Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 28, 2017, 14:44:26
Szerintem az aktivitás fogalmát nem ez foglalja magába legalábbis az én olvasatomba amit ő képviselt.

Amikor én tényleg aktív voltam a fórumon (még pár évvel ezelőtt), akkor egy hónapban volt akár 2-300 hozzászólásom is, neki meg összességében volt kb. ennyi, szóval azért mennyiségileg nem volt az olyan sok, csak a nagy összegekre mindenki jobban emlékszik. 

#631 szeptember 28, 2017, 16:21:22, alexthebest
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2017, 14:20:39
Tény, hogy bármelyik topikban el lehetett vele beszélgetni a sikereiről.   :)

Ezen kivul sokat segitett a kozossegnek, illetve rengeteget lehetett tole tanulni. Es meg a zenei izlese is sukar volt.
Ja, megsem.

*egyebkent meg nem is ment el, nem kell aggodni, Dvid neven most is olvassa a topikot  ;D

#632 szeptember 28, 2017, 22:37:03, SPF Admin
TiB és bárki, megmondom az őszintét azért regisztráltam vissza mert nagyon sértett a hiteltelen szó, ezért megadom a lehetőséget neked Knapp
És bárki előtt hogy eljöjjön hozzam egy baráti beszélgetésre és mindent láthat élőben , számom: xxxxxxxxxx - ő van nálam mindig, a másik az irodai ott nem sokat vagyok bent,, amiket mutattam valósak és enyémek, telefonon vag privátban a többit megtudjuk beszélni, amit mondtam előre kifizetett taxit küldök.

#633 szeptember 28, 2017, 17:06:13, Dvid
A másik dolog pedig az, hogy megtanultam már az évek során mindig legyen olyannal amilyen akarok lenni, nem szeretnék sportfogadás terén sem olyan gyenge lenni mint akik itt vannak, csak a bonusz, ingyen pörgetés, csalás-bunda, lehetetlen  két ezer forintért kitiltatják magukat, egyáltalán nem értenek hozzá, csak a negativitás korlátozás stb. aztán sehol semmi, ez megy itt, nálam eredmények voltak, aki elhitte el aki nem nem mondtam már élőbe szivesen bemutatok bármit , autókat, mindent megyünk egy kőrt ha szeretnél, bárkinek vendégszerető ember vagyok, hozzám lehet jönni beszélgetni megvendégellek egy rossz szó bántás nélkül közben megnézed a fogadásaim mennyit nyertem / veszitettem profit stb., nálam az a hiteles nem pedig az, hogy egy forumon hitetlenkedünk... a képeket meg gondolkozzatok már, hogy szerkesztettem volna ? Kikerestem minden egyes fogadásomnál, hogy pl. Babos Timea 5. adogatás 12 óra 40 perc 35 másodperckor és 1.45 volt rá az odds ? Ezt minden egyes kb 100 fogadásomnál igy kikerestem másodpercre pontosan és úgy photoshopoltam be? Szerintem képtelenség az, hogy nektek nem sikerült az egy dolog, én nem kértem pénzt a tippekért engem nem érdekelt igazából semmi, a valóságot adtam amit élőben is tudok nyujtani, ez hogy fájt egyesknek az már az ő próblémája, talán ezért nem is fognak feljebb lépni soha mert aki jobb tölük esetleg gazdagabb leköcsögözik ezért nem lesznek soha olyan körökbe hogy olyanok legyenek mint ők, ez már nem az én bajom nekem mindenem megvan és luxusban élek , nekem nem fáj a fejem a pénzem és nem fáradok el a munkában szóval engem aztán tényleg nem érdekel semmi, nem csak forum szerint s engem nem a bonusz érdekel sőt igazából itt semmi sem, szóval ezt akartam még, hogy itt legyen a számom bárki várok szivesen egy baráti sportfogadói beszélgetésre és hátha hitelesebb lesz a töténet, innentől kezdve, hogy itt van a számom én leléptem innen, további jó bonuszvadászatot.

Idézetet írta: Dvid Dátum szeptember 28, 2017, 16:33:15
A másik dolog pedig az, hogy megtanultam már az évek során mindig legyen olyannal amilyen akarok lenni, nem szeretnék sportfogadás terén sem olyan gyenge lenni mint akik itt vannak, csak a bonusz, ingyen pörgetés, csalás-bunda, lehetetlen  két ezer forintért kitiltatják magukat, egyáltalán nem értenek hozzá, csak a negativitás korlátozás stb. aztán sehol semmi, ez megy itt, nálam eredmények voltak, aki elhitte el aki nem nem mondtam már élőbe szivesen bemutatok bármit , bárkinek vendégszerető ember vagyok, hozzám lehet jönni beszélgetni megvendégellek egy rossz szó bántás nélkül közben megnézed a fogadásaim mennyit nyertem / veszitettem profit stb., nálam az a hiteles nem pedig az, hogy egy forumon hitetlenkedünk... a képeket meg gondolkozzatok már, hogy szerkesztettem volna ? Kikerestem minden egyes fogadásomnál, hogy pl. Babos Timea 5. adogatás 12 óra 40 perc 35 másodperckor és 1.45 volt rá az odds ? Ezt minden egyes kb 100 fogadásomnál igy kikerestem másodpercre pontosan és úgy photoshopoltam be? Szerintem képtelenség az, hogy nektek nem sikerült az egy dolog, én nem kértem pénzt a tippekért engem nem érdekelt igazából semmi, a valóságot adtam amit élőben is tudok nyujtani, ez hogy fájt egyesknek az már az ő próblémája, talán ezért nem is fognak feljebb lépni soha mert aki jobb tölük esetleg gazdagabb leköcsögözik ezért nem lesznek soha olyan körökbe hogy olyanok legyenek mint ők, ez már nem az én bajom nekem mindenem megvan és luxusban élek nem csak forum szerint s engem nem a bonusz érdekel sőt igazából itt semmi sem, szóval ezt akartam még, hogy itt legyen a számom bárki várok szivesen egy baráti sportfogadói beszélgetésre és hátha hitelesebb lesz a töténet, innentől kezdve, hogy itt van a számom én leléptem innen, további jó bonuszvadászatot.

Ej, Gázember,
Ha nem jelentkezik senki, akkor esetleg leszűrhetjük belőle, hogy a többség mégsem annyira kíváncsi rá?    ::)

Egyébként meg faszságokat beszélsz.
Leírtam, hogy én elhiszem a sportfogadás sikereidet. Irigykedni sincs okom, mert már akkor a sportfogadásból éltem, amikor még te nem is regisztráltál ide és valószínűleg azután is abból fogok, hogy lelépsz.
A luxus életmódodnak meg nincs köze a sportfogadáshoz, nem onnan van 100 millió kp-d, hogy készpénzben kifizetett a bet365.
Sőt, talán pont azért rohantál leadózni a nagy sportfogadás nyereményedet, mert az egyéb, "gazember" bevételeidet nehezebben tudod igazolni a NAV előtt.    ::)

Minden témában odáig jutottunk el, hogy te milyen jól csinálod, más meg hülye.
Ezért javasoltam, hogy olvasd újra a saját, 2-3 évvel ezelőtti hozzászólásaidat (véleményed a netellerről, a költségekről, az adózásról...), de inkább töröltetted azokat, pedig még az is előfordult, hogy te is 'lehajoltál" bingó bónuszért vagy ingyen pörgetésekért.

Másfél éve, amikor 2500 ft-ből csináltál 1 milliót, akkor még mázlistának tartottad magad, ebből lett a hibátlan találati aránnyal dolgozó profi, akinek csak nyertes sorozatai vannak és kifizetései.
Előre egyetlen egy 1300 eurós fogadás képét tetted fel, ami pont veszített.
(mondom, ettől függetlenül elhiszem, hogy a képek valósak, azt viszont nem tudom, hányszor futottál neki)

Az tényleg érdekelne, hogy a williamhillnél és a winmastersnél is megúsztad-e a korlátozást, de az a téma is addig volt érdekes neked, amíg a kifizetéseidről készült képernyőképeket bemásolhattad.   :)

Ha valakinek még ezek után is kérdéses volt, az új neveden benyomott képözönnel sikerült megerősítened, hogy nem a sportfogadás eredményeiddel, hanem az anyagi helyzeteddel akarsz dicsekedni.
Akárhogyan is szedtél össze ennyi pénzt, egyszer majd elárulhatnád, miért olyan fontos, hogy tök ismeretleneket meggyőzz!  ;)

Mindenesetre én örülök, hogy visszatértél, kifejezetten csalódott voltam, mikor olvastam a regisztrációd törléséről.    ;)





Hja és a legfontosabb:
Nem strandolsz jobban, mint én!




Megvan az emberünk:
https://www.youtube.com/watch?v=ezcSbyO2EoM

A poénon túl: Aki ennyi pénzt keres annak lennie kéne annyira kulturáltnak/intelligensnek pénzügyileg, hogy nem kp-ben halmozza azt.
Ez így strici és drogdíler stílus. Tán nem azért vagy annyira 'aktív' a sportfogadás terén, hogy tisztára moss egy kis lóvét?

Idézetet írta: Dvid Dátum szeptember 28, 2017, 16:33:15
A másik dolog pedig az, hogy megtanultam már az évek során mindig legyen olyannal amilyen akarok lenni, nem szeretnék sportfogadás terén sem olyan gyenge lenni mint akik itt vannak, csak a bonusz, ingyen pörgetés, csalás-bunda, lehetetlen  két ezer forintért kitiltatják magukat, egyáltalán nem értenek hozzá, csak a negativitás korlátozás stb. aztán sehol semmi, ez megy itt, nálam eredmények voltak, aki elhitte el aki nem nem mondtam már élőbe szivesen bemutatok bármit , autókat, mindent megyünk egy kőrt ha szeretnél, bárkinek vendégszerető ember vagyok, hozzám lehet jönni beszélgetni megvendégellek egy rossz szó bántás nélkül közben megnézed a fogadásaim mennyit nyertem / veszitettem profit stb., nálam az a hiteles nem pedig az, hogy egy forumon hitetlenkedünk... a képeket meg gondolkozzatok már, hogy szerkesztettem volna ? Kikerestem minden egyes fogadásomnál, hogy pl. Babos Timea 5. adogatás 12 óra 40 perc 35 másodperckor és 1.45 volt rá az odds ? Ezt minden egyes kb 100 fogadásomnál igy kikerestem másodpercre pontosan és úgy photoshopoltam be? Szerintem képtelenség az, hogy nektek nem sikerült az egy dolog, én nem kértem pénzt a tippekért engem nem érdekelt igazából semmi, a valóságot adtam amit élőben is tudok nyujtani, ez hogy fájt egyesknek az már az ő próblémája, talán ezért nem is fognak feljebb lépni soha mert aki jobb tölük esetleg gazdagabb leköcsögözik ezért nem lesznek soha olyan körökbe hogy olyanok legyenek mint ők, ez már nem az én bajom nekem mindenem megvan és luxusban élek , nekem nem fáj a fejem a pénzem és nem fáradok el a munkában szóval engem aztán tényleg nem érdekel semmi, nem csak forum szerint s engem nem a bonusz érdekel sőt igazából itt semmi sem, szóval ezt akartam még, hogy itt legyen a számom bárki várok szivesen egy baráti sportfogadói beszélgetésre és hátha hitelesebb lesz a töténet, innentől kezdve, hogy itt van a számom én leléptem innen, további jó bonuszvadászatot.
Igaza van Knapp kollégának,hülyeségeket beszélsz.Úgy látom szerinted aki nem nézz fel rád az irigykedik már a Bejött topicban is ez jött le nekem és most is.Más opció nem létezik.Akkor is elhittem hogy ezek nem photoshopok csak értelmét nem láttam,mert ezenkívül semmi egyébről nem szólt a fórumon a tevékenységed.Vannak még szerintem jó páran akik nagy pluszba vannak vagy csak szépen termelnek mégse tömjénezik magukat .pl.Tomka aki 100 vagy 50 eurókat rak élő meccsre és továbbra is segítőkész és alázatosnak tűnik a sportfogadás iránt de ez csak egy példa

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2017, 17:38:34
Ej, Gázember,
Ha nem jelentkezik senki, akkor esetleg leszűrhetjük belőle, hogy a többség mégsem annyira kíváncsi rá?    ::)

Egyébként meg faszságokat beszélsz.
Leírtam, hogy én elhiszem a sportfogadás sikereidet. Irigykedni sincs okom, mert már akkor a sportfogadásból éltem, amikor még te nem is regisztráltál ide és valószínűleg azután is abból fogok, hogy lelépsz.
A luxus életmódodnak meg nincs köze a sportfogadáshoz, nem onnan van 100 millió kp-d, hogy készpénzben kifizetett a bet365.
Sőt, talán pont azért rohantál leadózni a nagy sportfogadás nyereményedet, mert az egyéb, "gazember" bevételeidet nehezebben tudod igazolni a NAV előtt.    ::)

Minden témában odáig jutottunk el, hogy te milyen jól csinálod, más meg hülye.
Ezért javasoltam, hogy olvasd újra a saját, 2-3 évvel ezelőtti hozzászólásaidat (véleményed a netellerről, a költségekről, az adózásról...), de inkább töröltetted azokat, pedig még az is előfordult, hogy te is 'lehajoltál" bingó bónuszért vagy ingyen pörgetésekért.

Másfél éve, amikor 2500 ft-ből csináltál 1 milliót, akkor még mázlistának tartottad magad, ebből lett a hibátlan találati aránnyal dolgozó profi, akinek csak nyertes sorozatai vannak és kifizetései.
Előre egyetlen egy 1300 eurós fogadás képét tetted fel, ami pont veszített.
(mondom, ettől függetlenül elhiszem, hogy a képek valósak, azt viszont nem tudom, hányszor futottál neki)

Az tényleg érdekelne, hogy a williamhillnél és a winmastersnél is megúsztad-e a korlátozást, de az a téma is addig volt érdekes neked, amíg a kifizetéseidről készült képernyőképeket bemásolhattad.   :)

Ha valakinek még ezek után is kérdéses volt, az új neveden benyomott képözönnel sikerült megerősítened, hogy nem a sportfogadás eredményeiddel, hanem az anyagi helyzeteddel akarsz dicsekedni.
Akárhogyan is szedtél össze ennyi pénzt, egyszer majd elárulhatnád, miért olyan fontos, hogy tök ismeretleneket meggyőzz!  ;)

Mindenesetre én örülök, hogy visszatértél, kifejezetten csalódott voltam, mikor olvastam a regisztrációd törléséről.    ;)

Nem korlátoztak ott sem, szimplán nem fizettek ki semmi indok nélkül azt hiszem harmadjára, ezért elbasztam online meccseken a maradandó 8-9 ezer eurót.. aztán hagytam őket a fenébe.



Schleck.: Nem vagyok sem strici sem drogdiller, egyszerű vállalkozó.

Gazember, Dvid, nekem nem kell bizonyítanod semmit, ki vagyok én, hogy bármit számon kérjek rajtad. Elhiszem hogy sokat nyertél. Időnként beletrollkodom az ilyen témákba, mert már csak ezek futnak a fórumon, de igazából én örülök neki, ha valakinek jól megy. Neked is sok szerencsét a jövőben, teljesen mindegy mit gondolunk mi itt fórumfelhasználók rólad, ha az udvaron ott áll két Merci :)

#640 október 03, 2017, 00:02:59, petercrouch
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 26, 2017, 23:04:26

Gondoltam már rá, hogy az elmúlt évek történéseit egyszer megírom egy könyvben, de igazából a te sportfogadó karriered lenne az igazán tanulságos olvasmány!
Remélem, túl vagy a nehezén...

Az én történetem vagy egy horror lenne, vagy egy tanmese. Nem tudok erre pontos választ adni.
Még mindig pezseg a vérem, mikor fogadhatok. És kínként élem meg a kihagyott tippeket. De már nem sulykolom magamba azt, hogy a kihagyott fogadásokkal profittól esek el.
Az ámukfutásom végén már csak néhány barátom volt. Elvesztettem a nagy Szerelmemet (elment dolgozni, hogy eltartsom engem és a szenvedélyemet, mindezt úgy, hogy papíron férfinak születtem), a barátaim többségét és a pénzem jelentős részét. Végül egyik barátom segítetett rajtam 4 éve. Ő már akkor is évek óta foglalkozott betfair-en kereskedéssel, tapasztalt volt, ráadásul szállást és tanácsokat is adott. Majd 2 éve lakok egyedül, bár csak bérelt lakásban, nem messze a (volt) családi háztól. Amikor arra sétálok, mindig eszembe jut az, hogy miért jutottam idáig. Nem akarok már visszatérni. De hiányzik. Végtelenül. A betfair-nek és a barátomnak köszönhetően most van pénzem. Megengedhetném magamnak ismét a sportfogadást, de már tapasztaltam azt, hogy az hova vezet. Nem ismerem a határaimat, a profit pedig mindig belevisz felelőtlen kockáztatásokba. Sorozatosan. Soha nem tudtam értékelni a sikert. Mindig többet akartam, mindig a mindent akartam. És ez nem működött.
Manapság ahogy végzek a kereskedéssel, készítek egy whiskey-s beöntést, bekapcsolok valami sorozatot és élvezem a perceket. Nem ülök már gép elé, megtenni még "egy tippet, tényleg az utolsót". Talán ebben az is segítségemre volt, hogy nyitottam itt egy naplót. Nehezemre megy, hogy ne rakjak naponta 10-20 tippet, de most ez az akaraterőm próbája.
Nehezebb egy életet helyrehozni, mint elbaszni azt. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy meccsre feltenném a bankom 10%-át, majd annak bebukása után próbálnám azt visszohozni a maradékból. Az meg ugye nem 1.1-es szorzó. Bár az én példámból kiindulva a bukott pénz inkább 90-95%  :D 

Idézetet írta: petercrouch Dátum október 03, 2017, 00:00:10
Az én történetem vagy egy horror lenne, vagy egy tanmese. Nem tudok erre pontos választ adni.
Még mindig pezseg a vérem, mikor fogadhatok. És kínként élem meg a kihagyott tippeket. De már nem sulykolom magamba azt, hogy a kihagyott fogadásokkal profittól esek el.
Az ámukfutásom végén már csak néhány barátom volt. Elvesztettem a nagy Szerelmemet (elment dolgozni, hogy eltartsom engem és a szenvedélyemet, mindezt úgy, hogy papíron férfinak születtem), a barátaim többségét és a pénzem jelentős részét. Végül egyik barátom segítetett rajtam 4 éve. Ő már akkor is évek óta foglalkozott betfair-en kereskedéssel, tapasztalt volt, ráadásul szállást és tanácsokat is adott. Majd 2 éve lakok egyedül, bár csak bérelt lakásban, nem messze a (volt) családi háztól. Amikor arra sétálok, mindig eszembe jut az, hogy miért jutottam idáig. Nem akarok már visszatérni. De hiányzik. Végtelenül. A betfair-nek és a barátomnak köszönhetően most van pénzem. Megengedhetném magamnak ismét a sportfogadást, de már tapasztaltam azt, hogy az hova vezet. Nem ismerem a határaimat, a profit pedig mindig belevisz felelőtlen kockáztatásokba. Sorozatosan. Soha nem tudtam értékelni a sikert. Mindig többet akartam, mindig a mindent akartam. És ez nem működött.
Manapság ahogy végzek a kereskedéssel, készítek egy whiskey-s beöntést, bekapcsolok valami sorozatot és élvezem a perceket. Nem ülök már gép elé, megtenni még "egy tippet, tényleg az utolsót". Talán ebben az is segítségemre volt, hogy nyitottam itt egy naplót. Nehezemre megy, hogy ne rakjak naponta 10-20 tippet, de most ez az akaraterőm próbája.
Nehezebb egy életet helyrehozni, mint elbaszni azt. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy meccsre feltenném a bankom 10%-át, majd annak bebukása után próbálnám azt visszohozni a maradékból. Az meg ugye nem 1.1-es szorzó. Bár az én példámból kiindulva a bukott pénz inkább 90-95%  :D

Az örökség már csak ilyen attól, hogy könnyű pénz állt a házhoz bánni még nem tudtál vele, gondolom nem érdekel mert van még és észtelenül játszottál amig elfogyott a van, nem lehet több a kiadás mint a bevétel ez szerintem tudnia kellene egy embernek még, nem tudlak sajnálni....az örökséget általában mindenki könnyen elveri...

Vagy mondjuk akinek van egy kis esze okosan beforgatja és még több pénzt csinál belőle...

Lehet azt okosan is csinálni csak nem mindenki olyan hülye hogy elveri hulyesegekre csak azért mert "ingyen" pénz.. :bash:

Idézetet írta: petercrouch Dátum október 03, 2017, 00:00:10
Az én történetem vagy egy horror lenne, vagy egy tanmese. Nem tudok erre pontos választ adni.
Még mindig pezseg a vérem, mikor fogadhatok. És kínként élem meg a kihagyott tippeket. De már nem sulykolom magamba azt, hogy a kihagyott fogadásokkal profittól esek el.
Az ámukfutásom végén már csak néhány barátom volt. Elvesztettem a nagy Szerelmemet (elment dolgozni, hogy eltartsom engem és a szenvedélyemet, mindezt úgy, hogy papíron férfinak születtem), a barátaim többségét és a pénzem jelentős részét. Végül egyik barátom segítetett rajtam 4 éve. Ő már akkor is évek óta foglalkozott betfair-en kereskedéssel, tapasztalt volt, ráadásul szállást és tanácsokat is adott. Majd 2 éve lakok egyedül, bár csak bérelt lakásban, nem messze a (volt) családi háztól. Amikor arra sétálok, mindig eszembe jut az, hogy miért jutottam idáig. Nem akarok már visszatérni. De hiányzik. Végtelenül. A betfair-nek és a barátomnak köszönhetően most van pénzem. Megengedhetném magamnak ismét a sportfogadást, de már tapasztaltam azt, hogy az hova vezet. Nem ismerem a határaimat, a profit pedig mindig belevisz felelőtlen kockáztatásokba. Sorozatosan. Soha nem tudtam értékelni a sikert. Mindig többet akartam, mindig a mindent akartam. És ez nem működött.
Manapság ahogy végzek a kereskedéssel, készítek egy whiskey-s beöntést, bekapcsolok valami sorozatot és élvezem a perceket. Nem ülök már gép elé, megtenni még "egy tippet, tényleg az utolsót". Talán ebben az is segítségemre volt, hogy nyitottam itt egy naplót. Nehezemre megy, hogy ne rakjak naponta 10-20 tippet, de most ez az akaraterőm próbája.
Nehezebb egy életet helyrehozni, mint elbaszni azt. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy meccsre feltenném a bankom 10%-át, majd annak bebukása után próbálnám azt visszohozni a maradékból. Az meg ugye nem 1.1-es szorzó. Bár az én példámból kiindulva a bukott pénz inkább 90-95%  :D

Ha valósak az állítások, s miért ne lennének, akkor neked nagyon is javasolt, hogy távol maradj még ettől a fórumtól is. Van ennél fontosabb dolog is az életben.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 03, 2017, 14:30:14
Ha valósak az állítások, s miért ne lennének, akkor neked nagyon is javasolt, hogy távol maradj még ettől a fórumtól is. Van ennél fontosabb dolog is az életben.  :cya:

Én máshogy látom. Úgy 10 éve nézegetem ezt a fórumot, de csak most regisztráltam. A naplózás miatt talán már régebben meg kellett volna tennem ezt. Aprókkal fogadok, nem fogom magam szarrá nyerni, de ha elvesztem ezt az összeget, az sem fog letargiába sodorni. Csak egy móka már az egész.
Köszönöm azért az "aggódást", de már megtaláltam az arany középutat.  :beerchug: