Fogadószámla korlátozása. Miért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valahol a surebet topikba le van írva ilyeneket nem fogadunk meg mert korlátozás, kitiltás a vége. Aki az ilyen hibákra utazik nem szeretik az irodák.

#61 november 18, 2019, 15:36:56, Tippster.Mike
Idézetet írta: sleve Dátum november 18, 2019, 15:10:56
Valahol a surebet topikba le van írva ilyeneket nem fogadunk meg mert korlátozás, kitiltás a vége. Aki az ilyen hibákra utazik nem szeretik az irodák.

Így van teljesen igazad van, viszont egy nap alatt annyi profitra teszel szert mint mondjuk egy heti játékkal vagy még többet és ez csak egy iroda és így tulajdonképpen ahogyan az alapfelvetésre utaljak, nem az a nehéz hogy ilyen lehetőségeket találj, mert minden egyes irodát meg tudtok így verni nagyon csúnyán minden egyes nap, már csak abból kiindulva hogy napi több ezer esemény több ezer piacában nyilván sok hibás odds, elszámolt hendi, rossz spread, későn lereagált dropping odds van hanem az igazi próbatétel az állandó tiltások és korlátozások gyűrűjéből kitörni. Az pedig hogy te kihasználod az iroda szerencsétlenkedését egyáltalán nem ellentétes semmilyen szabállyal, mint ahogyan az iroda sem indokolja a szankciókat veled szemben. Nyilván lehet ezt csak 5-10%-os előnnyel is csinálni meg lehet 50-60% vagy még több, nyilván a végeredmény ugyanaz. Kivétel persze az ázsiai irodák de azért ott ilyen látványos eredményeket és gyors vagyongyarapodást nem lehet elérni.


Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 15:42:50
Melyik ez a nagyon vak iroda?

Nem csak egyről beszéltem hanem gyakorlatilag mindegyikről. Csak az arányok különböznek.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 16:03:09
Nem csak egyről beszéltem hanem gyakorlatilag mindegyikről. Csak az arányok különböznek.

Akkor úgy kérdezem, hogy melyik iroda volt képes ezt a két 7-es odds-ot kiírni a két kimenetelre!?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 16:06:39
Akkor úgy kérdezem, hogy melyik iroda volt képes ezt a két 7-es odds-ot kiírni a két kimenetelre!?


Nem reklámozunk hejjjj :)

Igen, egy sportfogadás tematikájú oldalon elég ritkán említjük sportfogadó oldalak nevét, valóban... jogos érv...  ;D
Na elő a farbával, vagy photoshop!?  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 16:11:52
Igen, egy sportfogadás tematikájú oldalon elég ritkán említjük sportfogadó oldalak nevét, valóban... jogos érv...  ;D
Na elő a farbával, vagy photoshop!?  ;D

Neked is csak ugyanazt tudom mondani, mint annak a rengeteg embernek aki ugyanezeket kérdezte, hogy melyek ezek az oldalak, mire kell fogadni, stb. egyetlen egy érv sem szól amellett, hogy külön kiemeljek egyet is. Bármelyiket megveritek és egy tucatot ilyen vagy hasonló oddsokkal. Az pedig ha most tömegesen elkezdenek beregisztrálni x irodákhoz akkor az senkinek sem lenne jó. Nem magamat, vagy éppen a balul működő oldalakat szerettem volna népszerűsíteni, nekem untig elég amit ezeken nyerek, csak abban kértem a segítségeteket hogy miképpen lehetne a folyamatos szankciókat kiküszöbölni, ami sajnos ezzel jár. Nem álllt szándékomban senkit sem felcsigázni, vagy félrevezetni ezzel. Ezek eddig is létező jelenségek voltak, nem én találtam ki, a példákat pedig csak azért mutattam (tudnék még rengeteg ilyet) hogy lássátok miért jutok mindig ugyanarra a sorsra. :)

Az a 7,07 nyilvan 1,07es odds akarna lenni, ami az 1/14es frakcionalis odds. Nem tudom hogy van e iroda aki manualisan irkalja be az oddsparokat, szerintem ez mindenhol automatizalt. Ha esik az egyik oddsa akkor vele ellentetesen ugrik a masik is(nyilvan)

Egyebkent paintben!!! csinalok neked egy validnak tuno fake oddsot es wint, meg csak ps se kell hozza.

Nem tudom hogy parasztvakitas megy, vagy csak nem akarod megosztolani a tutit a neppel, de ha utobbi akkor szamarsag volt csak ezert regelni.


Szoval ird mar le az iroda nevet mert ez igy minden csak nem valid info.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 16:24:39
Neked is csak ugyanazt tudom mondani, mint annak a rengeteg embernek aki ugyanezeket kérdezte, hogy melyek ezek az oldalak, mire kell fogadni, stb. egyetlen egy érv sem szól amellett, hogy külön kiemeljek egyet is. Bármelyiket megveritek és egy tucatot ilyen vagy hasonló oddsokkal. Az pedig ha most tömegesen elkezdenek beregisztrálni x irodákhoz akkor az senkinek sem lenne jó. Nem magamat, vagy éppen a balul működő oldalakat szerettem volna népszerűsíteni, nekem untig elég amit ezeken nyerek, csak abban kértem a segítségeteket hogy miképpen lehetne a folyamatos szankciókat kiküszöbölni, ami sajnos ezzel jár. Nem álllt szándékomban senkit sem felcsigázni, vagy félrevezetni ezzel. Ezek eddig is létező jelenségek voltak, nem én találtam ki, a példákat pedig csak azért mutattam (tudnék még rengeteg ilyet) hogy lássátok miért jutok mindig ugyanarra a sorsra. :)

Egyrészt itt senki nem akar olyan irodához regisztrálni, ahol ilyen káosz van, másrészt Téged aztán semennyire nem érintene (pláne, hogy korlátoztak) még csak az sem, ha ne adj Isten 12 ember beregisztrál emiatt...

Egyébként egyértelmű, hogy hibáznak időnként az irodák, de ez annyira abszurd, hogy kíváncsi lettem, hol ekkora marhák... Már ha valós a történet és az oddspár... De ha az lenne, nyilván megírtad volna már.  :)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 18, 2019, 16:25:19
Az a 7,07 nyilvan 1,07es odds akarna lenni, ami az 1/14es frakcionalis odds. Nem tudom hogy van e iroda aki manualisan irkalja be az oddsparokat, szerintem ez mindenhol automatizalt. Ha esik az egyik oddsa akkor vele ellentetesen ugrik a masik is(nyilvan)

Egyebkent paintben!!! csinalok neked egy validnak tuno fake oddsot es wint, meg csak ps se kell hozza.

Nem tudom hogy parasztvakitas megy, vagy csak nem akarod megosztolani a tutit a neppel, de ha utobbi akkor szamarsag volt csak ezert regelni.




Szoval ird mar le az iroda nevet mert ez igy minden csak nem valid info.


Jó akkor legyen paint, meg photoshop akkor talán megnyugszik mindenki. Én nem tudom ezen mi olyan hihetetlen. Nyilván az hogy ezzel foglalkozunk feltételezi hogy erre időt, energiát és nem kevés pénzt áldoztunk nem beszélve a technikai hátteréről a dolgnak, a többség akikkel üzenetben beszéltem teljesen megértette ezt. Én nem akarok sem valid infót, se parasztvakítást állítom ha végigböngészed a kínálatot alapból találsz 10-15 elárazott oddsot bármelyik irodánál. Nyilván ideig-óráig élnek ezek. Mivel sem hasznot huzni, sem hülyíteni nem akarok ezzel senkit nem értem nekem ebben mi lenne a jó. Én tényleg csak a témában szerettem volna segítséget kérni és kaptam is jó ötleteket ezzel kapcsolatban. Azt pedig hogy ez ilyen érdekléődét indított el őszintén szólva teljesen meglepett.

Mert bejössz ide a kamuddal, lehet unatkozol, és nincs jobb dolgod. Elszórod a kis morzsákat, amire hazudsz, ha azt mondod, hogy nem gondoltad, hogy ugranak majd az emberek... Biztos azt gondoltad, és azért írtad be ezeket (kétesélyes 7es oddspár, 1.02 helyett 8szoros odds), mert úgysem fog egy sportfogadó fórumon senkit sem érdekelni az ilyen... Ne nézz már mindenkit hülyének, kérlek... :)

Nekünk nem kell mondanod tutikat, nem kell, hogy irodákat és odds-okat mondj példaként... Egy egyszerű kérdést tettünk fel, ha már betetted a fórumra a fentieket, akkor tedd hozzá, hogy hol van ez... állításod szerint... Mitől félsz? Egyrészt le vagy már ott korlátozva állításod szerint, másrészt mindenhol vannak ilyenek, ergo tökmindegy melyik irodáról van szó, nem!?

Azt írod Mike, hogy bárhol van 10-15 elhibázott odds. Na, engem mondjuk simán magad mellé állítol, ha a bet356-ről csak egyet beírsz.

#73 november 18, 2019, 16:55:57, Tippster.Mike
:) Még fogadható is... 49% profittal.   Igaz itt az 1xbet az overvalue de ha ragaszkodsz a bet365-nél ehhez olyat is mutatok Neked, nyilván kisebb mértékűt. :)