Sportingbet...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki tudja esetleg, hogy visszamenőleg meg lehet-e nézni, hogy egy adott meccset milyen oddsokkal kínáltak?

Persze nem évekre visszamenőleg, hanem a napokra :D

előre is köszi.

Idézetet írta: vesta Dátum március 04, 2009, 07:12:28
Valaki tudja esetleg, hogy visszamenőleg meg lehet-e nézni, hogy egy adott meccset milyen oddsokkal kínáltak?

Persze nem évekre visszamenőleg, hanem a napokra :D

előre is köszi.

www.eredmenyek.com

Idézetet írta: benson Dátum március 04, 2009, 10:11:08
Idézetet írta: vesta Dátum március 04, 2009, 07:12:28
Valaki tudja esetleg, hogy visszamenőleg meg lehet-e nézni, hogy egy adott meccset milyen oddsokkal kínáltak?

Persze nem évekre visszamenőleg, hanem a napokra :D

előre is köszi.

www.eredmenyek.com

Köszi, de én arra gondoltam, hogy esetleg a sportingbeten van-e konkrétan ilyen funkció. Az under/overeket (természetesen az élő fogadástól eltekintve) szerettem volna csekkolni utólag, okulásképpen.

Hello! Az oldal neve ahol visszamenőleg megtalálod az 1x2 ill. az under-over oddsokat fogadóportál.hu.
Sikeres böngészést neked.

Miért van az, hogy a sportingbet jobb oddsot kínál a sima félidei vezetéshez a hazai csapatnak, mint a HT/FT 1/1 -re?

Az ilyeneket sohasem fogom megérteni ...  :D  Valaki felvilágosítana?  ;D  :)

Jó kérdés, nekem más tűnt fel már elég régen.  Szintén Sportingbet pl. Sunderland - Everton meccs. Sunderland +1  1,363 az 1x pedig 1,40 :idiot2:

Lehet külön emberekre van bízva a különböző fogadás típusok kezelése, és előfordulhat, hogy nem egyeztetnek, vagy ilyesmi! ;)

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy az a GIRO szám az sima bankszámlaszámom lenne?

Előre is köszi a választ!

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 07, 2009, 18:39:35
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy az a GIRO szám az sima bankszámlaszámom lenne?

Előre is köszi a választ!

Igen, az.


Megtudhatjuk, hogy a sportingbet ajándékcsomagokat az első hónapban kik nyerték? Mármint ezeket az értékelésért kapott cuccokat...

Idézetet írta: szigo Dátum június 15, 2009, 15:14:55
Megtudhatjuk, hogy a sportingbet ajándékcsomagokat az első hónapban kik nyerték? Mármint ezeket az értékelésért kapott cuccokat...

Természetesen megtudhatjátok, csak még nem nyert senki semmit, mivel még nincs meg a 100 értékelés... :)

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a Sportingbet kombinációs fogadásával kapcsolatba, egy példán keresztül szeretném magyarázni. Szóval ha van 3 focimeccs( A meccs:1,2   B meccs:1,3  C meccs: 1,6 szorzókkal) és 2-es gyűjtővel teszem meg 200Ft téttel (ami ugye 600Ft, mert 3meccs), akkor ha az első két meccs bejön, akkor mennyit kapok összesen? Nem szeretnék tippelni, meg elméleteket gyártani, remélem érthető a kérdésem és előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
Hali!

ui.:jó a fórum :)

Idézetet írta: Armak Dátum július 07, 2009, 08:42:14
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a Sportingbet kombinációs fogadásával kapcsolatba, egy példán keresztül szeretném magyarázni. Szóval ha van 3 focimeccs( A meccs:1,2   B meccs:1,3  C meccs: 1,6 szorzókkal) és 2-es gyűjtővel teszem meg 200Ft téttel (ami ugye 600Ft, mert 3meccs), akkor ha az első két meccs bejön, akkor mennyit kapok összesen? Nem szeretnék tippelni, meg elméleteket gyártani, remélem érthető a kérdésem és előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
Hali!

ui.:jó a fórum :)

akkor 200*1.2*1.3 azaz 312 forintod lesz a 600-ból.

Üdv! Nem tudom hogy itt szokták-e megköszönni, de én köszönöm a választ neked is(ás Várad-nak is aki reggel segített..)
béke.