III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor a Bayernből nem lehet senki aranylabdás? Ronaldo meg Messi azért lő ennyi gólt mert rájuk építenek mindent. Minden támadás szinte rajtuk fut át jóhogy mázsaszámra lövik a gólokat. És ott van a Bayern aki nem 1 emberes csapat, akkor onnan most ne nyerjen soha senki semmit? Messi 2. helye is nagyon idegesít. Komolyan április óta csak azt hallani hogy mit szenved... Neymar várható volt a konfetti kupa után, azért ezt a tornát szeretik ilyenkor.
A másik vicc meg a legjobb 11. Komolyan olyan érzésem van, hogy ha Ramos-Xavi-Iniesta 1 meccset se játszana 2014-ben akkor is ott lennének. Nekem ne mondja senki hogy megint Xavi-Iniesta duóból mindkettőnek helye van. Itt már csak névre szavaznak az emberek. (Xaviról meg amikor mindenki követelte 2-3 éve, hogy mért nem ő kapta akkor ő mennyivel volt jobb, mint Ribery?) A másik meg hogy a LaLigát annyira magasztalják közbe a Dortmundból senki se fért be pedig döntős volt. Na mind1 ezek a szavazások arra jók csak, hogy felidegesítsenek ;D

Ja és mondom ezt úgy hogy utálom a Bayernt ;D

Na igen, Cipolla is ugyanazt írta le, amit én korábban. Még annyit a konf kupáról, hogy mióta számít itt bármilyen kupa? Amikor Xavi meg Iniesta mindent megnyert az adott évben, amit egy focista begyűjthet - klub szinten és NEMZETI szinten is -, akkor is a jó öreg Messi kapta a labdát. Akkor meg mekkora súlya lehet egy konföderációs kupának?! Szóval a kérdés továbbra is ugyanaz: mi a f@szt keres ott Neymar?

Idézetet írta: Lord Dátum január 13, 2014, 22:00:22
Na igen, Cipolla is ugyanazt írta le, amit én korábban. Még annyit a konf kupáról, hogy mióta számít itt bármilyen kupa? Amikor Xavi meg Iniesta mindent megnyert az adott évben, amit egy focista begyűjthet - klub szinten és NEMZETI szinten is -, akkor is a jó öreg Messi kapta a labdát. Akkor meg mekkora súlya lehet egy konföderációs kupának?! Szóval a kérdés továbbra is ugyanaz: mi a f@szt keres ott Neymar?

:beerchug: Akkor legalább nem csak én vagyok a hülye ;D

Nekem meg az miért Ronaldo kapta a díjat? :D


Vitatkozunk itt a szaron, közbe ő az igazi bajnok:

B@ssza meg Neymar, b@ssza meg Messi, b@ssza meg Miley Cyrus, I LOVE CÉER7 :D

Ez az aranylabda szavazás arra volt jó, hogy több száz memén röhögjek elég sokat!:D
Köszönöm aranylabda :D


Egyébként nem tudom, ki mennyire követi a női focit, de a csajoknál kicsit vicces, hogy Marta minden évben a top3-ban van. Idén nagyjából nem nyert semmit, sem a válogtottal, sem a klubcsapatával, Még egy gyenge bajnoki címet sem. Csapatában nem volt házi gólkirály. Ez alapján nekem az fura volt, hogy a fenébe lehetett ő a top3-ban. Kessler, Goessling, vagy még 2-3 wolfsburgos csaj megnyerte a német bajnokságot ( a világ legerősebb bajnoksága a csajoknál), megnyerte a német kupát, megnyerte a BL-t !!! Ja, és nem mellesleg Európa bajnok lett. Szóval mi a faszomat keresett ott Marta  :o

Csak ennyit akartam, amúgy meg nekem mindegy már, hogy ki kapja. Örüljünk, hogy látjuk ezeket a játékosokat hétről-hétre. Aztán hogy kinek ki a lieblingje, meg ki kiért lobbizik, én magasról leszarom. Lőjék a gólokat, hozzák az overeket, aztán engem más nem nagyon izgat. Nekem attól semmivel sem lesz jobb, hogy Messi kapja, vagy CR7, vagy Ribery.


A FIFA kijelölte a 2014-es labdarúgó világbajnokság játékvezetői keretét. A 25 kiválasztott bírói hármasba nem került be magyar trió, így hazánkból egyetlen szereplő sem lesz a zöld gyepen.

Lehet szeretni vagy utálni, de jelenleg a FIFA ranglista 3. helyén áll. És abszolút semleges lenne.. :)

A játékvezetők listája a VB-re:

http://www.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/26/13/55/2014fwcrefereesselected_neutral.pdf



Hali!

Hol lehet itt az Afrikai Nemzetek Bajnokságfáról csevegni?

mondjuk a főoldali cikkek alatt, de nem hiszem, hogy sokan követik, ahogy a niggerek kegyetlenül csalják a focit.  :)