III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Én annak örülök, hogy ez a Tuyp gyerek eltűnt a süllyesztőben, eredetileg is többre tartottam a mennyeit a holland másodosztálynál, ez amolyan igazolásféle...

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vidi-9-milliardert-epul-a-fehervari-szuperstadion-sajtohir-2301405 Na takarodj... :noway: Ráadásul ez egy olyan stadion ahol lehetett EL csoportkört is játszani.

Idézetet írta: Cipolla Dátum december 13, 2013, 12:33:03
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vidi-9-milliardert-epul-a-fehervari-szuperstadion-sajtohir-2301405 Na takarodj... :noway: Ráadásul ez egy olyan stadion ahol lehetett EL csoportkört is játszani.
IdézetAnnyi kiszivárgott, hogy a mostani 12 ezres létesítményt 18 ezresre bővítenék, megszüntetnék a futópályát, és korszerűsítenék a lelátókat is annak érdekében, hogy a Sóstói Stadion megkapja a IV-es besorolást.
Kell is a 18.000 férőhely annak a 2.500 nézőnek. :idiot2: :'(

Rájöttem, hogy ezeket a stadionokat Orbán valószínűleg magának építteti a kultusza erősítéséhez. A jövő évi választások után törvényben fogják rögzíteni, hogy mindegyik állampolgárnak évente legalább egy alkalommal tiszteletét kell tennie a Nagy Vezér előtt. A tisztelettételek helyszínei a stadionok lesznek: Fradi pálya (később a Puskás stadion), Debrecen, Miskolc, Fehérvár, Győr, Szombathely és gondolom, majd Kecskeméten is lesz. Aki igazolatlanul marad távol (a törvény majd tartalmazza a kimentési okokat), 5 éven át csak magyar bajnoki mérkőzéseket nézhet otthon a televíziójában szankcióként.

Idézetet írta: rosco Dátum december 13, 2013, 15:56:50
Kell is a 18.000 férőhely annak a 2.500 nézőnek. :idiot2: :'(

Rájöttem, hogy ezeket a stadionokat Orbán valószínűleg magának építteti a kultusza erősítéséhez. A jövő évi választások után törvényben fogják rögzíteni, hogy mindegyik állampolgárnak évente legalább egy alkalommal tiszteletét kell tennie a Nagy Vezér előtt. A tisztelettételek helyszínei a stadionok lesznek: Fradi pálya (később a Puskás stadion), Debrecen, Miskolc, Fehérvár, Győr, Szombathely és gondolom, majd Kecskeméten is lesz. Aki igazolatlanul marad távol (a törvény majd tartalmazza a kimentési okokat), 5 éven át csak magyar bajnoki mérkőzéseket nézhet otthon a televíziójában szankcióként.

Felcsútot ki ne hagyd :D A Gyakadémia mindenképp zarándokhely :redchug:



Honnan tudják, hogy csak férfiak kiabáltak trágárságokat? Ez diszkrimináció!  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 15, 2013, 22:46:26
Honnan tudják, hogy csak férfiak kiabáltak trágárságokat? Ez diszkrimináció!  :)



Az tökmindegy  :D 

Idézetet írta: Irtis Dátum december 15, 2013, 22:46:26
Honnan tudják, hogy csak férfiak kiabáltak trágárságokat? Ez diszkrimináció!  :)

Ahogyan azt a Tanú című filmben mondják: "Mindegy apuka...A statuálás a lényeg!"  ;D


Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

A naplómat lezárták és a fórumról is ki vagyok tiltva ... Valószínűleg ezt a bejegyzésemet is hamarosan törölni fogják ...

Ennek ellenére engedjétek meg nekem, hogy mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet 2014. kívánjak ...

Mikor itthon elkezdtem a sportfogadásról írni ... ezen a fórumon és a saját honlapomon is a nevemet is adtam hozzá (ez akkor nekem teljesen természetesnek is tűnt) ... az egyik barátom viszont megkérdezte, hogy "Kell ez neked?"
Ha jó volt a tippem akkor is egy szarházinak tartottak, ha pedig rossz volt akkor meg az anyagyilkostól a háborúsbűnösig minden jelzővel elláttak.

Mára be is láttam - ez nekem tényleg nem kell ... !
???










Idézetet írta: gonczi Dátum december 22, 2013, 14:33:47
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

A naplómat lezárták és a fórumról is ki vagyok tiltva ... Valószínűleg ezt a bejegyzésemet is hamarosan törölni fogják ...

Ennek ellenére engedjétek meg nekem, hogy mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet 2014. kívánjak ...

Mikor itthon elkezdtem a sportfogadásról írni ... ezen a fórumon és a saját honlapomon is a nevemet is adtam hozzá (ez akkor nekem teljesen természetesnek is tűnt) ... az egyik barátom viszont megkérdezte, hogy "Kell ez neked?"
Ha jó volt a tippem akkor is egy szarházinak tartottak, ha pedig rossz volt akkor meg az anyagyilkostól a háborúsbűnösig minden jelzővel elláttak.

Mára be is láttam - ez nekem tényleg nem kell ... !
???



Ne vedd a a szívedre azt a kritikát amit esetleg kaptál a rossz tippedért....aki ezért bánt az meg ne érdekeljen és ne foglalkozzál vele,mert az időt is kár rááldozni!
Nem tudom mit követtél el,de Kellemes ünnepeket Neked is azért!

Idézetet írta: gonczi Dátum december 22, 2013, 14:33:47
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

A naplómat lezárták és a fórumról is ki vagyok tiltva ... Valószínűleg ezt a bejegyzésemet is hamarosan törölni fogják ...

Ennek ellenére engedjétek meg nekem, hogy mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet 2014. kívánjak ...


Naplód szerintem egy idő után magától az archívumba kerül, ha nem használod (de nem vagyok benne biztos). 100 Ft-os kérdés: ha ki vagy tiltva a fórumról, akkor ezt a bejegyzést, hogyan tudtad létrehozni?  :o

Egyébként pedig Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet neked és szeretteidnek is!