III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Mennyei Bajnokság (MB1) jelenlegi állásával az idény végén is kiegyeznék:

http://www.eredmenyek.com/tabella/jyxo5r1m/jyYHXayo/#live

Hajrá MTK! :great:

ennyi piros lapot... ebben az NB1-es fordulóban eddig (Loki meccs még hátra van) 1 piros lap/meccs az arány...Egy meccs van eddig amin nem volt piros  :great:  :great:

Dombi meg, "hát futni még tudok..."    ;D
Kár, hogy ez foci, nem pedig futóverseny, ez az 1-0 meg elég vékonyka volt  :bash:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum augusztus 04, 2013, 22:30:40
Dombi meg, "hát futni még tudok..."    ;D
Kár, hogy ez foci, nem pedig futóverseny, ez az 1-0 meg elég vékonyka volt  :bash:

Még is gólpasszt adott és ezzel nyert a Loki.


nyert, de ez lényegtelen, a fontos, hogy a Dombi még tud futni!  :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 06, 2013, 21:53:31
Hogyan szerezzünk pénzt további átigazolásokra, és Audikra - II. fejezet - Felkészülési meccs álca

Laczkó az 59. percben lejött, szóval az is lehet, hogy a Sampdoria nélküle összeomlott.

1-1nél a 86.percben 15,00 volt a Halira. Akartam is rá dobni mert láttam hogy szögletet rúghatnak.. de éppen lekéstem.  A 90.percben azért a Sampdoria kihagyott egy tizit, be is szartam volna amikor befújták nekik, azt hiszem jobban jártam így.  ;D

"Úgy értesültem, hogy néhány magyar drukker negatív légkört akar teremteni a következő, Szlovákia elleni felkészülési meccsünkön, aminek nyomán nekünk is zárt kapuk mögött kellene fogadnunk Magyarországot szeptemberben. Nagy csapás volna, ha ez így lenne, de igazi balekok vagyunk, ha ezt hagyjuk megtörténni. Remélem, megtesszük a szükséges biztonsági intézkedéseket, mert szükségünk van a szurkolóinkra, akik a tizenkettedik játékost jelentik. Ez az egyetlen félelmem a magyarok elleni meccs előtt" – mondta Marica. A románok augusztus 14-én mérkőznek Szlovákiával, míg mi Csehországgal meccselünk.

Ez igen, mikor itt volt a meccs akkor mi is lehettünk volna 12. játékosok.
Ez a nyilatkozat csak arról szól, hogy ne mehessen magyar érdekeltségû személy a meccsre.
Gyönyörû fairplay ez.

És Buzsáky vagy a Vass? A Fradi is egy böszöm nagy háló, Juhász is majdnem őket választotta.

Plussz van tapasztalatuk!
Ám amikor haza térnek többnyire csak a flegmázást mutatják.(tisztelet a kivételnek)
Csak vegyük már azt is számitásba, hogy 20 évesen kimegy egy két valóban tehetség kûlföldre és neki ez elég.
Egy Gera azért letett nagyon is vmit az asztalra.( nem vagyok fradista)
Tudom vannak mások is akik jól teljesítenek.
De tény, hogy sok játékos csak azért lett válogatott, mert kellett neki és a klubjának a menedzsment, hogy minél több lét lehúzhassanak.


Tegnapi Nordsjaelland   - FC Köbenhavn meccsen történt:

https://www.youtube.com/watch?v=Frm7k6cQ1rM

:beerchug:

#1106 augusztus 12, 2013, 12:21:45, Pikaa
Idézetet írta: hurkabalint Dátum augusztus 12, 2013, 11:40:56
Tegnapi Nordsjaelland- FC Köbenhavn meccsen történt:

https://www.youtube.com/watch?v=Frm7k6cQ1rM

:beerchug:

Wááá, de szép ;-)

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 11, 2013, 08:43:01
az igazi labdarúgó..,

;D ;D

Láttam ezt a videót több helyen is, de pár megnézés után is tátott szájjal néztem meg. Lassan 20 éve járok megyei meccsekre. Láttam más megyékben is meccseket, nem tűnt sokkal másabbnak mint a saját bajnokink.
Én eddig azt gondoltam az ami nálunk van nagyjából általános az országban ezen a szinten, sőt! Erre, mint mondtam, tátott szájjal nézem, hogy ezt a kirohanást egy játékos -valószínűleg idegenben- meg meri csinálni.
Nálunk ezért az utolsó öregasszony is a hátán verné szét a kisszékét! És akkor még azt mondom jól járt! Olyan lincselést kapott volna a gyerek, mondhatom bárhol Békés-megyében, hogy onnantól csak hazai meccsekre mert volna járni!
Most nem a színészkedésről van szó, hanem amit utána levágott!
Itt még van olyan kisöreg aki a kaszát felteszi a binyiglire meccsre menet! Nem hülyülök! Aki megyei az tudja miről beszélek (Méhkerék, Csabacsűd, Magyarbánhegyes, Tarhos, Sarkad, Elek, stb.).

Például ami friss hír:

"Gradinariu játékjogát felfüggesztették

Vehemens ember hírében áll Dan-Codru Gradinariu, a Kétegyháza SE román játékos-edzője, aminek az egyik nemrégiben lejátszott edzőmeccsen tanújelét is adta. Csapata Gyulán a Termál U21-es gárdájával vívott felkészülési találkozót. Az egyébként sportszerű meccsen a másodosztályú gárda trénere sok kivetnivalót talált Baráth játékvezető működésében, aki már rég nem vezet a kétegyháziaknak bajnokit. Az egyik ilyen esetnél a trénernél elszakadt a cérna, és lefejelte a sípmestert. A találkozónak azonnal vége szakadt, az ügynek nem. Gradinariu játékjogát a megyei igazgatóság fegyelmi bizottsága augusztus 21-ig felfüggesztette."



De például a hétvégi Magyar Kupa forduló megyei összefoglalója is így kezdődik: "Rendőrök mentették a játékvezetőket"!

Na mindegy. Nem mondom, hogy ez jó dolog, de az biztos, hogy itt "minden akciót reakció követ";D


Mai Dél-Korea-Peru meccsre a kezdőcsapatok:  ;D ;D