SPF "Fogadj Ellene" Tippjáték, Július 8-14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3. tipp
jelenlegi sorozat: 1

Sportág, időpont: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, 2013.07.12., 18:30
Esemény: St Pauli - Besiktas
Tipp: X2 (dupla esély)
Odds: 1.40
Iroda: Bet365
Indoklás: A St Pauli egy hét múlva már bajnoki mérkőzést játszik az 1860 München ellen. A Besiktasnak ezzel szemben több mint egy hónap áll még rendelkezésre, ennyi idő alatt kell formába lendülniük. Pont ezek miatt a St Pauli már sokkal jobb formában focizhat, szerintem ma könnyen le is győzhetik akár török riválisukat. Tippem: 3-1

3.tipp

FINNORSZÁG: Veikkausliiga
Helsinki JK   - Vaasa PS   
12.07.2013 17:30
Tipp: 1.félidő kétesély X2
Odds: 1,75
Iroda: Sportingbet
Indoklás: A rekordbajnok Helsinki idén is nagyon erősnek látszik, rendkívül jó formában van és vezeti a tabellát. Lassan két hete erre a meccsre készülnek a jelenleg 3.helyen álló VPS ellen akik azért sokkal előkelőbb helyen állnak mint amire a tudásuk alapján számítani lehetett. Utóbbi két meccsükön már kikaptak, szerintem jön zsinórban a 3. zakó a címvédőtől, akiktől már az első félidőben megkapják a maguk 2 gólját..

2. Tipp

Sportág, időpont: WTA Tenisz, Palermo, 2013.07.12. 18:00
Esemény: Klara Zakopalova - Dinah Pfizenmaier
Tipp: Klara Zakopalova nyer
Odds: 1,66
Iroda: Bet365

Indoklás: Jó formának örvend a fiatal német lány, Pliskovát és Medina Garrigues-t takarította el az útból az első két fordulóban. Játszmát sem veszített ezeken a meccseken, a szerváját is magabiztosan tartotta eddig, egyszer nyerték el tőle 4 szett alatt ami igencsak bíztató. Ellenben Zakopalova mindkét meccsét csak 3 szettben abszolválta,  12-szer bukott adogatást ezen a két meccsen, ami nagyon sok. Nem is fiatal már a maga 31 évével, valószínűleg sokat kivett belőle az előző mérkőzése, ahol majdnem 3 órát töltött a pályán. Mindent összegezve a német lány sikerét várom a mai összecsapáson.

2. tipp
Labdarúgás, Ausztria » Osztrák Kupa
FAC Wien - Kufstein
tipp: Hazai
odds: 1.80
sportingbet
2013-07-12 - 19:00

Nos, véleményem szerint kupameccseken bármi megtörténhet, még a nagyobb bajnokságokban is, hát még sógoréknál...
A Kufstein nem rossz kis csapat, tavaly 30 meccsből mindössze 8-szor kaptak ki, 71-40-es gólarányt produkálva.

2.tipp

Sportág, időpont: Tenisz, WTA Budapest, 2013.07.12. 15:30
Esemény:  Babos Tímea - Simona Halep
Tipp: Szettek száma 2,5 alatt
Odds: 1.22
Iroda: bet365
Indoklás: Babosnak elindult a szekér. Még több önbizalom.  A heck jót tett Babosnak. A sok fehérje.
A román lánynak nem volt nehéz dolga eddig. Most megizzad 3 játszmában.

4.tipp

SZLOVÉNIA: Prva Liga
O. Ljubljana - Velenje
13.07.2013 20:00
Tipp: 1.félidő Kétesély X2
Odds: 1,80
Iroda:bet365
Indoklás: Szlovén szinten az Olimpija Ljubljana mindig is a legjobb csapatok közé tartozott. Mostanra még stabilabb teljesítménnyel rukkoltak elő, a két évvel ezelőtti simán kiharcolt 2.helyet sikerült tavaly megismételniük 10 egységgel megelőzve a bronzérmest, ráadásul a nemzeti kupát is behúzták. Vasárnap elvesztették a nagy rivális Maribor elleni szuperkupa meccset, így azt hiszem van mit bizonyítaniuk az idei első bajnoki meccsen egy középmezőny alsó felébe tartozó csapat ellen már a félidőben kiharcolhatják az előnyt.

1 sorozat/1. Tipp

Sportág, időpont: Labdarúgás, Svédország
Esemény: Hacken-Kalmar
Tipp: Hacken nyer
Odds: 1,70
Iroda: Bet365

Félidejéhez érkezett a svéd bajnokság, a 16-odik forduló következik. A Kalmar az elmúlt évtizedekben csak-csak odaéregetett a nemzetközi kupaindulást érő helyekre. Jelenleg 7-ik, de csak 4 pontnyira van a 3-ik helytől. Nem engedhetik meg maguknak, hogy egy középcsapatnál hagyjanak 3 pontot.

4. tipp
jelenlegi sorozat: 2

Sportág, időpont: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, 2013.07.13., 19:00
Esemény: FC Ingolstadt 04 - Borussia Mönchengladbach
Tipp: Borussia Mönchengladbach
Odds: 1.75
Iroda: Bwin
Indoklás: Nem hinném, hogy a vendégek megnyerik ezt a barátságos mérkőzést, ugyanis nekik még majdnem egy hónap áll rendelkezésre a bajnoki rajtig. Ezzel szemben a hazaiak már 6 nap múlva megvívják első bajnokijukat, tehát nekik már sokkal fontosabb a jó szereplés a nyár ezen szakaszában is. Nem hinném, hogy még a felkészülés jóval korábbi szakaszában járó Mönchengladbach behúzná ezt a meccset, legalább egy döntetlenre jó lesz az Ingolstadt.

3. Tipp
2013.07.13. 15:00
Tenisz : WTA - Budapest

Halep - Cadantu
Tipp : Over 17,5játék
Odds : 1,65
Iroda : Pinnacle

Indoklás : A Budapesti tornát Simona Halep fogja megnyerni ez teljesen egyértelmű. Le van maradva mögötte a mezőny bőven, igaz ez a másik románra Cadantura is. Halep nem ajándékoz játékokat, de még pontokat se, küzd, támad és minden meccset a lehető legrövidebb idő alatt be akar fejezni. Rengeteg bréket csinál, piszkosul veszélyes fogadó, szegény Babos Timi is kapott tőle 7 bréket ebből ötöt zsinórban. Cadantu nem egy nagy kaliber, igaz eddig szépen menetel, de ennek a menetelésnek ma vége szakad és nem is akárhogy. Nagyon sima meccset várok, ahol Halep maximum 5 játékot fog engedélyezni honfitársnőjének.

Idézetet írta: Sound Dátum július 12, 2013, 20:54:43
1 sorozat/1. Tipp

Sportág, időpont: Labdarúgás, Svédország
Esemény: Hacken-Kalmar
Tipp: Hacken nyer
Odds: 1,70
Iroda: Bet365

Félidejéhez érkezett a svéd bajnokság, a 16-odik forduló következik. A Kalmar az elmúlt évtizedekben csak-csak odaéregetett a nemzetközi kupaindulást érő helyekre. Jelenleg 7-ik, de csak 4 pontnyira van a 3-ik helytől. Nem engedhetik meg maguknak, hogy egy középcsapatnál hagyjanak 3 pontot.

Folytatom ámokfutásomat....
Az első tippemet elfelejtettem indokolni, már kiestem  :bash:, aztán legutób 1. sorozat/2. tipp helyett 1. tippet írtam, ami helyes is lenne, ha úgy akartam volna írni...de úgysem jön ki a 3 db tippem a hétre, ha az első érvénytelen, de nem csüggedve azért ide írom  ::)

1. sorozat/ 3. tipp!!!

Sportág, időpont: Labdarúgás, Norvégia
Esemény: Tromsö-Sogndal
Tipp: Tromsö nyer
Odds: 1,50
Iroda: Bet365

A Tromsö az elmúlt hetekben a Celje ellen vívott "tervezett?" fordulatos EL csatát, amelyen otthon kikapott, idegenben csütörtökön nyert és tovább ment. A jövő héten újabb El forduló vár rájuk az azeri Inter Baku-t fogadják, akiket nem írnék le a párharcban! A Sogndal viszont a Tromsö igazi mumusa! Legutóbbi öt meccsükön képtelenek voltak legyőzni őket négy döntetlen és egy Sogndal siker a mérleg. A bajnokságban a vendégek jobban is állnak két pont az előnyük a Tromsö előtt. Nincsenek jó paszban a hazaiak, hullámzó a teljesítményük, s nyakukon az újabb El találkozó, közben meg épp hogy hazaértek Szlovéniából...

5. tipp
jelenlegi sorozat: 3

Sportág, időpont: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, 2013.07.14., 16:00
Esemény: Karlsruher SC - Valencia
Tipp: Valencia
Odds: 1.60
Iroda: Bwin
Indoklás: A Karlsruhe csapata pontosan egy hét múlva már a bajnokságban játszik mérkőzést az FSV Frankfurt vendégeként. Régóta játszanak már ennek megfelelően felkészülési barátságos meccseket, és az elmúlt 5 meccsükön nem is kaptak ki, bár nem is játszottak Valencia szintű ellenféllel. A Valencia pedig még nem nagyon kell, hogy formában legyen, hiszen még kicsit több, mint egy hónapjuk van a bajnoki rajtig. Jobb formájának köszönhetően szerintem 1-2 gólos győzelmet arat a német csapat, de egy döntetlenre minimum jók lesznek a felkészülés még egy jóval korábbi szakaszában járó Valenciával szemben. Elmúlt napokban is nagyon ültek a német másodosztályú csapatokra fogadott tippek, így nem is változtatok a stratégián, ma is bízom pl a Karlsruhéban.

Szorgalmasan írogatod a tippeket ragadozo93, ami egyáltalán nem baj, csak ebben a játékban (ellentétben a "Maradj Lúzerrel") egy rossz tipp után már kiesik a játékos és csak a következő héten próbálkozhat a legalább három tipp eltalálásával (Szabályzat 9. pont). :police:

Idézetet írta: rosco Dátum július 14, 2013, 11:18:05
Szorgalmasan írogatod a tippeket ragadozo93, ami egyáltalán nem baj, csak ebben a játékban (ellentétben a "Maradj Lúzerrel") egy rossz tipp után már kiesik a játékos és csak a következő héten próbálkozhat a legalább három tipp eltalálásával (Szabályzat 9. pont). :police:
Kösz, hogy szóltál. Ez kiment a fejemből.
Bocs a figyelmetlenségért, de remélem valaki jól járt velük legalább és nem fölöslegesen írtam!  ;)

Tehát bírtam 3 db rossz tippet írni, mindösszesen 1,77 odds értékben!! Lúzerségemet mi sem jellemzi jobban, hogy az első tippemet nem indokoltam meg szövegesen..... :redchug:
Aztán a 2-odikat, elsőnek írom...ááááááá  nem is részletezem tovább, még igazi lúzer sem bírok lenni...
Grat a győzőnek!

Idézetet írta: Sound Dátum július 14, 2013, 19:56:03
Tehát bírtam 3 db rossz tippet írni, mindösszesen 1,77 odds értékben!! Lúzerségemet mi sem jellemzi jobban, hogy az első tippemet nem indokoltam meg szövegesen..... :redchug:
Aztán a 2-odikat, elsőnek írom...ááááááá  nem is részletezem tovább, még igazi lúzer sem bírok lenni...
Grat a győzőnek!

Ne aggódj Sound, még te is nyerhetsz! Ez nem egy heti játék, hanem havonta hirdetnek győztest.  Majd ha lesz időd olvasd el a szabályzatot. ;)