Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Gratulálok a kislányodhoz!  :beerchug:
Kívánok egészséget és sok boldog percet az egész családodnak!

Gratulálok én is, jó egészséget és sok örömet Nektek!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 31, 2010, 07:07:27
Váohh!!! :great:  :beerchug: Gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot kívánok!! Hogy hívják a picit?

benson!

Igaz, hogy még a baba születése előtt kellett volna javasolnom, de még most sem késő a figyelmedbe ajánlani ezt a könyvet:

Kitolás / Szily László /
kalauz leendő apáknak

http://webshop.animare.hu/kitolas+1+kalauz+leendo+apaknak+77115.html

Minden leendő apukának ajánlom, jókat lehet röhögni!!  ;D

Ha gondolod, szívesen kölcsönadom, postával átzavarom..

Csacsa, írtam privátot a könyvvel kapcsolatban, érdekel!
A Kira nevet adtuk a kicsinek, és ha minden igaz, holnap már itthon alszik! ::)

Mégegyszer köszönöm a jókívánságokat!  :cya:

Idézetet írta: benson Dátum január 29, 2010, 18:29:53
Kedves fogadótársaim!

Nem tudom, melyik topicban lenne a helye ennek, nem is ez a lényeg, hanem, hogy megosszam veletek is az örömömet, amely abból fakad, hogy ma 13:15-kor megszületett a kislányom! Az anyukával együtt jól vannak, apás szülés volt, és most nemrég jöttem haza a kórházból. De hamarosan megyek is tovább ilyet  :beerchug: meg ilyet  :redchug: csinálni!
Mindenki vendégem egy virtuális sörre!
Látszik, hogy nem vagyok egy piás gyerek, mert régen jártam a kocsmában. benson! Így utólag is engedd meg hogy gratuláljak  :great: és minden jót kívánjak!

Az apropó, hogy ma betértem: napra pontosan ma két esztendeje, hogy csatlakoztam a fórumhoz. Ezen alkalomból "gurítsunk" le egy pofa sört!  :beerchug:

Nah erre iszunk Várda!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Minél több ilyen évet kívánok!

Köszönöm Várda!  :cya:

Hamarosan én is "kétéves" leszek!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum február 04, 2010, 09:19:47
Nah erre iszunk Várda!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Minél több ilyen évet kívánok!

Köszönöm Milan:beerchug: :beerchug:

Hali
Azt kérdezném h mutter felnyomta az agyam picit az adózással kapcs mert elv ez adóköteles
De ha money-re utalom a nyereményt és a moneybookeres kártyával bemeek 1 atm-be és leveszem a lóvét azt látja valaki?
És mennyi az adó mértéke amugy vagy hogy is van ez?
Van rá TV?


ezt olvastam
de itt az van h nem kell
máshol azt is olvastam h ott az adott ország ahol az iroda van ott adózol és ugye dupla adózás nincs

Hogy nincs dupla adózás? tripla van! Szja, az szjaval csökkentett béredből jövedéki adó (pl. üzemanyag, cigi), azon meg Áfa! Akkor hányszor adózol?  >:(
Amugy ne foglalkozz vele, a szolgáltatások szabad áramlásába ez is beletartozik, és akármennyire is próbálta állam bácsi kordában tartani ezt - pl. hogy nem minden kártyával lehet feltölteni az online irodákhoz - rövid uton a szrt.-t is privatizálja, és megszünik a monopóliuma. Ami már nincs is. Ha nagyon akarod, szja-ként leadózod, de ha okosan veszed ki a nyereményt, kisebb összegekben még a milliós tételt sem figyeli senki. A banki utalásoknak asszem 2 milla a limitje, amig nem kell bejelenteni, igazolni, szóval a nagy szerencsével megszerzed pénzed ne fizesd be az államkasszába.
Lacapi

akk ezek szerint ha money-ra küldetem a pénzt ki és onnan veszem le a money kártyájával 1 atmből azt nem látja senki?

Idézetet írta: whitedragon Dátum február 09, 2010, 20:34:37
akk ezek szerint ha money-ra küldetem a pénzt ki és onnan veszem le a money kártyájával 1 atmből azt nem látja senki?

Látni látja, de franc sem tudja, hogy az szerencsejátékból származik.

Amúgy is a bank csak egy bizonyos nagyobb összeg utána köteles jelenteni az adóhatóságoknak bizonyos tranzakciókat...de ezek tényleg nagy összegek.

Idézetet írta: Milan Dátum február 09, 2010, 21:01:49
Látni látja, de franc sem tudja, hogy az szerencsejátékból származik.

Amúgy is a bank csak egy bizonyos nagyobb összeg utána köteles jelenteni az adóhatóságoknak bizonyos tranzakciókat...de ezek tényleg nagy összegek.

ezt nem is tudtam

Idézetet írta: whitedragon Dátum február 09, 2010, 21:29:35
ezt nem is tudtam

Ettől sem kell megijedni, mert ezzel sem foglalkoznak, csak kötelesek elküldeni.