Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha már szóbajöttek a póker termek..általában a Poker Starst ajánlják mindenhol, tényleg az a legjobb hely? Kb pont azt még nem próbáltam :D

ha profi vagy jó,ha nem akkor meg mindegy hol tolod sztem  :pimp:
Idézetet írta: stdavid Dátum október 15, 2010, 17:36:37
Ha már szóbajöttek a póker termek..általában a Poker Starst ajánlják mindenhol, tényleg az a legjobb hely? Kb pont azt még nem próbáltam :D

Pokerstars jól néz, jól konfigolható, csak érdekesek a leosztások...

gondolok itt a képen látható handre, ami 2-3 naponta megjelenik...

Idézetet írta: tsirche Dátum október 21, 2010, 15:14:13
Pokerstars jól néz, jól konfigolható, csak érdekesek a leosztások...

gondolok itt a képen látható handre, ami 2-3 naponta megjelenik...

Irigyellek a 2-3 naponkénti Royalért :laugh:

Idézetet írta: tsirche Dátum október 21, 2010, 15:14:13
Pokerstars jól néz, jól konfigolható, csak érdekesek a leosztások...

gondolok itt a képen látható handre, ami 2-3 naponta megjelenik...
Háát, ha figyelembe vesszük, hogy hány millió leosztás megy le naponta egy ekkora méretű teremnél, akkor talán nem is annyira furcsa.

Hehe, csak töredéke ami nálam van, ellenfelek is mutatnak be szép számmal royalt :)
Mint példát azért hoztam fel, mert vannak ismerősök, akik máshol játszanak, és ott örülnek a havi 1-nek ha látnak...

Hmmmm.... mi az a royal?  ;D


Idézetet írta: hangyás Dátum december 07, 2010, 13:24:41

  Szerencsejáték Zrt. :hanyas: :hanyas:


http://videotar.mtv.hu/Videok/2010/12/06/21/Kekfeny_2010_december_6_.aspx

 
A legnagyobb baj, hogy hazudnak, vagyis ferditik a dolgokat. Úgy állitják be, mintha az egész EUban tiltva lenne az online szerencsejáték, pedig csak pár országban van igy. És szó sincs arról, hogy a pokert máshol nem nyilvánitják szerencsejátéknak. Hányás

Hali srácok! Kaptam egy ilyen mailt az expekttől:

Üdv ********!

Egy ideje nem játszottál pókerszobánkban, ezért szeretnénk visszahívni téged egy nagyszerű ajánlattal. Egy jó kezdéshez szeretnénk hozzájárulni egy 100 $-os póker bónusszal. Amit tenned kell, az az, hogy bejelentkezel, és helyet foglalsz egy asztalnál.

Kezdj el pókerezni, és gyűjtsd a Frequent Player Pontokat (FPPs). Minden összegyűjtött 400 FPP után 2 $-t adunk hozzá számládhoz a bónusz összegéből.

Látogass el a Loyalty Store-ba, ahol felhasználhatod összegyűjtött FPP pontjaidat! Több, mint száz tárgy közül választhatsz hűségboltunkban.


Kérdésem:
Érdemes ezzel foglalkozni, vagy ott eszi meg a fene ahol van. Azt szeretném kérdezni, hogy 400 FPP-hez mennyit kell pókerezni.
Én expekten leginkább SNG-t játszok, 3+30; 5+50; nagyon néha 10+1-est 6-os asztalokon.

CG-et tán még nem is játszottam ott.

Szóval aki tud segíteni, hogy mégis mit jelent az a 400 FPP, az írjon már pár sort legyen szíves.

Köszi szépen.

Rake összege   Pontok
$0.01 - $0.02    0.05
$0.03 - $0.05   0.13
$0.06 - $0.09   0.23
$0.10 - $0.24   0.55
$0.25 - $0.50    1.25
$0.51 - $0.75   2
$0.76 - $1.00    2.6
$1.01 - $1.25   3
$1.26 - $1.50    3.5
$1.51 - $1.75   4.5
$1.76 - $2.00    4.75
$2.01 - $2.25   6.5
$2.26 - $2.50    7.75
$2.51 - $2.75   9
$2.76 - $3.00    10
$3.01 - $5.00   14
1 dollár díjért kapható pontok    20

Rendesen meg kell szenvedni azokért a két dollárokért. ;D

Nézegetem, melyik topikba írhatnám ezt, talán ide jó lesz...



Megcsinálta már valaki közületek a testyourpoker poker IQ tesztjét?

Én véletlenül akadtam rá és 121-et értem el rajta. Azt írták, hogy nagyon jó vagyok (a mezőny 98%-ánál jobb) a Knowing Prior Action kategóriában, és leginkább a river-játékom szorul fejlesztésre.

További információkért már fizetni kéne - a nagy f.szt, viszont ha valaki esetleg kielemeztette a sajátját és be tudja lőni, hogy ez a 121 most tulajdonképpen hova tesz engem elméleti tudásom alapján a pókertérképen, azt megköszönném.

A rendes IQ-m is valahol ekörül van, ott ha jól tudom ez az érték kicsivel meghaladja az átlagost. Ha a pókerben is meglenne ez így, akkor nem lennék elégedetlen.   ;)

Egyébként szerintem a teszt jó, érdemes kipróbálni.

Megcsináltam én is, nekem 117 lett. Erősség a Strategic Play (mezőny 94%-nál jobb), javítanivaló a river játéknál van. Egyébként örülnék, ha élesben legalább fele ilyen jó lapjaim jönnének, egy jó pár ellenfelemet kiszórtam, meg vastagon 1000 $ felett végeztem, úgy, hogy csak egyszer zakóztam.
Fizetni meg én sem fogok érte  ;D

Nyilván nem úgy kell ezt nézni, mint egy igazi partit, szisztematikusan összeállított handekről van szó. Mint egykori tanárember megvan az a  rossz szokásom, hogy nem a megoldó hanem a készítő szemével próbálom nézni a teszteket, itt is sokszor meg lehetett állapítani, hogy milyen szándék van az adott játék mögött és több esetben már lehetett tudni, hogy milyen lap jön majd a következő utcán.

Közben kutakodtam kiértékelések után fórumokon és azt írják egy helyütt, hogy a 120-as IQ-t a készítők erős mid-stake-es játékosnak tartják, szóval a 135-nek már komoly kalaplengetés jár...   :ok: