Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Winger Dátum július 19, 2013, 16:09:03
Az 1 000. "hozzászólásom" örömére minden ismerős és ismeretlen fórumtag vendégem egy sörre! :beerchug:

:beerchug:

Idézetet írta: Winger Dátum július 19, 2013, 16:09:03
Az 1 000. "hozzászólásom" örömére minden ismerős és ismeretlen fórumtag vendégem egy sörre! :beerchug:
BAH kupon nincs? ;D

Idézetet írta: Winger Dátum július 19, 2013, 16:09:03
Az 1 000. "hozzászólásom" örömére minden ismerős és ismeretlen fórumtag vendégem egy sörre! :beerchug:
Hatalmas Gratula :) :beerchug:

Egyedül a digi tv sara, vagy máshol is olyan a duna tv, mintha egy tízéves webkamerával közvetítenének? Tekintve, hogy szép számmal fog ez az adó meccset adni, eléggé kiábrándító...


Idézetet írta: söprű Dátum július 26, 2013, 19:25:06
Egyedül a digi tv sara, vagy máshol is olyan a duna tv, mintha egy tízéves webkamerával közvetítenének? Tekintve, hogy szép számmal fog ez az adó meccset adni, eléggé kiábrándító...
Ja, én azt hittem először, hogy mobiltelefonnal közvetítik, utána hogy a kinti eső (brüsszelben az már zavarja). De csak elővették a régi kamerákat.

Hello! Tudtok Bp-en egy olcsóbb árfekvésű olyan sörözőt, kocsmát, akármit ahol lehet minden este sportközvetítéseket nézni és azért nincsen csurig ordibáló vadszurkerekkel?
köszönöm

Idézetet írta: Winger Dátum július 19, 2013, 16:09:03
Az 1 000. "hozzászólásom" örömére minden ismerős és ismeretlen fórumtag vendégem egy sörre! :beerchug:

Gratulálok csak így tovább ! :beerchug:

Szurkoljatok ,hogy a Madrid is nyerjen, ez a szelvény lesz a büszkeségem :)
A Vidi már 3 - 0 ra vezet, a Barca pedig 6 - 0 ra. Gondolom ezek már simán jönnek :)

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 18, 2013, 20:08:57
Szurkoljatok ,hogy a Madrid is nyerjen, ez a szelvény lesz a büszkeségem :)
A Vidi már 3 - 0 ra vezet, a Barca pedig 6 - 0 ra. Gondolom ezek már simán jönnek :)


Akkor HAJRÁ!  :ok:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 18, 2013, 20:08:57
Szurkoljatok ,hogy a Madrid is nyerjen, ez a szelvény lesz a büszkeségem :)
Kezd necces lenni. Remélem elkiabálom. nem sokszor mondok ilyet, de most hajrá Madrid!  :ok:
Remélem fogadtál vissza is azért!

Idézetet írta: Jabba Dátum augusztus 18, 2013, 22:22:48
Kezd necces lenni. Remélem elkiabálom. nem sokszor mondok ilyet, de most hajrá Madrid!  :ok:
Remélem fogadtál vissza is azért!

Össze - vissza izzadtam a bugyim :)
Nem, nem fogadtam vissza. Te hogy fogadtál volna vissza , mert ez egy 12 meccses szeló volt!

#418 augusztus 18, 2013, 23:10:08, misk@
Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 18, 2013, 22:52:41
Össze - vissza izzadtam a bugyim :)
Nem, nem fogadtam vissza. Te hogy fogadtál volna vissza , mert ez egy 12 meccses szeló volt!

Mivel már minden jött, csak a Realt kellett volna biztosítani... várható nyereményből rászánsz egy kis pénzt X2-re (szerintem meccs előtt bőven volt 3,00-4,00 körül - első gól után meg főleg) Utána eredménytől függetlenül hátradőlhetsz, mert valamennyit már biztos nyersz  ;)
Egyébként grat a szelóhoz!

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 18, 2013, 20:08:57
Szurkoljatok ,hogy a Madrid is nyerjen, ez a szelvény lesz a büszkeségem :)
A Vidi már 3 - 0 ra vezet, a Barca pedig 6 - 0 ra. Gondolom ezek már simán jönnek :)


Gratulálok! :beerchug: