Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na mivan ab, ennyi volt a mai mókatáradból?  ???
Elég gyatra  :noway:

Idézetet írta: sparco Dátum december 24, 2009, 23:39:54
Na mivan ab, ennyi volt a mai mókatáradból?  ???
Elég gyatra  :noway:
Kezd kijózanodni... ;) ;D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 24, 2009, 23:40:51
Kezd kijózanodni... ;) ;D

Neeem, mostmár annyit ivott hogy nem találja a "Hozzászólás" gombot  :redchug:

Idézetet írta: sparco Dátum december 24, 2009, 23:42:17
Neeem, mostmár annyit ivott hogy nem találja a "Hozzászólás" gombot  :redchug:
Vagy sertésnek vette amit írtunk és elment inkább enni... :D

Reméljük Milan törli ezt az ámokfutást... :) 
Bár még mindig jobb ez, mint ha éppen vitatkoztunk volna, vagy egymást szidjuk... ;)

Na, latom amig elmentem furodni epp engem beszeltetek ki... jol van csak.
amugy ha reszeg lennek nem tudnek ijen hejesen irni.

Tenyleg jobb mintha veszekedtunk volna, szerintem nem kell torolni elvegre azert kocsma ez a topik. de mostmar vmlinuz is itt settenkedik, vajon mi jar a fejeben...

És most már Milan is itt pofátlankodik...:)

Dehogy törlöm, nem törlöm ezeket...jó látni, hogy így el tudtok beszélgetni.  ;D  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum december 25, 2009, 00:45:08
És most már Milan is itt pofátlankodik...:)

Dehogy törlöm, nem törlöm ezeket...jó látni, hogy így el tudtok beszélgetni.  ;D  :beerchug:


Aaaa tudom mi tortent....2 tanum is van ra, h lattuk vmlinuz elkezdett a topikba egy uzenetet irni 1 oraig irta de nem fejezte be es kilepett. Na mar most az tortent mivel o nem csak a c++-hoz ert hanem hacker is, kiolvasta (kihallgatta szinonimaja), hogy mi msn-en mit beszelunk meg rajott, h mi rajottunk, h tudjuk o itt leselkedik, errefel mit csinal belep Milan felhasznalojaval es megirja az uzenetet, raadasul olyat, h "mostmar milan is itt pofatlankodik"....hat vmlinuz....

Áh, nem volt semmi üzenezt irás, csak benéztem a fórumra telefonon a kocsmából. Kicsit sok bort megittam ;) most meg fáj a fejem  :redchug: :redchug:

Mi zajlott itt késő este és hajnalba ? :D

#85 december 25, 2009, 10:27:30, Lacapi
Jön az értesitő az új hsz-ről, mondom megnézem. Indult a topic egy éve, eddig volt négy oldal. Most lapaljára érek, akkor nézem még két oldal uj szöveg van. Felétek nem járt a Jézuska hogy az egész estét itt töltöttétek?  :)
Amugy itt lesz az ideje hogy az msn-t ujra használjam, ti ezek szerint ujabban nagyon nyomjátok. Anno egyszer elkezdtük, szerintem több ember külön "tippmixesek" felirat alatt szerepel, bár lehet hogy ezt időszerű lenne megváltoztatnom "sportforg" -ra, nem?

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 25, 2009, 10:25:16
Jön az értesitő az új hsz-ről, mondom megnézem. Indult a topic egy éve, eddig volt négy oldal. Most lapaljára érek, akkor nézem még két oldal uj szöveg van. Felétek nem járt a Jézuska hogy az egész estét itt töltöttétek?  :)
Amugy itt lesz az ideje hogy az msn-t ujra használjam, ti ezek szerint ujabban nagyon nyomjátok. Anno egyszer elkezdtük, szerintem több ember külön "tippmixesek" felirat alatt szerepel, bár lehet hogy ezt időszerű lenne megváltoztatnom "sportforg" -ra, nem?


hogy éjjel pár percet elhülyültünk, az  nem a karácsony vesztére megy :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 25, 2009, 10:25:16
Jön az értesitő az új hsz-ről, mondom megnézem. Indult a topic egy éve, eddig volt négy oldal. Most lapaljára érek, akkor nézem még két oldal uj szöveg van. Felétek nem járt a Jézuska hogy az egész estét itt töltöttétek?  :)
Amugy itt lesz az ideje hogy az msn-t ujra használjam, ti ezek szerint ujabban nagyon nyomjátok. Anno egyszer elkezdtük, szerintem több ember külön "tippmixesek" felirat alatt szerepel, bár lehet hogy ezt időszerű lenne megváltoztatnom "sportforg" -ra, nem?

Nálunk este 11 után már régen alszik Jézuska... ;D
Az msn-t egyébként nagyon praktikus és hasznos dolognak tartom, engem felvett innen 7-8 ember és azóta tartjuk a kapcsolatot meg próbálunk egymásnak tippeket adni, segíteni, bár én nagyon önfejű vagyok sportfogadás terén és mindig megyek a saját fejem után...

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 25, 2009, 13:51:34
Nálunk este 11 után már régen alszik Jézuska... ;D
Az msn-t egyébként nagyon praktikus és hasznos dolognak tartom, engem felvett innen 7-8 ember és azóta tartjuk a kapcsolatot meg próbálunk egymásnak tippeket adni, segíteni, bár én nagyon önfejű vagyok sportfogadás terén és mindig megyek a saját fejem után...

nadalt (agassit) nemakarod felvenni? Ő biztos segítene  :D

Úgy látom rosszkor szóltam rossz helyen  ;D   Mea culpa  ;D