Cipolla versenye

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretnétek ha a játék folytatódna?

Igen, remek kezdeményezés!
21 (91.3%)
Nem, mire jó ez?
0 (0%)
Igen, de van más ötletem!
1 (4.3%)
Haggyá má....
1 (4.3%)

Összes szavazó: 22

Szavazás lezárva: január 30, 2013, 08:47:33

január 14, 2013, 11:14:48, Milan
Azért hoztam létre ezt a topicot, mert indítani szeretnék egy játékot! Nevezési díj nincs, csak tiszta nyeremény, mégpedig a győztesnek 10 Euró, amit én ajánlok fel (lehet hogy magamnak ;D)

A játék rövid ismertetője:
Szabályok:
- Minden napra kell tippet leadni. A napok magyar idő szerint számítanak (0-24)
- Minimum odds 1,20, ez az odds mindegy, hogy hány meccsen jön össze, de meg kell lennie legalább ennyinek!
- DNB-es fogadás nem lehet, illetve olyan ázsiai hendikep sem ahol lehet az eredmény push is!
- Az oddsot csak a következő irodáktól lehet venni: Bet365, Bwin, Unibet, FortunaWin, Sportingbet, Expekt, Pinnacle
- Aki hibázik, az kiesik a játékból
- A győztes az, aki legtovább versenyben marad
- Ha ugyanazon a napon esnek ki az utolsó résztvevők, akkor a nyereményt szétosztjuk közöttük
- Az összdíjazás 10 euró
- Tippet lehet leadni egy-két nappal korábbra is (pl. hétvégén elutazol és leadod péntek vas-ig a tippeket)
- A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt le kell adni
- Élő fogadást nem lehet feladni
- Ugyanazt a tippet lehet rakni több embernek is egészen addig, amíg már csak 3 fő marad versenyben
- Módosítani a hozzászólásokat tilos! Aki módosította azt sajnos ki kell zárnom a játékból (kivéve ha elküldted és látod, hogy elírtad akkor: mondjuk a hozzászólás utáni 5 percben lehet még módosítani)
- Tenisznél ha feladás történik, akkor nem esel ki a játékból DE: ugye úgy írtam le, hogy ha egyszerre esik ki pl két ember a végén akkor szétosztjuk közöttük. De ilyen helyzetben az kapja meg majd a fődíjat akinek több találata van. Tehát ilyen helyzetben nem esel ki, de találatnak sem tekintjük a tippedet. (ugyanígy az elhalasztott meccseknél is!)

A játék részvételi feltétele:
- Csak olyan ember vehet részt a versenyen, aki rendelkezik legalább 200 hozzászólással
- Jelentkezési határidő Január 9 20:00

A játék első napja: Január 10

Ha valamilyen kérdésetek van nyugodtan írjátok le!
Jelentkezni ebben a topicban lehet hozzászólással!

Ha minden jól megy csütörtökön indulhat a móka, minden indulónak sok sikert! :ok:

Cipolla

Én akkor jelentkeznék is mint rendező, hátha házon belül marad a pénz :D

Hali! :cya:

Én is jelentkeznék a versenyre, remélem legalább 2 napig kihúzom.. ;D :redchug:

3.  :)
Mivel 3.ként jelentkeztem 3 a magyar igazság és közel 300 hozzászólásom van nem kaphatnék egy +3as hendit ?  ::)   ;D

Jelentkezek és meg is fogom nyerni!:) Egyébként nagyon jó kezdeményezés!



Tetszik nagyon a kezdeményezés, szeretnék nevezni! :-)

Van valamilyen korlátozás sportra? Pl: lóverseny mehet?

Én is jelentekezem a játékra és köszönjük a lehetőséget :ok:

Szintén neveznék és szerintem a Survivor 3 (úgy hiszem Oaké volt az első) rendezését majd bevállalom.

I would like to join.. :)

Amúgy ezzel csak azt éred el, mármint a 200hsz-es limittel, hogy néhányan őrülten elkezdnek minden topicban spamelni.. :) :)  Persze csak viccelek, jó ötlet ez a "korlátozás"

haladó fogadók naplói-hatodik oldal-majom tippajánlója c napló-40. oldalának 599-es hozzászólása.

De rég is volt... Azóta sem bocsátottam meg csacsi1899-nek   ;D

Egyébként egy szó mint száz, én is indulnék az új kihíváson!  :ok: