Sportingbet...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok elképzelhetőnek tartjátok azt, hogy a sportingbeten nem lehet fogadni a mai kézilabda vb meccsekre  :o:   :nu: 

Idézetet írta: gigazo Dátum január 18, 2009, 10:03:11
Srácok elképzelhetőnek tartjátok azt, hogy a sportingbeten nem lehet fogadni a mai kézilabda vb meccsekre  :o:   :nu: 

Azért az elég fura lenne...
Itt a mérkőzéslista: http://hu.sportingbet.com/K%C3%A9zilabda;F%C3%A9rfi-Vil%C3%A1gbajnoks%C3%A1g-2009;M%C3%A9rk%C5%91z%C3%A9slista/ECMARKET/175/194772/175

De azért elég gáz, hogy se hendikep, se under-over, csak a szimpla meccsek... Kivéve szerb-dán találkozó, ott van.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 18, 2009, 11:21:11
Idézetet írta: gigazo Dátum január 18, 2009, 10:03:11
Srácok elképzelhetőnek tartjátok azt, hogy a sportingbeten nem lehet fogadni a mai kézilabda vb meccsekre  :o:   :nu: 

Azért az elég fura lenne...
Itt a mérkőzéslista: http://hu.sportingbet.com/K%C3%A9zilabda;F%C3%A9rfi-Vil%C3%A1gbajnoks%C3%A1g-2009;M%C3%A9rk%C5%91z%C3%A9slista/ECMARKET/175/194772/175

Most már valóban ott vannak az események de pár órával a mérkőzések előtt föltenni az oddsokat   :noway:

Ráadásul milyen gyengék ezek az  oddsok   :noway:

A sportingbet megszivatott, de nem kicsit, jó lesz velük figyelni. A következő fogadást tettem, röplabda meccs, élő fogadás, 0-2 -re vezet a vendég:

Famila Chieri v Yamamay Busto Arsizio
3rd Set Winner
Yamamay Busto Arsizio  1.071

A kiirás szerint 23 perc telt ela 3. szettből, az odds 1.071, mi a tuti, ha még ez se? Meccs győztesre már nem is lehet fogadni, nahát hajrá! Megfogadtam, 3 perc mulva kiderült elbuktam. Megint tanultam valamit: csak olyan élőre fogadok, aminek az eredményét is látom!
:fakk2:

Valaki tudott ma sb-n fogadást tenni? Egést délután "hiba lépett fel az oldallal" szöveg jelenik meg ha a fogadás gombra kattintok.

Sziasztok!

A sportingbeten most egy olyan bónusz van új ügyfeleknek, hogy az első befizetett összeg 100%-at jóváírják. Ehhez a befizetett összeget 5x kell megforgatni, 1,5-ös szorzóval.
A kérdésem az, hogy ennek van reális esélye, ill. ha már valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata megosztaná?
(nekem ez így elég lehetetlennek tűnik, de jól hangzik)
előre is köszi

Idézetet írta: vesta Dátum február 20, 2009, 08:17:29
Sziasztok!

A sportingbeten most egy olyan bónusz van új ügyfeleknek, hogy az első befizetett összeg 100%-at jóváírják. Ehhez a befizetett összeget 5x kell megforgatni, 1,5-ös szorzóval.
A kérdésem az, hogy ennek van reális esélye, ill. ha már valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata megosztaná?
(nekem ez így elég lehetetlennek tűnik, de jól hangzik)
előre is köszi

Ez remek bónusz! Szerintem 30 nap alatt azért a 100 000-t simán meg lehet forgatni. Fene vigye, hogy mindig csak az újaknak van ilyen :redchug:

Nekem, ez a min 1,5-ös szorzó elég sok veszélyt sejtet.
Vagy esetleg tudsz valami tutti módszert, amivel minimális a bukás esélye?
Esetleg meg is osztanád?  :)

Idézetet írta: vesta Dátum február 20, 2009, 09:22:20
Nekem, ez a min 1,5-ös szorzó elég sok veszélyt sejtet.
Vagy esetleg tudsz valami tutti módszert, amivel minimális a bukás esélye?
Esetleg meg is osztanád?  :)

Azért tartom jónak, mert a legtöbb bónusz már 2-es oddshoz van kötve. Ha ezt sokallod, akkor te milyen szorzójú meccseket szoktál játszani? Már egy 1,20 és 1,25ös kombiból meg van az 1,5ös odds.
Kérdezd tittit, bónuszforgatásban ő van nagyon otthon :cya:

Idézetet írta: vesta Dátum február 20, 2009, 09:22:20
Nekem, ez a min 1,5-ös szorzó elég sok veszélyt sejtet.
Vagy esetleg tudsz valami tutti módszert, amivel minimális a bukás esélye?
Esetleg meg is osztanád?  :)

Ha dupla esélyre (pl. 1X) fogadnál, de 1,5 alatti az odds rá, játszd meg külön a H-t és a D-t. Ugyanott vagy, de lagalább forog a bónusz.

Sok tapasztalatom még nincs, de szeretném kihasználni a bónuszt.
Én is ilyesmire gondoltam, hogy két tétből kellene összehozni az 1,5.
A másik nagy kérdésem, hogy ezt kisebb vagy nagyobb tétekkel érdemes neki indulni?

Idézetet írta: vesta Dátum február 20, 2009, 13:22:50
Sok tapasztalatom még nincs, de szeretném kihasználni a bónuszt.
Én is ilyesmire gondoltam, hogy két tétből kellene összehozni az 1,5.
A másik nagy kérdésem, hogy ezt kisebb vagy nagyobb tétekkel érdemes neki indulni?


Véleményem szerint eleinte probálkozz kisebb téttekkel, hogy ne legyen egyből nagy a bukás. Belejössz majd idővel, s ha tapasztaltabb lesszel akkor jöhet a nagyobb tét is.

Szenzációs ez a Sportingbet!
3 perc alatt válaszoltak az e-mailemre.

Idézetet írta: nyakasr Dátum február 24, 2009, 12:14:50
Szenzációs ez a Sportingbet!
3 perc alatt válaszoltak az e-mailemre.

Az tényleg nem rossz, de van nekik magyar live supportjuk is.