III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



köszi TIB a videót....kur..a  jó kis beharangozó lett :ok:

Azt vágjátok hogy november-január között szeretnék megrendezni a katari vébét? Elég komoly átszerevzés kell hozzá.

Lesz egy kis átszervezés az biztos....én örülnék egy esetleges vb utánni olyan átszervezésnek is,amely az Európai országoknak januártól kezdődne a bajnokság.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 09, 2014, 10:14:00
Azt vágjátok hogy november-január között szeretnék megrendezni a katari vébét? Elég komoly átszerevzés kell hozzá.

Azt is vágjuk, hogy lehet nem is Qatar lesz a házigazda.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 09, 2014, 11:07:16
Azt is vágjuk, hogy lehet nem is Qatar lesz a házigazda.  ;)



Melyik irodánál lehet fogadni erre :D :D?

Idézetet írta: Milan Dátum január 09, 2014, 11:07:16
Azt is vágjuk, hogy lehet nem is Qatar lesz a házigazda.  ;)

Azt nem engedheti meg magának a FIFA. Ha mást nem agyonlégkondicionált stadionokban játszanak majd éjfélkor.

Az Aranylabda-szavazás végeredménye:
1. Cristiano Ronaldo (27.99%)
2. Lionel Messi (24.72%)
3. Franck Ribéry (23.39%)
4. Zlatan Ibrahimovic (5.29%)
5. Neymar (3.17%)
6. Andrés Iniesta (2.08%)

Csak az én szememet bántja Ribéry 3. helye?

Alapból Neymar mit keres a listán? Játszott durván 5 hónapot Európában, és máris akkora nagy spíler, hogy megelőzi Iniestát és még legalább féltucat olyan játékost, akivel még közel sem lehet egy lapon említeni? Meg Ribery 3.? Messi 2.? Mi alapján szavaztak az emberek te jó ég...

Idézetet írta: Lord Dátum január 13, 2014, 20:56:09
Alapból Neymar mit keres a listán? Játszott durván 5 hónapot Európában, és máris akkora nagy spíler, hogy megelőzi Iniestát és még legalább féltucat olyan játékost, akivel még közel sem lehet egy lapon említeni? Meg Ribery 3.? Messi 2.? Mi alapján szavaztak az emberek te jó ég...

Na nekem is Neymar szúrt szemet először. Még az itt töltött 5 hónap alatt sem csinált semmi kiemelkedőt ennyi erővel simán lehetett volna egy csomó más játékost jelölni. Kapásból eszembe jut pl Diego Costa.

Ha már itt járunk - tudjátok, egy köcsög Realos fasz vagyok, de - magyarázzátok már el nekem, mi a jó büdös qva eget kell csinálnia a Barcának, hogy ne szavazzanak be legalább 4 játékost az álom11-be? A Bayern 7-0-ás összesítéssel ejtette ki őket a BL-ből, egyedül annyi hozható fel, hogy Spanyolországban domináltak, ami amúgy nagyon szép teljesítmény, de ahhoz, hogy bekerülj a VILÁG, de inkább EURÓPA álom11-ébe, szerintem kevés. Meg mit keres ott Ramos? Amit tavaly csinált....rég láttam ennyi balf@szoskodni a saját kapuja előtt. Egyszerűen tényleg nem értem, hogy mi alapján szavaznak az emberek...tényleg csak név meg emlékezet alapján, mert hogy az adott évi teljesítmény nem mérvadó, az holt biztos.

Nyert egy konföderációs kupát, ahol a legjobb játékos lett.  :ok:
Nekem Ronaldo első helye szúr szemet...Oké, hogy csalni kellett, és nem Riberynek adni a díjat, de azért vicces, hogy egy népművészeti agyagedény kapja a díjat (Trollfoci). Messi második helyét se értem..sima 3. hely, de hát..
A szavazás ott vált viccesé, hogy Roncika miatt meghosszabbították az egészet, hogy nyerhessen. Persze neki is kell végre valamit nyernie, mert az elmúlt évekbe nagyon szomorú volt, meg éreztetni vele, hogy annyira nincs lemaradva Messitől.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 13, 2014, 21:09:52
hogy annyira nincs lemaradva Messitől.
Nincs lemaradva? Konkrétan nincs az a barom, aki Messit előrébb sorolta volna tavalyi teljesítménye alapján Cénél. A konföderációs kupa meg valóban nagy teljesítmény...

Idézetet írta: Lord Dátum január 13, 2014, 21:14:36
Nincs lemaradva? Konkrétan nincs az a barom, aki Messit előrébb sorolta volna tavalyi teljesítménye alapján Cénél. A konföderációs kupa meg valóban nagy teljesítmény...
Nem a tavalyi teljesítményére gondolok, hanem úgy eddigi pályafutásukra. Tavaly jobb volt ez tény, de ezért ne kapjon aranylasztit:) Ez olyan mint Sneijder-Messi féle csata anno..akkor se érdemelt első helyet Messi, mint ahogy most Roni se.Ennyi.
Hát azért Neymart ne írjuk ennyire le...(több díjat nyert mint Ronaldo  ;D ;D ;D ;D)

Idén végre jó helyre került az a rohadt labda, ha már idáig elcsalták. Igen, lehet jönni hogy most van elcsalva... De most Blatter ökörségén (amikor is kijelentette hogy nála Messi a király, CR meg egy anyaszomorító, ezzel egyértelművé téve hogyan is lehet Messi zsinórban négy éve aranylabdás. Ezek után muszáj volt mindent megtennie hogy kiköszörülve a csorbát, CR-t segítse, és hosszabbítson a szavazáson) kivül is CR nyújtotta idén a legjobb teljesítményt( BL rekord, egyéni gólrekord, egész évben ő húzza a Realt, majd kijuttatja a portugálokat) . Ribery nélkül szinte ugyanott van a Bayern mint vele, míg CR nélkül halott a Real. A világ legjobb csapata a bajor, de Ribery nem hozott olyan extrát ami miatt azt mondanám hogy egyénileg többet tett hozzá napjaink futballjához. Egy nagybetűs CSAPATban az egyik legfontosabb láncszem, aki hétről hétre teszi a dolgát, de nem olyan karakter, és nem annyira nélkülözhetetlen, mint egy aranylabdás szokott lenni. Ha valakit mondani kéne az Robben lenne, mert egy évek óta szerencsétlen Bayernt a döntőben húzott. Ha ő nincs azon a májusi estén, alighanem ismét elbukja a München a trófeát. És emlékezzünk vissza hogy a sebhelyest simán ki kellett volna állítani...
Arról nem is beszélve hogy olyan kapja aki (jövőre elkopik) ilyen vérlázító, egyben szánalmas nyilatkozatokra képes, és azt még komolyan is gondolja. Viszont hogy hogyan nem lett második, hol volt Robben, Schweinsteiger, vagy Neuer a listáról, az rejtély. Sajnos ez a díj egyre kevesebbet ér, mióta nem sportújságírók, hanem haverok, csapattársak szavaznak...