Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: gigazo Dátum október 24, 2011, 23:55:09
A kerek számok megünnepelése miatt be szoktam térni  :redchug:

Grat  :beerchug: 1500x

Idézetet írta: gigazo Dátum október 24, 2011, 23:55:09
A kerek számok megünnepelése miatt be szoktam térni  :redchug:

Gratulálok, csak így tovább! És guríts le még egyet! :redchug:

Idézetet írta: gigazo Dátum október 24, 2011, 23:55:09
A kerek számok megünnepelése miatt be szoktam térni  :redchug:

Gratulálok én is! :beerchug:

#243 október 29, 2011, 20:52:28, almafa
Üdv minden régi és új fogadónak!

A lehető legszemétebb módon tűntem el, amit sajnálok, bár tudatában voltam, hogy mit csinálok. Ez van, genyó voltam/vagyok, ez az önzőség is ugyanolyan emberi, mint bármi más tulajdonság (tudom, hogy nem így kellett volna, de úgy éreztem, ezt kell tennem). Kellett ez a másfél hónap pihenő, ugyanis ez idő alatt eszméltem arra, hogy semmi sem úgy van, ahogy a kicsi fejecskémben. Majdnem lenulláztam a bankrollom, szerencsére megmaradt az indulóm néhányszorosa, de amit csináltam (megvoltak a szabályaim, mégis megszegtem őket, de most már ezerszer fontosabbnak tartom őket, most már tisztán látom a következményeket), az nagyon meghatározó és mély, ez taszított le, s remélem emel is fel. Lényeg a lényeg, most már tudom merre tartsak.

Figyelgettem ez idő alatt a naplókat, örülök, hogy Laudrup páratlan szorgalma meghozza végre a gyümölcsét, örülök, hogy Alex továbbra is kitartóan küzd, örülök, hogy szépen alakulgat a közösség, sorra nyílnak a hosszabb-rövidebb életű naplók, viszont nem örülök, hogy régiek közül pár átalakult, megszűnt.

Szerk.: továbbá fogalmam sincs, hogy köszönhetném meg (személyem szerint) a részletes elemzéseket írók munkáját, de azt hiszem, hogy erre megtaláltam a módját.

Idézetet írta: almafa Dátum október 29, 2011, 20:40:04
Üdv minden régi és új fogadónak!

A lehető legszemétebb módon tűntem el, amit sajnálok, bár tudatában voltam, hogy mit csinálok. Ez van, genyó voltam/vagyok, ez az önzőség is ugyanolyan emberi, mint bármi más tulajdonság (tudom, hogy nem így kellett volna, de úgy éreztem, ezt kell tennem). Kellett ez a másfél hónap pihenő, ugyanis ez idő alatt eszméltem arra, hogy semmi sem úgy van, ahogy a kicsi fejecskémben. Majdnem lenulláztam a bankrollom, szerencsére megmaradt az indulóm néhányszorosa, de amit csináltam (megvoltak a szabályaim, mégis megszegtem őket, de most már ezerszer fontosabbnak tartom őket, most már tisztán látom a következményeket), az nagyon meghatározó és mély, ez taszított le, s remélem emel is fel. Lényeg a lényeg, most már tudom merre tartsak.

Figyelgettem ez idő alatt a naplókat, örülök, hogy Laudrup páratlan szorgalma meghozza végre a gyümölcsét, örülök, hogy Alex továbbra is kitartóan küzd, örülök, hogy szépen alakulgat a közösség, sorra nyílnak a hosszabb-rövidebb életű naplók, viszont nem örülök, hogy régiek közül pár átalakult, megszűnt.

Szerk.: továbbá fogalmam sincs, hogy köszönhetném meg (személyem szerint) a részletes elemzéseket írók
munkáját, de azt hiszem, hogy erre megtaláltam a módját.

Már saját hibáidat beismerted, látod, s ez az első lépés, hogy felfelé menj a lépcsőn!!!

Üdv újra itt Almafa!!!

Idézetet írta: almafa Dátum október 29, 2011, 20:40:04
Üdv minden régi és új fogadónak!

A lehető legszemétebb módon tűntem el, amit sajnálok, bár tudatában voltam, hogy mit csinálok. Ez van, genyó voltam/vagyok, ez az önzőség is ugyanolyan emberi, mint bármi más tulajdonság (tudom, hogy nem így kellett volna, de úgy éreztem, ezt kell tennem). Kellett ez a másfél hónap pihenő, ugyanis ez idő alatt eszméltem arra, hogy semmi sem úgy van, ahogy a kicsi fejecskémben. Majdnem lenulláztam a bankrollom, szerencsére megmaradt az indulóm néhányszorosa, de amit csináltam (megvoltak a szabályaim, mégis megszegtem őket, de most már ezerszer fontosabbnak tartom őket, most már tisztán látom a következményeket), az nagyon meghatározó és mély, ez taszított le, s remélem emel is fel. Lényeg a lényeg, most már tudom merre tartsak.

Figyelgettem ez idő alatt a naplókat, örülök, hogy Laudrup páratlan szorgalma meghozza végre a gyümölcsét, örülök, hogy Alex továbbra is kitartóan küzd, örülök, hogy szépen alakulgat a közösség, sorra nyílnak a hosszabb-rövidebb életű naplók, viszont nem örülök, hogy régiek közül pár átalakult, megszűnt.

Szerk.: továbbá fogalmam sincs, hogy köszönhetném meg (személyem szerint) a részletes elemzéseket írók munkáját, de azt hiszem, hogy erre megtaláltam a módját.

Come on almafa, semmizd ki az irodákat. Welcome back :great:

Sorstarsak!
Hova tunt a "legyenonismilliomos uriember" es a "rulett es surebetmajsztro"?
Meggazdagodtak es itthagytak aforumot? :great:

A milliomosra énis kiváncsi lennék, hogy milyen % ban jöttek a tippek, ha valaki tudja, az ossza meg velünk :)

Elmondom én neked, mert valamilyen szinten követtem.

Emlékszel arra a berobbanós hónapjára amikor az alaptétjének a 10-szeresét nyerte a hónap végére?? Nahh, a legutóbbi hónap, ennek teljesen a totális ellentéte volt, és ha 10%-os tétekkel játszottak akkor teljesen lenullázták magukat, legfeljebb egy nagyon pici maradhatott nekik. A honlapjukat a hónap közepétől elfelejtették vezetni (éppen emiatt), szóval az az egész úgy ahogy van csődbe ment... Ha innentől lesz aki befizeti oda magát, az már télleg a világ legnagyobb lúzere...

Így ért véget egy álomszerűen kezdődő stratégia.... Ez a sportfogadás:P





Ma átléptem az egy hozzászólás / nap küszöböt. Egy sör!  :beerchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 16, 2011, 22:38:15
Ma átléptem az egy hozzászólás / nap küszöböt. Egy sör!  :beerchug:

:beerchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 16, 2011, 22:38:15
Ma átléptem az egy hozzászólás / nap küszöböt. Egy sör!  :beerchug:
:beerchug: