Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elkezdtem játszani a Football Manager 2010-el és poénból munkanélküliként kezdtem a játékot. Angol ligákat választottam csak ki és képzeljétek eddig háromszor pályáztam menedzsernek, ahol megüresedett év közben év közben a poszt,  de mindenhol elutasítottak...így hogy játsszak? ;D

Szeretnék adni 2 jó tanácsot.  ::)

1. Ne igyatok alkoholt
2. Ha mégis ittatok véletlenül, akkor ne focizzatok másnap délelőtt

;D

Idézetet írta: Lufu Dátum január 23, 2010, 21:20:33
Szeretnék adni 2 jó tanácsot.  ::)

1. Ne igyatok alkoholt
2. Ha mégis ittatok véletlenül, akkor ne focizzatok másnap délelőtt

;D


Én az elsőt választom... ;)

Kedves fogadótársaim!

Nem tudom, melyik topicban lenne a helye ennek, nem is ez a lényeg, hanem, hogy megosszam veletek is az örömömet, amely abból fakad, hogy ma 13:15-kor megszületett a kislányom! Az anyukával együtt jól vannak, apás szülés volt, és most nemrég jöttem haza a kórházból. De hamarosan megyek is tovább ilyet  :beerchug: meg ilyet  :redchug: csinálni!
Mindenki vendégem egy virtuális sörre!

 :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Gratulálok! Legyen sok örömöd  a gyermekben!   :icon_smile:
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: benson Dátum január 29, 2010, 18:29:53
Kedves fogadótársaim!

Nem tudom, melyik topicban lenne a helye ennek, nem is ez a lényeg, hanem, hogy megosszam veletek is az örömömet, amely abból fakad, hogy ma 13:15-kor megszületett a kislányom! Az anyukával együtt jól vannak, apás szülés volt, és most nemrég jöttem haza a kórházból. De hamarosan megyek is tovább ilyet  :beerchug: meg ilyet  :redchug: csinálni!
Mindenki vendégem egy virtuális sörre!

Gratula, talán végre leszoksz a United mániádról is ;D
Nincs jobb egy tejfakasztó partinál, én is kedden voltam egyen! Reggel 5-re értem haza, 8kor meg már dolgoztam. Szerencséd van a pénteki szüléssel... :) Nehogy vegyél neki valami focis rugdalózót! :beerchug:

Gratulálok Benson, s kívánok minden jót, egészséget nektek!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Gratulálok a porontyhoz Benson! Majd várjuk avatarként a fotót is, hogy megcsodáljuk őt is csakúgy, mint Csacsanál és a többi sportfogadásos apukánál!  :beerchug:

Minden jót! Mégegyszer gratulálok!  :ok:

Énis gratulálok Benson !   :beerchug:

Szintén gratulálok a friss apukának! :beerchug:

Gratulálok Benson! Legyen annyi örömöd a jövevényhez, mint nekem van az én két porontyomhoz!

Ja és jó tejfakasztó ünnepséget estére!  :beerchug: :redchug: :beerchug: :redchug:


Én is gratulálok! Minden jót! :beerchug:

Srácok! Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!  :cya:

Gratulálok én is :beerchug:

Sok boldogságot és mindenek felett egészséget :cya:

Idézetet írta: benson Dátum január 29, 2010, 18:29:53
Kedves fogadótársaim!

Nem tudom, melyik topicban lenne a helye ennek, nem is ez a lényeg, hanem, hogy megosszam veletek is az örömömet, amely abból fakad, hogy ma 13:15-kor megszületett a kislányom! Az anyukával együtt jól vannak, apás szülés volt, és most nemrég jöttem haza a kórházból. De hamarosan megyek is tovább ilyet  :beerchug: meg ilyet  :redchug: csinálni!
Mindenki vendégem egy virtuális sörre!

Váohh!!! :great:  :beerchug: Gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot kívánok!! Hogy hívják a picit?

benson!

Igaz, hogy még a baba születése előtt kellett volna javasolnom, de még most sem késő a figyelmedbe ajánlani ezt a könyvet:

Kitolás / Szily László /
kalauz leendő apáknak

http://webshop.animare.hu/kitolas+1+kalauz+leendo+apaknak+77115.html

Minden leendő apukának ajánlom, jókat lehet röhögni!!  ;D

Ha gondolod, szívesen kölcsönadom, postával átzavarom..