kérnek. "We should be able to see the bank card number, signature and bank stamp on the bank statement". Azt jelenti hogy bankszámlakivonat a bank pecsétjével és aláírásával és a bankkártyaszámmal. ugye? Mert elküldtem nekik de ugyanazt az üzenetet kapom :bash: A bankkártyaszám nem szerepel a bankszámlakivonaton, lehet az a bajuk? olyat nemtudok szerezni.
Ötletek?

Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 28, 2018, 10:50:04
Na elfogadták a bankkártyát most bankszámlakivonatot kérnek. "We should be able to see the bank card number, signature and bank stamp on the bank statement". Azt jelenti hogy bankszámlakivonat a bank pecsétjével és aláírásával és a bankkártyaszámmal. ugye? Mert elküldtem nekik de ugyanazt az üzenetet kapom :bash: A bankkártyaszám nem szerepel a bankszámlakivonaton, lehet az a bajuk? olyat nemtudok szerezni.
Ötletek?

Egy olyan bankszámlakivonatra van szükségük, amelyen láthatóak az alábbiak:
- bankkártyaszám
- aláirás
- pecsét


#697 december 28, 2018, 18:13:13, ede
Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 28, 2018, 10:50:04
Na elfogadták a bankkártyát most bankszámlakivonatot kérnek. "We should be able to see the bank card number, signature and bank stamp on the bank statement". Azt jelenti hogy bankszámlakivonat a bank pecsétjével és aláírásával és a bankkártyaszámmal. ugye? Mert elküldtem nekik de ugyanazt az üzenetet kapom :bash: A bankkártyaszám nem szerepel a bankszámlakivonaton, lehet az a bajuk? olyat nemtudok szerezni.
Ötletek?
Legegyszerűbb, ha bemész a bankodba és elmondod, hogy mit szeretnél. Ott sem hülye mindenki, biztosan tudnak segíteni. Azt azért ne mondd, hogy fogadáson nyerted.

Ha mégsem működik, akkor nyomtatsz számlakivonatot. Az online bankon van olyan hogy "bankkártyák". Ezen rajta van a számla és a kártyaszám is. Ezt is kinyomtatod. A végére képszerkeztővel teszel egy banki bélyegzőt meg egy olvashatatlan aláírást.
Összehajtod mintha levélben jött volna. Fényképezés és lehet beküldeni.
Ha még nem kértek olyan képet ahol a fejed mellett tartod az igazolványod, akkor valószínű ez lesz a következő lépés ;D

Sikerült minden. Írták hogy mostmár kitudok fizetni.Kiszerettem volna fizetni erre újra ez az üzenet.
"Dear user,
Unfortunately, you will not be able to withdraw your funds via your card because your issuing bank has rejected the withdrawal. Please, try to withdraw using your Neteller account."
Netellerre nemtudom mert kb 600ftot fizettem be vele.
Mi lehet a probléma?

Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 29, 2018, 13:18:53
Sikerült minden. Írták hogy mostmár kitudok fizetni.Kiszerettem volna fizetni erre újra ez az üzenet.
"Dear user,
Unfortunately, you will not be able to withdraw your funds via your card because your issuing bank has rejected the withdrawal. Please, try to withdraw using your Neteller account."
Netellerre nemtudom mert kb 600ftot fizettem be vele.
Mi lehet a probléma?

Megpróbáltad a Netellerre, vagy nem is tesztelted? Javaslom, hogy próbáld meg, mert inkább a saját Neteller számládon lógjon a pénzed, mint az irodánál.

Probáltam.Netellerre nem birok kiutalni 1.5 millát mivel csak 1500-at fizettem netelerrel

Tényleg a bankkártyámmal lehet valami mert 300ezret kiutaltam és azt jóváhagyták. Nem lehet hogy valami limit van beállitva?

Idézetet írta: Gabi222 Dátum december 29, 2018, 19:47:04
Tényleg a bankkártyámmal lehet valami mert 300ezret kiutaltam és azt jóváhagyták. Nem lehet hogy valami limit van beállitva?

300ezer azlrt az mégsem 1,5 milla... szerintem az iroda lasstija a folyamatot. bevallom őszintén, én még nem hallottam az irodáról se...de ha apránként engedi leutalgatni, akkor csináld úgy inkább

Üdv. Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha Fortuna kegyeibe fogadva lenne egy állandó, folyamatos profitom és mondjuk heti egyszer kifizetnék minden héten, miként reagálna az iroda? Vegyünk példának heti 7000 ft-ot. Minden egyes héten jönne ennyi profit és én kifizetném a bankszámlámra. Meddig engedné, hagyná ezt az iroda?

heti 7000ftot sztem úgy a végtelenségig +- 1 hét