Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


tehát akk arra nincs sans h pl leveszem money-ról pénzt a money-s kártyával és 1ik nap kelek fel és megkérdik honnan van a lóvé amit levettem?
Mert akk nemtom mit mondanák nekik  ;D

Idézetet írta: whitedragon Dátum február 11, 2010, 17:52:08
tehát akk arra nincs sans h pl leveszem money-ról pénzt a money-s kártyával és 1ik nap kelek fel és megkérdik honnan van a lóvé amit levettem?
Mert akk nemtom mit mondanák nekik  ;D

S megmondod, hogy ajándékba kaptad a gazdag Mari nénitől Kazahsztánból.... ;)

Idézetet írta: Milan Dátum február 11, 2010, 17:55:10
S megmondod, hogy ajándékba kaptad a gazdag Mari nénitől Kazahsztánból.... ;)

és ezt beveszik?
de elv ha moneybookers-ről a saját kártyájukkal amit lehet kérni azzal veszek le atm-ből arról a magyar szervek tudnak?

De most nézem az adózásos topikot és ott azt irják ha nem poker és sportogadás akk az nem adóköteles és nem számít jövedelemnek se, és ugye elv a fogadás tilos de a véttséget nem veled szemben hajtják be hanem az irodával szemben, és részünkkről ez még szabálysértés se


ez mit jelent?
mert sose tudtam :'( :laugh:


Így van, ne problémázz annyit, nyerjél sokat és kész! Szerintem nem vizsgáltak még innen az oldalról senkit, ha mégis, javitsatok ki. Vagy nem nyert még senki annyit, amit vizsgálnának  ;D !

Üdvözlök Mindenkit itt a kocsmában és a mai napon minden ide betérő vendégem egy sörre annak örömére, hogy ma két éve vagyok regisztrált tagja ennek a fórumnak.  :beerchug:  :cya:  :redchug:

Idézetet írta: Jóember Dátum február 16, 2010, 05:39:01
Üdvözlök Mindenkit itt a kocsmában és a mai napon minden ide betérő vendégem egy sörre annak örömére, hogy ma két éve vagyok regisztrált tagja ennek a fórumnak.  :beerchug:  :cya:  :redchug:

Egészségedre Kolléga:beerchug: Sok-sok zöld tippet kívánok az elkövetkezendő XXX évre is!  :ok:

Gratula Jóember, s remélhetőleg minél több évig velünk leszel.  :beerchug:

Hali üdv mindenkinek! Költözés után újra van internetem és végre feljöhettem az oldalra  ;D  szinte már elvonási tüneteim voltak.

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 27, 2010, 21:35:35
Hali üdv mindenkinek! Költözés után újra van internetem és végre feljöhettem az oldalra  ;D  szinte már elvonási tüneteim voltak.

Örvendünk, hogy újra itt vagy. Sok sikert.  :great:


Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy az adózásról szóló részt nem tudom honnan szedte össze a szerző, mert Milan teljesen más dolgot irt az interjúban erről, csak ezt "kifelejtették" a cikkből.