Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Sziasztok!
Befizetési bónusznál csak a bónusz eredeti összegét kell folyamatosan forgatni, vagy a közben keletkezett profitot is?

Köszönöm 🙂

#5042 március 07, 2024, 07:59:23, Admin
Idézetet írta: Elbado33 Dátum március 07, 2024, 07:26:59Sziasztok!
Befizetési bónusznál csak a bónusz eredeti összegét kell folyamatosan forgatni, vagy a közben keletkezett profitot is?

Köszönöm 🙂

A bónuszpénzből akkor lesz kivehető készpénz, ha teljesíted a megforgatási követelményeket.
Sport: Fogadj 6x-szor a bónuszösszeggel.

Kapsz mondjuk 10.000 Ft bónuszt. Azt az összeget felteszed hatszor (6x10.000 Ft), és meg van forgatva.

A bónuszpénzből akkor lesz kivehető készpénz, ha teljesíted a megforgatási követelményeket.

Tehát, ameddig nem teljesítetted, addig bónuszpénzről beszélünk. DE nyugodtan megcáfolhattok, ha valaki másképp járt.

Csókolom!

Ezek mit tudnak? Kicsit megkavart a leírás.


Például az 50%-os:
twelvefolds és nagyobb kombinációk
Legfeljebb hússzoros
a fordulónkénti minimális odsz 1.20
A kifizetés megtörténik, ha a fogadás legalább 7 kör megnyerésével teljesül.


Tehát ha én rakok 12 meccset minimum (twelvefolds és nagyobb), -de legyen most pont 12-, és ebből a 12-ből 7 meccs jön (legalább 7 kör megnyerésével teljesül), akkor nyertes lesz a teljes szeló? Meg sem kell várnom a maradék öt meccset?  :o  :-\

#5044 március 08, 2024, 08:10:26, Admin
A megnövelt nyereményes ajánlat arról szól, hogy a várható nyereményed emelik meg X százalékkal, annak függvényében, hogy hány mérkőzés szerepel a szelvényen.

12-20 között például 50%.

A részvételi feltétekben nincs utalás erre a 7-es dologra, így szerintem jobb ha megkérdezed őket chaten, hogy az mire szól.

UPDATE

Közben román verzióban találtam erre való utalást, de ez is egy picit zavaros megfogalmazás.

eredeti:
Procentajul boost-ului pentru fiecare pariu combinat se aplică după cum urmează:
Bilete cu 12 selecții: 50%, plătit dacă pariul va fi câștigat cu cel puțin 7 rezultate câștigătoare, (restul sunt void)

fordítás:
Az egyes kombinált fogadásokra vonatkozó boost százalékos arány a következőképpen kerül alkalmazásra:
12 szelvényt tartalmazó szelvények: 50%, akkor fizetik ki, ha a fogadást legalább 7 nyertes eredménnyel megnyerik (a többi érvénytelen).

Még rákérdünk mi is, hogy akkor hogy is van ez.


Idézetet írta: BruceU Dátum március 08, 2024, 06:42:20Csókolom!

Ezek mit tudnak? Kicsit megkavart a leírás.


Például az 50%-os:
twelvefolds és nagyobb kombinációk
Legfeljebb hússzoros
a fordulónkénti minimális odsz 1.20
A kifizetés megtörténik, ha a fogadás legalább 7 kör megnyerésével teljesül.


Tehát ha én rakok 12 meccset minimum (twelvefolds és nagyobb), -de legyen most pont 12-, és ebből a 12-ből 7 meccs jön (legalább 7 kör megnyerésével teljesül), akkor nyertes lesz a teljes szeló? Meg sem kell várnom a maradék öt meccset?  :o  :-\
Idézetet írta: BruceU Dátum március 08, 2024, 06:42:20Csókolom!

Ezek mit tudnak? Kicsit megkavart a leírás.


Például az 50%-os:
twelvefolds és nagyobb kombinációk
Legfeljebb hússzoros
a fordulónkénti minimális odsz 1.20
A kifizetés megtörténik, ha a fogadás legalább 7 kör megnyerésével teljesül.


Tehát ha én rakok 12 meccset minimum (twelvefolds és nagyobb), -de legyen most pont 12-, és ebből a 12-ből 7 meccs jön (legalább 7 kör megnyerésével teljesül), akkor nyertes lesz a teljes szeló? Meg sem kell várnom a maradék öt meccset?  :o  :-\

Ertelemszeruen akkor nyersz ha mindet eltalalod. A bonuszt viszont csak akkor kapod meg ha 12bol 7nyertes van(a tobbi meg void)
Nyilvan ha vesztes az alapfogadas akkor nem adnak bonuszt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 08, 2024, 17:52:35Ertelemszeruen akkor nyersz ha mindet eltalalod. A bonuszt viszont csak akkor kapod meg ha 12bol 7nyertes van(a tobbi meg void)
Nyilvan ha vesztes az alapfogadas akkor nem adnak bonuszt.

Ha 12 tipped van, akkor a fogadás akkor nyertes ha mind a 12 bejött. Viszont ha ebből a 12-ből 5 tippet 1.00-ás szorzóval könyvelnek el, akkor jár még a bónusz, ha viszont 6 tippet értékelnek ki 1.00-val (valamilyen okból kifolyólag), akkor viszont nem jár. Így érted?

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2024, 21:52:11Ha 12 tipped van, akkor a fogadás akkor nyertes ha mind a 12 bejött. Viszont ha ebből a 12-ből 5 tippet 1.00-ás szorzóval könyvelnek el, akkor jár még a bónusz, ha viszont 6 tippet értékelnek ki 1.00-val (valamilyen okból kifolyólag), akkor viszont nem jár. Így érted?

Ugyanezt írtam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 08, 2024, 22:14:26Ugyanezt írtam.

Köszi a megerősítést.

Mondjuk érdekes, mert nem teniszről van szó. Azért fociban nem olyan nagyon gyakori a void.

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2024, 22:24:13Azért fociban nem olyan nagyon gyakori a void.
KLasszikus ázsiaiban gyakran lehet, meg unibeten egyik kedvencem hogy melyik csapat szerzi a következő gólt, szögletet, és ha nem lesz több akkor az is void. Viszont ezek a void-ok nem is számítanak a bonusz forgatásába.

Idézetet írta: BruceU Dátum március 08, 2024, 06:42:20Csókolom!

Ezek mit tudnak? Kicsit megkavart a leírás.


Például az 50%-os:
twelvefolds és nagyobb kombinációk
Legfeljebb hússzoros
a fordulónkénti minimális odsz 1.20
A kifizetés megtörténik, ha a fogadás legalább 7 kör megnyerésével teljesül.


Tehát ha én rakok 12 meccset minimum (twelvefolds és nagyobb), -de legyen most pont 12-, és ebből a 12-ből 7 meccs jön (legalább 7 kör megnyerésével teljesül), akkor nyertes lesz a teljes szeló? Meg sem kell várnom a maradék öt meccset?  :o  :-\

Közben frissítették/kiegészítették a bónusz szabályzatát:
Unibet bónusz: Ötven százalékosra nőtt a Nyereménynövelő

50%-os nyereménynövelő esetén a megnövelt nyeremény akkor kerül kifizetésre, ha a szelvényen legalább 7 fogadás nyert és nincs rajta vesztes fogadás.

Vagyis, ezt úgy kell értelmezni, hogy ha van egy 12-es kötésed, akkor a szelvény akkor lesz nyertes ha mind a 12 tipp bejön, a bónuszt pedig akkor írják jóvá, ha a 12 "bejött" tippből maximum 5 void, és nem több. Ha több, akkor még nyertes a szelvény, de nincs bónusz.


Zajlik a macska-egér játék.
Már szinte minden nap új honlapra kell belépni.
Vajon tudják-e az SzRt-nél, hogy végtelen lehetőség van?
Szerintem az ottani barmok nem tudnak elszámolni végtelenig. Talán azt sem tudják, hogy ez egyedül csak Chuck Norris-nak sikerült, aki ráadásul kétszer is elszámolt végtelenig.  ;)

Idézetet írta: csabax Dátum március 13, 2024, 18:22:15Zajlik a macska-egér játék.
Már szinte minden nap új honlapra kell belépni.
Vajon tudják-e az SzRt-nél, hogy végtelen lehetőség van?
Szerintem az ottani barmok nem tudnak elszámolni végtelenig. Talán azt sem tudják, hogy ez egyedül csak Chuck Norris-nak sikerült, aki ráadásul kétszer is elszámolt végtelenig.  ;)

Ez eddig "best ever" hozzászólás a topicban. :D
Hangosan felnevettem és a családom nézett rám bután, h mi a bajom :DD

Köszi csabax!!

Lehet úgy regisztrálni Unibetre, hogy nem kérek semmilyen bónuszt? Úgy értem persze hogy maga a regisztráció utáni első bónusz lehetősége a befizetesre megmaradjon, ha mondjuk 3 hónap múlva majd akarok pénzt is feltenni rá. Remélem sikerült értelmesen megfogalmazni mit akarok. :)