III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Már megleltem időközben, bár nem hiszem, hogy sokan írnak ma oda.

Sehogy sem tudtam megtalálni a fogadási stratégiák topikot, feladtam a keresést, úgy hogy ide írok. Hány döntetlent kell kiválasztani minimum ahhoz, hogy abból nagyon nagy valószínűség szerint legalább 3 mindig bejöjjön, akár 10-ből 10x, szerintetek?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 25, 2014, 17:19:15
Sehogy sem tudtam megtalálni a fogadási stratégiák topikot, feladtam a keresést, úgy hogy ide írok. Hány döntetlent kell kiválasztani minimum ahhoz, hogy abból nagyon nagy valószínűség szerint legalább 3 mindig bejöjjön, akár 10-ből 10x, szerintetek?

Itt nézted?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,23.0.html

;)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 25, 2014, 17:19:15
Sehogy sem tudtam megtalálni a fogadási stratégiák topikot, feladtam a keresést, úgy hogy ide írok. Hány döntetlent kell kiválasztani minimum ahhoz, hogy abból nagyon nagy valószínűség szerint legalább 3 mindig bejöjjön, akár 10-ből 10x, szerintetek?
Ehhez egy borzasztóan jó kiválasztási stratégia kell. Próbálkoztam döntetlenekkel, de volt olyan szériám mikor 15-20 meccsből egy se jött be, de volt olyan is, hogy 7ből 6 lejött. Ahhoz, hogy 3 minimum lejöjjön szerintem olyan 12-14 meccsre lehet szükség, de ha jól választasz akkor elég 8-9 is. Minden attól függ milyen stratégia szerint választasz, de előtte azért csinálj egy mintát, hogy mennyire érzed a döntetleneket. Vannak ligák ahol például felesleges is x-re fogadni..
A futbol24-en megtalálod ligákra lebontva az elmúlt 10 évben hány százalékben volt döntetlen. Azt mondom, hogy amelyik liga az elmúlt években 25-26% alatt teljesített, ott felesleges is fogadni (persze vannak kiemelt döntetlenező csapatok akikre mindig érdemes rakni: Aston villa például). Remélem kicsit segítettem.



Idézetet írta: LosGabos Dátum január 29, 2014, 14:51:46
Kétes siker: magyar csapaté a világ legröhejesebb öngólja

http://sport.hir24.hu/foci/2014/01/29/ketes-siker-magyar-csapate-a-vilag-legrohejesebb-ongolja/

Dvsc - Dvtk kupameccsen az a 11es utáni öngól tuti bunda volt. Profi játékos nem csinál ilyet.

#1237 január 30, 2014, 16:36:45, nasgur
Idézetet írta: kunisse Dátum január 30, 2014, 15:37:00
Dvsc - Dvtk kupameccsen az a 11es utáni öngól tuti bunda volt. Profi játékos nem csinál ilyet.


A hiba ott van hogy a magyar bajnokságba nincs profi játékos. De simán kinézem hogy tényleg csak ki akarta rúgni a labdát.. csak ennyire balfasz.

A semmire irgalmatlan pénzeket fizetnek. ;) :noway:

Tegnap büszkén mondták a hírekben, 76. helyen állunk a világon. :bash:

Ezen a szinten annak a pár száz elvetemült nézőnek kellene fizetni, aki kíváncsi erre a szerencsétlenkedésre még. :cya:

400 millió euróból újítják fel a Santiago Bernabéu Stadiont.

http://sport.hir24.hu/spanyol-labdarugas/2014/01/31/pazarul-fog-kinezni-a-real-madrid-stadionja/

TiB, ha még nem voltál, itt az ideje beiktatni egy utat Madridba. :)


Idézetet írta: LosGabos Dátum január 31, 2014, 17:49:52
400 millió euróból újítják fel a Santiago Bernabéu Stadiont.

http://sport.hir24.hu/spanyol-labdarugas/2014/01/31/pazarul-fog-kinezni-a-real-madrid-stadionja/

TiB, ha még nem voltál, itt az ideje beiktatni egy utat Madridba. :)

TiB: Madrid tele van románokkal. Ne menj oda!  :)



Felkészülés: 15-öt kapott Kovácsék összeverbuvált csapata

Bár felkészülési mérkőzés volt, így is igazán meglepő eredmény született a Lokomotiv Moszkva–Strömsgodset találkozón, amelyen az orosz csapat 15–0-ra kiütötte norvég ellenfelét.

A Kovács Péterrel a soraiban felálló Godset játékosai közül csak hat futballista volt egészséges, beleértve a szünetben lecserélt magyar csatárt is, így a helyi kluboktól érkezett néhány labdarúgó, hogy ki tudjon állni a norvég együttes.

Az első félidő végére 5–0-ra vezetett a Lokomotiv, aztán a második játékrészben még jobban megszórta a Strömsgodsetet, és a meccset a norvégok kérésére végül hét perccel a rendes játékidő vége előtt lefújták.

Forrs: NS.hu