Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum február 20, 2024, 15:14:39Szerintem kitalálnak valami megoldást, ami nem lesz így előre lepapírozható, hogy rozzant Marika néni odaül a gép elé, és letilt előre 5 weboldalt.

Hozzátenném, tegyük fel a mostani jogszabály helyes, elfogadjuk. Ezt szegik meg azzal, hogy olyan oldalakat tiltanak, amik még létre sem jöttek, nem is működnek. Szerintem már pusztán ez jogellenes!
Magyarországon az jogellenes, amit a magyar kormány jogellenesnek akar.
Máshol ezt úgy szokják mondani, hogy az erősebb kutya b@szik.

Ti be tudtok lépni most az oldalra valahogyan?

Én igen, még a 10 ezres bónuszajánlatom is ott hever.

Bár itt tenném hozzá, hogy engem a bet365 is szeretett az utolsó pillanatokig, gamblernek születtem ;D

Idézetet írta: Assassin Dátum február 21, 2024, 19:36:44Ti be tudtok lépni most az oldalra valahogyan?

Amíg váltanak addig van pár perc üresjárat.

Idézetet írta: todika Dátum február 21, 2024, 20:07:13Amíg váltanak addig van pár perc üresjárat.

Köszönöm, időközben már sikerült. A prágai tavasz éve a nyerő.


Minden meccs fel van függesztve fogadási szempontból az Unibetnél nálam. Nálatok?


Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 22, 2024, 21:24:23Minden meccs fel van függesztve fogadási szempontból az Unibetnél nálam. Nálatok?

Nálam a beígért ingyenes fogadás bónusz sem jelenik meg.

Idézetet írta: Assassin Dátum február 22, 2024, 21:32:54Nálam a beígért ingyenes fogadás bónusz sem jelenik meg.

én kiléptem és újra bejelentkeztem

Elég sok fel van függesztve nálam is, még a Fradi meccs bonusz se jelent meg.

Nekem ezt írja ki, ha fogadni szeretnék:

Fogadási hiba

Elnézést, a fogadást nem fogadtuk el, mert az esélyek változtak vagy a fogadási ajánlatot lezárták vagy felfüggesztették. Kérjük, próbálja újra később.


Közben ugyanazok az oddsok vannak már 5 perce, mert félidő van.  ;D

Nálam is ugyanez a helyzet.

A darts tippet sikeresen feladtam, de a Fradi bonusz még sehol.

Közlemény!

Nem elérhető egy weboldal, legyen szó akár egy fogadóirodáról? Megoldás: Cloudflare WARP 1.1.1.1 (https://1.1.1.1/)

Ez egy  ingyenes VPN szolgáltatás a Cloudflaretől. Ugyanabból az országból ad IP címet, ahonnan belépsz rá. Biztonságos, teljesen titkosított alagútat hoz létre a géped és a Cloudflare hálózata között.

Nyilvános WiFi hálózatokon is ajánlott a forgalom biztonságossá tételéhez.

Elérhető mobilra (iOS és Android), Windows, MacOS és Linuxra.

Használata előtt nem árt konzultálni a szerencsejáték szolgáltatóval ha ajánlott-e a használata vagy sem. Általában engedik. További lehetőségek