Sportingbet - El Clasico promoció

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted mennyi lesz az eredmény az El Clasicon?

1-0
1 (1.9%)
0-1
3 (5.6%)
0-0
0 (0%)
1-1
4 (7.4%)
2-1
14 (25.9%)
2-0
4 (7.4%)
1-2
4 (7.4%)
3-2
3 (5.6%)
2-3
3 (5.6%)
Más eredmény
18 (33.3%)

Összes szavazó: 54


Ezen a hétvégén rendezik a Primera Divisionban az úgynevezett "El Clasico"-t. Fogadj az FC Barcelona - Real Madrid pontos végeredményére.

Ha nem találnád el a mérkőzés pontos végeredményét, akkor a Sportingbet egy második esélyt ad neked – akár 5.000 Ft ingyenes fogadást!

Hogyan is müködik?

Fogadj bármekkora összeggel legfeljebb 5.000 Ft értékben a Barcelona - Real Madrid mérkőzés pontos végeredményére.

Például, fogadj 5.000 Ft értékben, a hazai csapat győzelmére, 4-2-es végeredményre. Ez az eredmény 41-es szorzóval fizet, ha eltalálod, akkor akár 205.000 Ft-ot is nyerhetsz. Ugyanakkor, ha más lenne a mérkőzés végeredménye, mint amire te fogadtál, akkor az általad fogadott tét ingyenes fogadásként kerül jóváírásra 48 órán belül 5.000 Ft tét összegig. Az így kapott ingyenes fogadás felhasználható akármilyen egyedi fogadásra.

Részvételi Feltételek:

Ez az ajánlat csak a fent említett mérkőzés pontos végeredményének fogadására érvényes az Interactive Sports (CI) Limited döntése alapján. Más fogadásra nem érvényes.
Az ajánlat csak egyszer vehető igénybe személyenként, bankkártyánként, bankszámlánként, családonként, lakcímenként és olyan környezetekből, ahol a számítógépek használata megosztott maximum 5.000 Ft ingyenes fogadás értékben. Olyan játékosoktól, akikről feltételezhető, hogy bármely értelemben visszaélnek a bónuszrendszerrel, a Sportingbet megtagadhatja a promócióban való részvételt és megvonhatja, ill. visszavonhatja a bónuszt. Több számlával rendelkező játékosok nem vehetnek részt a promócióban.
Ha a játékos több tétet is tesz különböző eredményekre és abból az egyik eltalálja a pontos végeredményt, akkor a vesztes tétekért nem jár ingyenes fogadás.
A promóció során kapott ingyenes fogadás nem használható fel újabb ingyenes fogadások megszerzésére.
Az ingyenes fogadást csak egyedi fogadásokra lehet felhasználni, gyűjtőfogadásokra nem lehet.
A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy az akció feltételeit bármikor előzetes indoklás nélkül megváltoztassa vagy megszüntesse.
A Sportingbet indoklás nélkül megtagadhatja a promócióban való részvétel jogát egyes játékosoktól.
Ez az ajánlat csak az első regisztrált számlára érvényes, továbbiakra nem. Ez az ajánlat nem vonható össze más promóciókkal. A Sportingbet általános szabályai érvényesek.
A promócióval kapcsolatban további információt kaphat a [email protected] címen.

Ha szeretnél részt venni ebben a promocióban, akkor klikkelj ide.

Kíváncsi vagyok, kinek mi a vélemény az El Classicoról, mi lesz a végeredmény? Arra gondoltam, megjátszok egy 2-2-es eredményt... Kéne valami szavazás-féle, lehet indítok eget!


Lehet, hogy az Én figyelmem kerülte csak el, de mi van akkor ha elvesztem a fogadást? Akkor a visszakapott pénzzel mit kell tennem? Kivehetném egyből vagy még megkellene forgatnom?

Akk itt vannak az oddsok csak hogy átlássuk  ;D

Barca nyer   Nyereményszorzó
1-0    10.00
2-0    10.00
2-1    8.50
3-0    17.00
3-1    13.00
3-2    21.00
4-0    34.00
4-1    29.00
4-2    41.00
4-3    101.00
5-0    81.00
5-1    67.00
5-2    101.00
6-1    201.00
   
Döntetlen    Nyereményszorzó
0-0    17.00
1-1    7.50
2-2    13.00
3-3    51.00
   
Real nyer     Nyereményszorzó
1-0    15.00
2-0    23.00
2-1    13.00
3-0    51.00
3-1    29.00
3-2    29.00
4-0    151.00
4-1    81.00
4-2    101.00
4-3    151.00

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum november 26, 2009, 21:26:56
Lehet, hogy az Én figyelmem kerülte csak el, de mi van akkor ha elvesztem a fogadást? Akkor a visszakapott pénzzel mit kell tennem? Kivehetném egyből vagy még megkellene forgatnom?

Én figyelmesen átolvastam nem találtam erre utaló jelet, hogy meg kellene forgatni. 
Bár ott van, hogy  "a promócióval kapcsolatban további információt kaphat a [email protected] címen."

Érdekes felvetés....

Ott van az is, hogy "ingyen fogadás" ami nem utal arra, hogy így elsőre igényelhető lehetne a pénzösszeg.

Ha ez a meccs nem a zöld asztalnál dől el, hanem a zöld gyepen, akkor nem lesz itt kérdés. A Barca hazai pályán lesöpri a Real-t. Úgy odab*sznak majd a Realnak, hogy fogom majd a hasam a nevetéstől. Azért ne feledjétek a Barcelona játsza a focit.A playmakerek csak úgy hemzsegnek a pályán. És ha ennyi jó játékos van egy csapatban, ott nincs kérdés. A Barcában játékos játékosok vannak, a Realban szimplán jók.  Nem tudom játszik-e CR7, de teljesen mind1. nem igazán szeretem, de amikor megy neki akkor nagyon. Az hogy vastag a bőr a képén? Valószínű nekem is az lenne az ő helyében...
- A Real fél a Barcától. Egyenesen retteg. Nem akarom én a Realt fikázni, de nekem semmivel sem több egy nem bundázó Valenciánál. A Barcánál más a helyzet. Ők akkor nem nyernek, ha nem szabad nekik. Mint ahogy nem nyerhettek a Bilbao ellen múlt hétvégén. Nem azért mert nem akartak. Azért nem nyertek, hogy a Classico előtt a Real vezessen a tabellán. Mert a meccs után váltás lesz, azt boritékolom.


Idézetet írta: bbazsi85 Dátum november 26, 2009, 21:26:56
Lehet, hogy az Én figyelmem kerülte csak el, de mi van akkor ha elvesztem a fogadást? Akkor a visszakapott pénzzel mit kell tennem? Kivehetném egyből vagy még megkellene forgatnom?

Igen, ez a része egy kicsit homályos az egésznek. "Ingyen fogadás" - ezt többféleképpen lehet értelmezni. Hiszen már az első (Barca-Real) is az volt. Aztán ha ezt a másodikat bukod, lehet hogy kapsz egy harmadikat, és így tovább.  ;D A Sportingbetnél soha nem volt szokás az egyszerű feltételek alkalmazása.

Idézetet írta: benson Dátum november 27, 2009, 11:10:03
Igen, ez a része egy kicsit homályos az egésznek. "Ingyen fogadás" - ezt többféleképpen lehet értelmezni. Hiszen már az első (Barca-Real) is az volt. Aztán ha ezt a másodikat bukod, lehet hogy kapsz egy harmadikat, és így tovább.  ;D A Sportingbetnél soha nem volt szokás az egyszerű feltételek alkalmazása.

Az ingyenes fogadas a "free bet" megfeleloje. A free betre pedig az jellemzo, hogy fogadhatsz vele de csak a nyeremyt kapod meg az eredeti tetet nem. Tehat fogadsz 5000 ft-ert a barca-real pontos vegeredmenyre, ha nem jon be kapsz egy ingyenes fogadast 5000 ft-ert amit mondjuk felteszel egy 1.8-as oddsra es ha bejon nem 5000*1.8-at kapsz hanem 5000*0.8-at. Ezt a penzt utana mar kiveheted. de az ingyenes 5000 ft-al fogadnod kell azt nem veheted ki es megegyszer csak az utana szarmazo nyeremnyt veheted ki magat a free-bet-et nem.

"A promóció során kapott ingyenes fogadás nem használható fel újabb ingyenes fogadások megszerzésére."
Ez arra vonatkozik, hogy ha nekik van meg egy freebet ajanlatuk, amit akkor kapsz hogyha teszel elotte egy fogadast, akkor ez a fogadas nem lehet a masik promociobol szarmazo free-bet.

Nem tudom, ha erthetoen irtam-e le.

Igen, így már tiszta. Az ingyenes fogadás fogalmát összemostam a kockázatmentes fogadás fogalmával. Utóbbi jobb, mint ez a mostani, hiszen annál vesztes fogadás esetén magát a tétet visszakapom egy az egyben, itt pedig "csak" egy freebetet adnak.

Én most nem kezdem el fényezni a Real-t mert nem érdemlik, de azért annál kicsit többet mutattak idén, hogy ennyire leírjuk őket, akarom mondani a Barca az, aki pont lóf@szt se mutatott, legalábbis a tavalyi játékukhoz képest. És Cris Roni, akármennyire se szeretem én se sokat dob ennek a Realnak a játékán. És hiába spanolja fel magát a Barca annál jobban pofára eshetnek. Egyáltalán nem látom, nem érzékelem a Barca átütő erejét, ami ha lenne is, ezen a meccsen nem az számítana. Lényeg a lényeg vasárnap este okosabbak leszünk és reményeim szerint egy kurv@ jó meccs élményével gazdagabbak :)

Egye Fene Gery :D
Legyen 4-4 én azt mondom. :cya:
Aztán majd kiderül...

A promócióra visszatérve rákérdeztem és nekem annyira nem jön be:

Ádám: tehát amit most megtesz 5000 ft fogadást pontos végeredményre, azt a saját pénzéből teszi, ott a nyeremény teljes egészében az Öné

Ádám: ha veszítene

Ádám: akkor kap egy 5000 ft értékű ingyenes fogadási lehetőséget

Ádám: amit megtesz egy bármiylen eseményre egyszeri fogadáskánt

Ádám: bármilyen szorzóval

Ádám: 1,8-as szorzóval 5000 ből lesz 7200, de csak a nyereményrész fogják számláján jóváírni, azaz 2200 Ft-ot

Ádám: bocsánat 9000

Ön: értem

Ádám: ft jön ki

Ádám: rosszul mondtam

Ön: köszönöm

Ádám: azaz 4000 ft lesz jóváírva

Ádám: Nagyon szívesen

Ön: viszlát

Szóval, ha bukom a pontos eredményt, be kell mákolnom egy 2.00-ás oddsot, hogy egállba legyek...