Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mindenki a vendégem egy virtuális körre, ma tudtam meg, hogy meg van a nyelvvizsgám (amiről azt hittem, hogy közelében se lesz)  és ezáltal nem csúszok sulival plusz egy évet :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Gery185 Dátum május 17, 2010, 11:52:18
Mindenki a vendégem egy virtuális körre, ma tudtam meg, hogy meg van a nyelvvizsgám (amiről azt hittem, hogy közelében se lesz)  és ezáltal nem csúszok sulival plusz egy évet :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Gratulálok Gery!  :beerchug:  :great: Tudtam én, hogy nem lesz gond..  ;D  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 17, 2010, 12:12:10
Gratulálok Gery!  :beerchug:  :great: Tudtam én, hogy nem lesz gond..  ;D  ;)

Köszi! Én is tudtam, hogy tudod ;), viszont Te még nem tudod amit én tudok :-X

Idézetet írta: TiB Dátum május 17, 2010, 12:21:35
Jó akkor hol a söröm?

Gratula! Látod mindig a jobbik eset valósul meg  :beerchug:  ;D

Köszönöm :beerchug: A virtuális sör igen hamar fogy, szerintem már be is nyomtad, ez lehet az oka, hogy nem találod, ez esetben vendégem vagy még egyre, és, ha nem is mindig a jobbik eset valósul meg, grat a Barca bajnokihoz :beerchug:

Idézetet írta: Gery185 Dátum május 17, 2010, 11:52:18
Mindenki a vendégem egy virtuális körre, ma tudtam meg, hogy meg van a nyelvvizsgám (amiről azt hittem, hogy közelében se lesz)  és ezáltal nem csúszok sulival plusz egy évet :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Hohó...nagy gratula Gery185! Nekem is voltak hasonló eseteim, s az a legjobb érzés amikor átmész egy vizsgán, miközben végig azt gondoltad, hogy nem fog sikerülni....

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum május 17, 2010, 12:47:00
Hohó...nagy gratula Gery185! Nekem is voltak hasonló eseteim, s az a legjobb érzés amikor átmész egy vizsgán, miközben végig azt gondoltad, hogy nem fog sikerülni....

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Sokkal jobb mikor átmész és nem tanultál semmit mint amikor átmentél de tanultál  :crazy:

Gratulálok Gery! :great: :beerchug:  Az ilyen jellegű meglepetéseket én is szeretem ;D

Kocsmás barátaim....lehet már láttátok, de lehet akad olyan is aki csak most tudja meg, hogy elkészült a 2010-es focivb-nek dedikált weboldalunk.

Nézzétek meg itt:

Futball VB 2010

Egy pohár ital lehet az egészség kulcsa

Jobb az egészsége azoknak az embereknek, akik mértéktartóan, de isznak alkoholt, mint az antialkoholistáknak. 
A szakemberek úgy vélik, nem az alkohol közvetlen hatása okozza az egészségügyi előnyök többségét, hanem olyan közvetett hatások, mint a stressz csökkenése, a több mozgás és a jobb társadalmi helyzet. Mint Boris Hansel kutatásvezető elmondta, a mértékletes alkoholfogyasztás jellemzően a magasabb társadalmi státusz sajátja, amelyben jobb az emberek általános egészségi állapota és alacsonyabb a kardiovaszkuláris kockázat.

A túlzott alkoholfogyasztás összefüggésben van a krónikus májbetegségekkel, több ráktípussal és a szívproblémákkal; az Egészségügyi Világszervezet adatai szerint évente világszerte 2,3 millió halálesetért felelős.

Hansel és kutatócsoportja csaknem 150 ezer francia embert tanulmányozott. A vizsgálatba bevontakat négy csoportba osztották: soha nem ivók, napi 10 gramm alkoholnál kevesebbet fogyasztók, mértékletesen ivók (10-30 gramm alkohol naponta), illetve nagyivók (napi 30 grammnál több alkohol) csoportjaiba. Egy adagnak 10 gramm alkohol számít, ez például 1,2 deciliter 12 százalékos alkoholtartalmú bornak felel meg.

Megállapították, hogy a nők és a férfiak körében is a mértékletesen ivók általános egészségi állapota volt a legjobb. Az ebbe a körbe tartozó férfiaknál alacsonyabb volt a kardiovaszkuláris betegségek kockázata, lassabb volt a szívritmusuk, kisebb volt náluk a stressz, kevesebb a depresszió és alacsonyabb a testtömegindexük. A mértékletesen ivó nők vérnyomása is alacsonyabbnak bizonyult, ráadásul karcsúbbak is voltak.

A tanulmány a Nature csoporthoz tartozó European Journal of Clinical Nutrition című szakfolyóiratban jelent meg.

(MTI)

Na, erre a hírre inni kell!  :beerchug:




Szerintem hasonlítanak egymásra.  :)


#178 augusztus 29, 2010, 23:17:51, rosco
TiB a Bordeaux - Marseille meccs félidejében tett egy jótékony ajánlatot, amely úgy hangzott el, hogy abban az esetben, ha 0-1-ről kiegyenlít a Bordeaux és 1-1 lesz a végeredmény mindenkinek fizet egy sört.:great: Szóval, aki szereti a sört/Biert/Beert/pivot TiB-nél jelentkezhet. :beerchug: