Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


keresek én mindenhol a googlén is de nem mindent találok meg ezért jó hogy ittvagyok ti is itt vagytok és amiben tudtok vagy akartok segítetek :) a wikipédián olvastam hogy egy szezon alapszakaszból és rájátszásből áll de akkor mik azok a negyeddöntők meg ilyesmik amik kivannak írva teszemazt az eredmények.com oldalán mondjuk az NHL-nél?2015.04.15-én  NHL-rájátszás 1. játéknap elkezdődik. A rájátszásba a konferenciák első nyolc helyezettje jut be de ezek összesen mennyi meccset fognak játszani? erre sem találtam a googlén segítséget

amúgy jónapokat mindenkinek

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 01, 2015, 20:45:05
elég jól látod :) még satu hülye vagyok ebben az egész témában. nemis gondoltam h ennyire bonyolult 1 rendszer de lehet hogy csak nekem . kb 1 hónapja kezdtem el mert jó pénzt látok benne de ha hülyén csinálom akkor nincs értelme ezért olvasok mindent amit találok meg kérdezek. még csak sima tippmixen játszok semmi netes fogadás és ott jégkorongnál ahogy írtad még nem láttam olyann opciót hogy hazaira vagy vendégre rakhatok, csak 1x2 re van fogadási lehetőség ami esetemben nembaj mert úgyis az x-es  fogadást szeretném elkezdeni. ismerősőm nem azt mondta hogy nincs döntetlen hanem azt hogy a döntőkön nincs ami szerintem hülyeség. írtad hogy döntetlen után megy a hosszabbítás - szétlövés eddig tiszta , de ha x-re rakok és ez a 60. perc eredménye akkor nyertem 1x2 fogadásnál tippmixen nem? mert ott már nemszámít a hosszabbíítás meg a szétlövés utáni eredmény csak a 60 perc alatt elérteké. NHL -ben miért másabb? ti játszottatok már amúgy döntetlenes stratégiát? tapasztalatok vélemények jól jönnének hogy érdemes e elkezdenem

gaben86, alapból ha három esélyesnek fogadásként van meghirdetve akkor a döntetlen is él. Ennyi az egész.

Valaki lenyúlta a legmenőbb felhaasználónevet!  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 02, 2015, 13:03:31
Valaki lenyúlta a legmenőbb felhaasználónevet!  ;D

Nem véletlen, Milánék új szponzora.  ;D

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 02, 2015, 10:14:03
keresek én mindenhol a googlén is de nem mindent találok meg ezért jó hogy ittvagyok ti is itt vagytok és amiben tudtok vagy akartok segítetek :) a wikipédián olvastam hogy egy szezon alapszakaszból és rájátszásből áll de akkor mik azok a negyeddöntők meg ilyesmik amik kivannak írva teszemazt az eredmények.com oldalán mondjuk az NHL-nél?2015.04.15-én  NHL-rájátszás 1. játéknap elkezdődik. A rájátszásba a konferenciák első nyolc helyezettje jut be de ezek összesen mennyi meccset fognak játszani? erre sem találtam a googlén segítséget

Először írd be akkor ezt a google-be: "google használata"  :cya:
http://www.sportfogadas.org/cikk-Jegkorong-150.html
http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A9gkorong
http://hu.wikipedia.org/wiki/National_Hockey_League
http://hu.wikipedia.org/wiki/NHL-r%C3%A1j%C3%A1tsz%C3%A1s
http://help.sportgiochi365.com/hu/rules/rules-hun-sports/97-hun

hali mindenkinek. hamarosan kezdődik a playoff az nhl-ben. kaptam segítséget tőletek amit köszönök. de érdemes playoffban elkezdeni döntetlen stratégiázni szerintetek?

helo valaki letudná írni nekem a gólok alatt felett fogadásról hogy mi mennyi golt jelent? kezdve a 0,5 góltól? annyit tudok hogy a 0,5 alatt az 0 gól 0,5 felett pedíg akármyennyi lehet de azért itt biztos jobban tudjátok. köszi

0.5 alatt: nem lesz egy sem
0.5 felett: legalább egy.

Ugyanigy a többi is, 2.5 felett: minimum 3 gól, alatt: maximum 2 gól.

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 20, 2015, 12:28:16
helo valaki letudná írni nekem a gólok alatt felett fogadásról hogy mi mennyi golt jelent? kezdve a 0,5 góltól? annyit tudok hogy a 0,5 alatt az 0 gól 0,5 felett pedíg akármyennyi lehet de azért itt biztos jobban tudjátok. köszi
biztos fogadással akarsz foglalkozni? Bocs, nem bántani akarlak, de azért ezek már túlontúl gyermeteg kérdések, gyanúsan gyermetegek...

nem veszem bántásnak, de szerintem te sem úgy születtél hogy fejből vágtad az abc-t. lehet hogy tök béna leszek az egészhez és azis tuti hogy nem ebből fogok meggazdagodni de ha nemtudom hogy mi mit jelent akkor nemtudom és szerintem ezzel nemcsak én vagyok így. köszi a segítséget amúgy . szerintem amikor te elkezted te sem tudtál mindenről mindent és neked is voltak kéréseid. a gyermetegről meg annyit hogy ezis egy játék és a gyerekek szeretnek játszani csak itt pénzzel játszol énis meg te is ugyanúgy. az már más dolog hogy te tudsz mindent  és jól játszol én meg nem

Gaben, ne haragudj ram, de a jo sportfogado - lenyegtelen ma kezdi vagy husz eve csinalja mar - az akkor jo, ha tudja a fejet hasznalni. gondolkodik, probal, mert a sportfogadasban a dolgok ugymond a sorok kozt vannak leirva. Ha tudod mi az a over/under 0,5, le tudtad volna vezetni magadnak a tobbit is. vagy bele nyomni a googleba. Itt tenyleg nem lehet foglalkozni minden kerdessel, ami az alapok alapjat se surolta... mert mondjuk meg oszinten. kreten kerdes volt... Lusta is vagy, es kerdem en, hogy nezne ki a forum ha minden kezdo korulnezes nelkul lokne a ugyanazokat a kerdeseket amik persze kellenek a sportfogadashoz... minden harmadik oldalon az under overt magyaraznak a fiuk uj uj kezdonek...

Nem gondolnám lustának, inkább csak kezdőnek, aki nem igazodik ki a sportfogadásban. Úgy látja, hogy itt vérprofik vannak a fórumon és inkább kérdez, mint hogy elvigye a rezsipénzt a tanulópénz.
Nekünk könnyű megtalálni itt bármit, mert tudjuk hol keressük. Ő nem tudja, ezért kérdez.

Eszembe jut erről, amikor 13 évesen először mentem egyedül a nagyszüleimhez, 250 km, keresztül Budapesten. A busz lerakott a volt Budapest Sportcsarnoknál, onnan gyalog a metro Népstadion állomása, egy megálló a Keleti pu. és aztán már sínen vagyok... Na, a metrora simán felszálltam és mivel olyan okos voltam, elindultan kelet felé a Keleti pu.-ra. Amikor bemondták, hogy "Pöttyös utca", nem is tűnt fel a dolog, hanem amikor kijöttünk a föld alól, kicsit bepánikoltam. Vazze, hát a metro nem a föld alatt megy???? Aztán amikor jött az "Örs - végállomás", akkor már tudtam, hogy valamit nagyon elcsesztem. Egyből kérdeztem, rükverc vissza, persze a vonatot lekéstem, aznap az volt az utolsó közvetlen járat. Végül két átszállással este 11 után érkeztem meg. Nagyapám 6 órát várt rám az állomáson, és csak annyit mondott: Gyerünk aludni, 1/2 4-kor kelünk, mert mi megyünk árulni holnap a piacra, nem nagyanyád.
Pedig csak meg kellett volna kérdeznem, hogy jó peronon állok-e a Keleti pu. felé.

utolsó hozzászólónak köszi hogy értelmes és hogy megért, az előtte szólónak pedíg annyit hogy kérdésemen nemtudom mi volt a kreténség de az ilyen nagyarcú emberek úgyis megmagyarázzák. én csak annyit kérdeznék mr nagyarctól hogy akkor mi a tosznak kell válaszolni  a kérdésemre .nemigazán vagyok kíváncsi az ilyen kioktatásra. azt meg nemtudtam hogy ilyen jól ismersz hogy vágod milyen lusta vagyok... a google a barátod dumát hanyagoljuk már mert nem minden kérdésre kapsz választ ott sem de ha te megtaláltad a kérdésemre a választ nyugodtan linkeld be ide , de lehetőleg magyar oldalról neked biztos menni fog.. hidd el nekem hogy mióta elkezdett érdekelni a sportfogadás rengeteget olvastam de nemérzem hogy magyarázkodnom kellene erről. úristen hogy nézne ki  FÓRUM ha sok volna a kérdés... inkább ne linkeld be ha megtalálod a választ mert szörnyen nézne ki tőle.. ember csak picit vagy nagyképű de majd kinövöd. én nem haragszom. alapok alapját se súrolta a kérdésem? 100 emerből kíváncsi lennék hányan tudnák de ha gonolod végezz egy gyors közvéleménykutatást kíváncsi vagyok az eredményre.. röviden ennyi nemakarok mégnagyobb kretén lenni mr nagyarc... ja és te se haragudj csak a jószándék vezérelte ujjaimat a billentyűzeten válaszodra válaszolva. örülök ha te sikeres vagy ebben a sportban de az ilyen válaszokat amiben burkoltan nem kicsit oltod le más tudatlanságát legközelebb tartsd meg magadnak

te viccelsz baszki? A googleba beirtam: alatt felett 2,5 gol nem ertem

es rokton az elsonek valami gyakorikerdesek oldalon meg is van magyarazva.... ha nem hiszed, tessek:

https://www.google.sk/search?q=alatt+felett+2%2C5+gol+nem+ertem&oq=alatt+felett+2%2C5+gol+nem+ertem&aqs=chrome..69i57.8207j0j8&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8