Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor már nyitok is az egészségedre egy jó kis Steinenbergenmitzenkatzenbrau-t ;D

:beerchug:

Üdvözletem mindenkinek!

Mivel nem találtam a megfelelő topicot (lehet elkerülte a figyelmem, ezért elnézést), de szeretnék némi segítséget kérni. Szeretnék egy megfelelő statisztikai oldalt (ilyen volt például a futbol24.com, de ez megszűnt, ahogy nézem - pontosabban engem nem visz át másik oldalra), ahol olyan adatokat és információkat találok: A napi mérkőzések (az összes vagy kiválaszthatom országonként, bajnokságonként), ezekről a mérkőzésekről mindenfajta statisztikai elemzéseket, gólok, otthon, idegenben és a többi.:) Remélem létezik ilyen (egyszer már létezett), de ha valaki számára megfelelőt is tud bátran ajánlani szívesen fogadnám, addig én is kutakodok.:)

Előre is köszönöm mindenki segítségét!

Üdv,
Anonimus


Fórumon eltöltött összes idő: 100 nap, 12 óra és 40 perc
Hozzászólások száma pedig meghaladta a 2500-at.  :beerchug:

#484 augusztus 15, 2014, 16:21:24, Lacapi
Idézetet írta: Anonimus008 Dátum augusztus 15, 2014, 15:03:00
Üdvözletem mindenkinek!

Szeretnék egy megfelelő statisztikai oldalt (ilyen volt például a futbol24.com, de ez megszűnt, ahogy nézem - pontosabban engem nem visz át másik oldalra), ahol olyan adatokat és információkat találok: A napi mérkőzések (az összes vagy kiválaszthatom országonként, bajnokságonként), ezekről a mérkőzésekről mindenfajta statisztikai elemzéseket, gólok, otthon, idegenben és a többi.:)

Előre is köszönöm mindenki segítségét!

Üdv,
Anonimus

www.soccerway.com, nemcsak foci, már hoki, kosár, röpi és kézi statokkal is többek között. Férfi-női egyaránt. Nyilván a népszerűbb bajnokságokból és sportokból több, egyebekből kevesebb stat, de rengeteg infó. Igazolások, keretek, top bajnokságokban évekre vissza. Játékosok hol játszottak, melyik meccsen, válogatottban, de még bírói elemzések is vannak.

a helyes topic: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,977.0.html
sportfogadáshoz használható honlapok. Itt keresgélhetsz!

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 15, 2014, 16:18:49
www.soccerway.com, nemcsak foci, már hoki, kosár, röpi és kézi statokkal is többek között. Férfi-női egyaránt. Nyilván a népszerűbb bajnokságokból és sportokból több, egyebekből kevesebb stat, de rengeteg infó. Igazolások, keretek, top bajnokságokban évekre vissza. Játékosok hol játszottak, melyik meccsen, válogatottban, de még bírói elemzések is vannak.

a helyes topic: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,977.0.html
sportfogadáshoz használható honlapok. Itt keresgélhetsz!

Császárok vagytok, nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, nagyon hálás vagyok remek az oldal, pontosan ilyet kerestem! Hiába, ezen a fórumon rettentően segítőkész mindenki..:) Örülök, hogy megtaláltam! És köszönöm a helyreigazítást is, akkor egyszerűen én nem kerestem alaposan.:) Legközelebb figyelek.

További kellemes napot mindenkinek! :)

de hisz meg sem szűnt a futbol24

#487 augusztus 16, 2014, 07:43:05, Anonimus008
Idézetet írta: szorzatos Dátum augusztus 16, 2014, 04:26:34
de hisz meg sem szűnt a futbol24

Teljesen igazad van, akkor viszont totál nem értem..tegnap benn munkahelyen próbáltam vagy 5-6x megnyitni az oldalt, állandóan az jött fel, hogy az oldal megszűnt és 30 mp múlva átirányítás egy másik honlapra..hiába vártam mindkettőnél több percet és frissítettem 3x, sosem csinált semmit.:S Most, ahogy írtad megpróbáltam és tényleg működik..fogalmam sincs, hogy mi volt ez, mindenesetre köszönöm, hogy szóltál! :)

Közben jav.: Érdekes, mert a Chrome nem bírja az oldalt normálisan betölteni, pontosabban csak tölt és meghal..viszont a halálos explorer meg simán nyomja..:D

Katipunerast az .org "B" válogatott is verné.   :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 16, 2014, 12:40:42
Katipunerast az .org "B" válogatott is verné.   :beerchug:

De még a "Z" is, velem a csapatban, aki életemben talán 5x kosaraztam, poénból a gyerekkel :)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 16, 2014, 12:40:42
Katipunerast az .org "B" válogatott is verné.   :beerchug:

Az a -85.5 re adott 1.86-os odds elég ajándéknak tűnik :D

Idézetet írta: kunisse Dátum augusztus 16, 2014, 14:08:49
Az a -85.5 re adott 1.86-os odds elég ajándéknak tűnik :D

A végén 110,5 és 112,5 között mozgott a legtöbbet.  :ok:


Te Géza, nézd mit kaptam. Nézd hol kopog a Raskóné.  ;D

Ez bizony nem semmi!
Öt EB-selejtező mérkőzés a félidőben 0:0!!!! Mindenki a biztonságra megy?-  ez egy  bunkerfoci. Pedig ugye a lényeg a gól lenne.  Nehezen hihető, de mégis igaz, a pályán lévő 100 mezőnyjátékos közül senki nem lőtt gólt!
Mi lesz így a focival?